İsmet İnönü Nasil Öldü?

edali edali diyor ki;
Müslümanlar son nefeslerini Kelimei şehadet getirerek ölürler. ismet`in nasıl öldügünü merak ediyorsanız buyurun izleyin ve bu ibret alınması gereken video`yu eşinize dostunuza iletin.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: ismet inönü Mustafa Kemal cumhuriyet inönü islam kuran peygamber sinavlar sinav üniversite deniz baykal erdal kadir mısıroğlu Tarih osmanlı kitap koma
3 11 Temmuz 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • 13erker
  13erker 13 Temmuz 2016 - 04:10Kutsal topraklarda erkeklerle dolu otelde Viagra'dan geberen ibne tiplerden de bir ders çıkardın mı amın evladı? Biraz da onları konuş? Ama paranı onlar veriyor değil mi? Onlara ses etmezsin, lan şu moronu adam yerine koyup da şunları yazdığım için bile utanıyorum şu an kendimden, bu herifi ''Maraş Dondurmacısı'' diye Face'te yayıp da ilk dalga geçenlerden birisiyim, lakabını bile ben koydum ibnenin, deli diyoruz da bu deliyi saraya davet ediyor birisi, ciddi ciddi ''Hocam, üstad'' diyorlar, zoruma giden bu, yoksa bu sikik sabaha kadar saçmalasa sikimde olmaz, İsmet Paşa'yı sev sevme, benim de sevmediğim noktaları var, Atatürk ile ters düştüğü konular vardır, lakin fotoğrafları var, aç da bak, adamın odasında kafam kadar ''Allah'ın dediği olur'' yazısı asılıdır, bu adama kalkıp da ''Allahsız'' demek senin haddine mi lan? Gerçi ''Das Kapital'i Marx değil cinler yazdı'' ve ''Atatürk'ün ruhunu çağırıp konuştuk'' diyen bir şizofrenden her şey beklenir, seni ayrı, Marx'ı ayrı sikeyim amk delisi, seni de, seni adam yerine koyan diğer beyinsizleri de cinler siksin!!!
  +3
  • lipilip
   lipilip 12 Temmuz 2016 - 10:56hayır arkadaşlar yalan. İsmet İnönünü gizli bir slime severdir. hatta bakın ismi İSMEt değil SlİME'dir. kendisi de slime havuzunda boğulmuştur.
   • mehmetkarakurt
    mehmetkarakurt 12 Temmuz 2016 - 00:02yersiz yorum olmuş ama şimdi ismet de az değil ama.....
    -3
    • serdarkara
     serdarkara 11 Temmuz 2016 - 23:03Ulan bu soytarıyı dinleyene de buraya koyana da koyim.
     +7
     • tankutum ve asiyem
      tankutum ve asiyem 11 Temmuz 2016 - 21:51Ermenilerle savaşan adama ermeni demek de göt ister hocam senin ben o götünü sikeyim.
      +2
      • yunusxy
       yunusxy 11 Temmuz 2016 - 20:51hadi bu adami gectim delinin teki zaten bu belli...bu adama inanlar var lan cumhurbasakinin akil hocasi lan...amk ulke niye bu halde diye cokta dusunmemek lazim
       +2
       • kemalkılıcdaroglu
        kemalkılıcdaroglu 11 Temmuz 2016 - 20:47İsmet İnönü'nün baba tarafından akrabaları Malatya'da (oradaki üniversitenin adı da bu yüzden İnönü üniversitesidir), anne tarafından akrabaları da Bursa ve İstanbul'da yaşar. Git onlara de, siz Ermenisiniz diye. Atatürk'ün de akrabalarının çoğu Antalya, Gazipaşa'da yaşar. (Bu yüzden adı Gazipaşa'dır)
        +2
        • kaldıray sert
         kaldıray sert 11 Temmuz 2016 - 20:11fes nerde lan dırro?
         +9
         • bisket
          bisket 11 Temmuz 2016 - 19:23ismet inonu kaymakami gorunce ayaga kalkti die bi espirik vardi cok eskiden
          -5
          • otlakçı
           +1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...