RTE - Okyanus Ötesinden Destek Verenleri Kutluyorum (2010 Referandumu)

megrimegrioyyy megrimegrioyyy diyor ki;
Yargıyı tümden bir grubun kontrolünü vermeyi amaçlayan ve o sıralar Fethullah Gülen'in "Gerekirse mezardakileri kaldırıp evet oyu kullandırmalı" dediği ve büyük mnemverdiği 2010 referandumu sonrası "Evet" kararı çıkınca o sıralar başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan'ın okyanus ötesine selam ve teşekkürü.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: recep tayyip erdoğan fethullah gülen cumhurbaşkanı fetö darbe sızma okyanus ötesi cemaat
6 07 Ağustos 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • sikicitr
  sikicitr 07 Ağustos 2016 - 00:58bunu da alın içeri
  +26
 • carry687
  carry687 07 Ağustos 2016 - 00:53amk bu kadar yüzsüz olunmaz onlar için yasa yap onlar için kanun geçir onlar için müdür yap onlar için rektör yap onlar için dekan yap onlar için başbakan ol onlar için milletvekili yap onlar için kitap toplat onlar için subayları komutanları yalan delillerle içeri attır sonra bizi aldattılar de kılıçdaroğlu nu meral akşeneri feto feto demedi diye fethullahcı ilan ettir yıllardır bunlar sanki aşık atıyormuş gibi gazetelerine yaz size aslında herşey müstehakta işte neysee..
  +21

Tüm Yorumlar

 • kralece
  kralece 09 Ağustos 2016 - 12:01japonyadan bahsediyo rahat olun.
  -1
  • dandikadam
   dandikadam 08 Ağustos 2016 - 15:55Cemaat bu referandum için "ölüler bile mezarından çıksın oy kullansın." demişti. Evet diyenler neye evet dediklerini şimdi düşüsünün dalyark adamlar.
   +4
   • gorkemgorkem
    gorkemgorkem 08 Ağustos 2016 - 10:436 sene amk...hiç bir şey değil..SIĞIR AKP'liLERİN HİÇ BİRİ HATIRLAMAZ BUNU...
    +9
    • TAXGUN
     TAXGUN 08 Ağustos 2016 - 01:02kalkın gibin abi çok rahatsızlık verdiniz bi kalk git babacım ya babası varmış da oğlu varmış da
     +3
     • JacksonBoB
      JacksonBoB 08 Ağustos 2016 - 00:46bak şimdi bu iki adam aynı coğrafyada yaşadı yaşıyor. şimdi dışarıdan gelme bi gibi şey yok. başından beri pragmatist değil miydi? öyledi. doğal olarak verdiğin örnekte sonradan uygulanan bi yöntem falan da yok. bak bu bi kıyas değil Atatürk bambaşka bi adam. Siyasetçi olmasaydı bilimadamı/sanatçı vs. olarak yine başarı elde ederdi.
      ben isveç olamayız demedim isveç derin devleti olmayan, kamusunun hatta ordusunun dahi içine amerikan merkezli iç mihrakların hiç yerleşmediği demografik yapısı diğer avrupa ülkelerine göre daha pure olan bir ülke. onlar bilmez bu coğrafyada ülke olmayı atarlar tutarlar medeniyet derler. isveç'i al koy türkiye'ye bakalım okumuş ve o kadar da yumuşak insanları pkk ile nasıl yaşayacak. "kaçacak delik arar." şükür ki asker bi milletiz. kolay değil 50 yıllık türk gladyosu çözüldü. o değil arkasında cemaat çıkması hem şaşırttı hem de mantıklı geldi amerikalın gözünden bakınca.
      -7
      • docvn
       docvn 07 Ağustos 2016 - 22:51http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/erol-mutercimler-akpnin-yuzde-60i-fetocu-1342091/ lan olm gece gece bozma sinirlerimi heryere aynı yorumu yapma aqoyarım bak
       -1
       • JacksonBoB
        JacksonBoB 07 Ağustos 2016 - 21:57ayrıca sanki etrafta hiç düşmanı yokmuş gibi davranıp eskimiş ılıman chp siyaseti ile hareket edersen burda adamı boğarlar. 25 sene kafan rahat olur ama 26. sene kan kusarsın. yani siyaset "bunu gerektiriyor"
        -1
        • JacksonBoB
         JacksonBoB 07 Ağustos 2016 - 21:45@uyuyuy
         bilmeden ya da anlamadan konuşmayalım. bak örnek illah kıyas için verilmez. en basit örnek: bir kuzey kutbu canlısı olarak kutup ayısı. şimdi ben bir diğer canlı da penguen dersem kıyas mı yapıyroum? yani mevzuatı genişletmek adına örnek veriyorum bu kadar. kıyas yok.
         iyi ortadoğuda bir baltık ülkesi olan isveç kafasını yaşama hayaliyle yaşamaya devam et. küçük bir not histerik serzeniş bir akıl hastalığıdır.
         -1
         • muslukcu
          muslukcu 07 Ağustos 2016 - 19:37devlet erkanı kişiler "ben şöyle sanmıştım", "vay efendim zamanında bizde destek çıkmıştık gerçek yüzünü görememişim" gibi şeyler söyleme şansı yoktur. Zamanında bir yanlış yapmışsa bu kişi yargının önünde hesap verir ve cezasını çeker. kahvede taş çalmıyorsun efendi devlet yönetiyorsun özür dileyip sıyrılma şansın yok senin.
          öf neyse ya siktir et saçma sapan bir ülkeyiz zaten ne konuşuyorsam sanki bir sik olacak.
          +2
          • kemalkılıcdaroglu
           +2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...