Nihat Genç - Bu Direnişi Anlamıyorlar

tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Nihat Genç, 15 Temmuz direnişini görmeyenleri eleştiriyor.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: nihat genç atatürkçü kemalist fetö fethullah halk 15 temmuz
17 08 Ağustos 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Overcast
  Overcast 08 Ağustos 2016 - 01:25@battalinoglu
  valla en azından benim izlenimlerime göre bu sitenin çoğunluğunu sorgulayan beyinler oluşturuyor. buradakilerde ülkenin çoğunluğunda mevcut olan 'şu adam ne derse o kesin doğrudur konuşmaya gerek yok' mentalitesi mevcut değil ve bu sitenin ortamını güzel yapan şey de bu bence.
  +19
 • üçtambirrobot
  üçtambirrobot 08 Ağustos 2016 - 02:02evet bu dirineşi anlamıyoruz nihat bey. çoğu ilkokul mezunu gaza gelmiş kitlenin bu bayram havasını anlamıyoruz ama sen yine de bize tembel de. anlamadığımızdan değil sığırcım. bak şöyle anlatayım. o laik tembel dediğin kitle 50 yıldır bu yapıdan mağdur olmuş kitle. kendilerinden değiliz onların okullarında okumadık diye mağdur olan kitle. şimdi bu yapı veya öegüt ne sikimse bu ülkeye ihanet etmişse, bu ihanete göz yumanlarla kutlama yapamam nihatçım. ortada haset diyebileceğin bir durum yok. sen değil miydin 2010 referandumundan sonra şunları söyleyen: "bu ülkede artık muhalif olmayın kendinizi kurtarın. trt nin 20 kanalı var birinde iş bulursunuz". bu lafı sen söyledin nihat. şimdi ülkenin parsellenmesine göz yuman adamın posterinin çekildiği marşının çalındığı meydanda ben kutlama yapamam nihat. bu da benim şerefim onurum. söz konusu vatansa gerisi teferruat tabi ama bu benim ve bizler için hep böyleydi. bazıları yeni farkına vardı. ben kandırıldık yalanına inanmıyorum kimse kusura bakmasın.
  +16

Tüm Yorumlar

 • sirfbunuyazmakic
  sirfbunuyazmakic 09 Ağustos 2016 - 01:08doktora seviyesinde eğitimini tamamlamış, 150 milyar tl'den fazla aktifi bulunan özel bir bankada cia (certified internal auditor/müfettiş) olarak çalışan, kendince öğrenme/merak etme hasletleri olan, 2 yabancı dili a ve b grubu seviyelerinde bilen bi adama çomar dedi beynine akıttığım. komik. yani bunlar övünülecek şeyler olmayabilir, biliyorum sitede benden çok daha nitelikli, birçok anlamda beni cebinden çıkaracak yüzlerce adam var da, gerizekalının birinin hiç tanımadığı adama sırf başkasının ezildiğini görmekten hoşlanmıyor diye kalkıp çomar demesi de katlanılır gibi değil. yaşam ziyanı seni.

  "Karılarınız fahişemiz,çocuklarız ucuz işçilerimiz olmadan rahat yok sizi köpek gibi dürtüceğiz sizi."

  ağza bak ağza. leş karakterli, rezil herif.
  +4
  • antiserum
   antiserum 09 Ağustos 2016 - 00:00ahah adam doğruları konuşunca konuyu hemen nasıl değiştiriyor bizim sitedeki topaçlar. noldu işinize gelen şeyleri söyleyince kral diyordunuz?
   -3
   • patiksizpenguen
    patiksizpenguen 08 Ağustos 2016 - 23:29tankları alkışlayanların çocukları mitoz bölünmeyle türeyip siteye böcek gibi yayılmış amk. tankları alkışlayanların çocukları sizi. postal yalayıcı gavatlar.
    -2
    • sirfbunuyazmakic
     sirfbunuyazmakic 08 Ağustos 2016 - 19:19"beyaz atleti,böcek karısı ile surinin parklarda mangal yapmasını sağlasın"

     gibi bir cümle içeren bir sıfatsıza ait yazı en beğenilen yorum olabiliyor artık bu sitede. böyle bir yer değildi burası. beyinsiz zorba takımı burayı da ele geçirmiş.

     anan böcek kardeş bildin mi, annen ve büyükannelerinin birer fotoğrafını koyacaksın buraya, bakalım ne kadar benziyomuş o suriyeli böcek dediğin insanlara. sik kırığı seni, hastayım kendini bavyera aristokratı bu köylü kafasına.

     avrupaya gittiğiniz zaman sizin sureyelilere yaptığınız muamelenin aynını size yapıyolarya, hah, onu hakediyonuz işte.
     • larsvontrier
      larsvontrier 08 Ağustos 2016 - 17:57doğu perinçek köpeği olan herkeste bir akıl tutulması var.ulusal kanal ve aydınlık eşrafının gözümde a haber'den bi farkı yoktur.başkanım beni al diye tayyip çevresinde kümelenmeye çalışan bir avuç zavallı
      +4
      • daciaadestur
       daciaadestur 08 Ağustos 2016 - 17:22vay be nihata baq bu adamda döndü vay amk neydin sen be nihat ne oldun ?!
       +1
       • figopari
        figopari 08 Ağustos 2016 - 11:53ya hu bi siktir git atatürk demeyen laikliği benimsememiş azınlık hakkı diye birşeyi tanımayan tayyo ya tapan bi millet başka bir bir yaşakla çatışmışş biz geride durup doğruyu söyleyeceyiizzz alayı çomarr bunların koyun dedik bunlara birbirlerine koydularr
        +2
        • bidonkafaa
         bidonkafaa 08 Ağustos 2016 - 11:37Bu sitedekiler mi sorgulayan beyinler asdasjkdlahsdjkalsd bu sitedekiler çomarsporlu .
         -12
         • ay1780285291
          ay1780285291 08 Ağustos 2016 - 11:28büyüksün pablo escobar
          +1
          • izuchiring
           izuchiring 08 Ağustos 2016 - 10:47birşey demiyorum. @Pablo Escobar benim yerime konuşmuş zaten.
           +10
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...