Albüme Alınmayan Tarkan Şarkısı

maymalak maymalak diyor ki;
Umarım başlığı yanlış yazmamışımdır zira videoya tesadüfen denk geldim ve 1994'e ait olduğunu biliyorum. Şarkı da kayıt provası gibi görünmekte. Kurduğum bağlantıya göre Aacayipsin albümüne alınmayan bir şarkıyla karşı karşıyayız. Enstrümanlı dinleyebilsek daha cillop olurdu ve yine enstrümanlı dinleyemediğimiz için öyle muhteşem bir albümde Unutmamalı, Dön Bebeğim, Kış Güneşi, Biz Nereye gibi şampiyonlar ligi arasında kaynar mıydı, parlar mıydı bilemeyeceğiz. Olsun biz de böyle dinleriz, hatta önümüzdeki ay çıkaracağı albüme alıp parlatsa da şahane olur bence.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: tarkan 90's 90'lar şarkı kayıt trt trtmüzik 1994 nostalji
14 23 Haziran 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • insociavel
  insociavel 24 Haziran 2016 - 01:40sanat sanatçı siyaset yaptığı sürece toplum içindir dikmenoğlu yoksa koy göte rahvan gitsin bana dokunmayan yılan bin yaşasın bunlar bi sanatçının alabileceği tavırlar değil muhalif değilsen sanatçı da değilsindir muhaliflik belli bi kesime bağlı olmak da değildir ki zaten. toplumun yararı için neye karşı gelmen gerekiyosa geleceksin. bu yüzden cem yılmaz sanatçı değildir de levent kırca sanatçıdır. levent kırcanın muhalif duruşu belirli bi kesimin nefretini aldıysa problem levent kırcada mı değil mi öğrenmek için önce levent kırcanın neye karşı durduğuna ve nefretini kazandığı kesimin neyi temsil ettiğine, bu muhalif duruşa gösterdikleri nefretin aslında olmayan anlamsız nedenine bakmak lazım.
  -2
  • dikmenoglu
   dikmenoglu 23 Haziran 2016 - 19:10Her zaman şunu söylerim; Bence sanat toplum içindir. Toplum sanatçının sadece sanatını bilmelidir. Bir arkadaşımız Tarkan' ın ne güzel siyasete bulaşmadığını falan söylemiş ben de buna katılıyorum. Fakat kimi zaman bir takım kişiler Tarkan, Şener Şen, Cem Yılmaz gibi sanatçıları siyasete bulaşmadığı için eleştiriyor ve illa muhalif olmalarını bekliyor. Yada herhangi bir düşünceye ait olmasını istiyor. Toplumun çoğu apolitik olan ve sadece işini yapan insanları hep sevmiştir. Bakın şimdi şöyle geriye doğru; Kemal Sunal, nefret eden bir kişi bulabilir misiniz? keza Şener Şen, var mıdır sevmeyen? yada Tarkan? peki bu sevenler arasında farklı görüşte insanlar yok mudur elbette vardır. Demek ki sanatçının apolitik olanı toplumda birleştirici bir etkiye sahip oluyor. Benzer örneği hepimizin sevdiği rahmetli Levent Kırca için de vermek isterdim ama son zamanlarda siyasete bulaşması neticesinde belirli bir kesimin nefret eder oldu maalesef. Özetle sanatçı siyaset yapmasın arkadaş, bıraksınlar bari orada birleşelim. Diyeceklerim bu kadar. Teşekkürler buraya kadar okuyan arkadaşlarıma.
   +2
   • onikioniki2012
    onikioniki2012 23 Haziran 2016 - 16:16tarkan candır..
    +5
    • yuzenbalik
     yuzenbalik 23 Haziran 2016 - 10:30Türkiyede gerçekten sanatçı diyebileceğimiz ender insanlardan birisi. Ne siyasete bulaşır ne başka bir şeye işini yapar müzik üretir arada çevrecilik ve çeşitli hayır işlerine katılır. O yüzden değerini bilelim böyle sanatçı kırk yılda bir gelir...
     +6
     • srvstyle
      srvstyle 23 Haziran 2016 - 08:51bu adam turkiyeden cıkmıs abartısız en kaliteli sestir bence.. benim fikrim
      +6
      • kekotv
       kekotv 23 Haziran 2016 - 02:55Yine Sensiz ve Hepsi Senin mi albümleri başlı başına bir efsane fakat bunlardan sonra çıkardığı albümlerde, ses tonunu değiştirip ağzını yayarak şarkı söylemeye başladığı andan itibaren Tarkan efsanesi bitti benim gözümde. Hele birde İngilizce albüm hazırlayacağım diye yıllarca milleti bir nevi trollemesi ayrı bir durum tabi.. Oysa ne gerek vardı yabancı albüm yapma merakına. O ilk iki albümdeki ses tonunla başkaları tarafından okunmuş şarkıları dahi tekrar okuyup albüm yapsan yine dinlenirdi be abi.
       • Alp005
        Alp005 23 Haziran 2016 - 02:24Bu adama borçluyuz. Niye mi ? 90ları onun sayesinde daha da neşeli geçirdik.
        +19
        • ziplayankarpuz
         ziplayankarpuz 23 Haziran 2016 - 02:24sordum alınmamış beyler, onlar kaybetti ne üzülcem diyo.
         -6
         • adsizsansiz
          adsizsansiz 23 Haziran 2016 - 01:56Üf sese bak be kadife mübarek.
          +19
          © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...