Seri Katil Ted Bundy'nin Son Sözleri

5.766 izlenme - 10 Ağustos 2016
popricev popricev diyor ki;
Ted Bundy, seri katil olarak tanımlanan ilk kişi diye bilinmektedir. Belirli zaman aralıklarıyla, belli bir amaca hizmet eden veya işleniş biçimi her defasında benzerlik gösteren(yalnızca boğmak gibi), benzer kurbanları olan cinayetler işleyen kişiye seri katil denir. Ted Bundy, kesinlikle bir seri katildir.

Ted Bundy kurbanlarının ölü bedenlerine tecavüz etmesiyle ve bu ölü bedenlerde kesme, parçalara ayırma gibi şiddet eylemleri uygulamasıyla meşhurdur. Elliden fazla kadına bunu uyguladığı sanılmaktadır. Ted Bundy'nin ilgi çekici tarafı şüphelisi olduğu cinayetler ortadayken bile dış görünüşünden ve hitabetinden etkilenerek onunla görüşmek isteyen kadınların olmasıdır. Cinayetlerinde de kadınları dış görünüş ve güçlü hitabet ile aldattığı bilinmektedir.

Ted Bundy'nin güçlü hitabeti sizi asla başka şekilde etkilemesin. Bu videoyu paylaşma sebebim, seri katil tanımına gerçek anlamda uyan Ted Bundy'nin krimonoloji için ikonik bir karakter olması münasebetiyle ilgi çekici hale gelmesidir. Yoksa bugün tepki gösterdiğimiz ve iğrendiğimiz katillerden hiçbir farkı yoktur. Onu ve yitik hayatını en iyi özetleyen sözler idamına hükmeden ve onun bir süre hukuk fakültesinde eğitim almasına rağmen katil olmayı seçmesine içerleyen Yargıç Edward Cowart'tan gelmiştir:

''İdamınıza karar verilmiştir, ölene kadar vücudunuza mevcut sistemle elektrik verilecektir. Genç adam, kendinize iyi bakın. Bunu samimi olarak söylüyorum, kendinize iyi bakın. Şu anda yaşadığımız gibi, bu mahkeme salonunda insanlığın tamamiyle heba edildiğine tanık olmak bu salondakiler için trajedidir. Zeki, genç bir adamsınız. İyi bir avukat olabilirdiniz, arkamda çalıştığınızı görmek beni mutlu ederdi, fakat ortak, yanlış yoldan gittiniz. Kendinize iyi bakın. Size karşı düşmanlık beslemiyorum, bunu bilmenizi isterim. Kendinize iyi bakın''
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: ted bundy seri katil röportaj
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • erdincs
  erdincs 10 Ağustos 2016 - 21:38adminlerin amk
  +1
  • baymigren
   baymigren 10 Ağustos 2016 - 19:52@popricev haklısın kardeş valla ayıp olmuş.
   +2
   • popricev
    popricev 10 Ağustos 2016 - 18:31Bu videoyu hangi admin anasayfaya düşürmeden kabul ettiyse yaptığı terbiyesizliktir. Hem alt yazı için uğraştım, hem de açıklama için. İlgi çekici bir içerik olduğunu düşünüyorum. Videonun içinde amcık, göt yok diye ana sayfaya koymadı resmen. Bu rezil yere bir daha da video koymam. Yazı da yazmam. Hiçbir şey yapmam. Yazıklar olsun.
    +29
    • kemalkılıcdaroglu
     kemalkılıcdaroglu 10 Ağustos 2016 - 17:52Bundy öyle çok da normal bir aile çocuğu değildi. Bir kere kendisi gayrımeştu çocuktu, anne annesi ve babası tarafından büyütüldü ve on-on iki yaşlarına kadar anneannesini anne, annesini teyze sandı. Biyolojik babasının kimliği halen bilinmiyor. Daha lisede iken röntgencilik, sahtekarlık ve taciz gibi suçlardan sık sık karakolluk oldu. Bazı polislere göre o 15 yaşındayken ortadan kaybolan ve cesedi bulunmayan 8 yaşında bir kız, onun ilk kurbanı sayılır. 35 cinayetti kabul etti, 55 cinayetten hüküm giydi. Hakkındaki cinayet iddaları 250 üzerine kadar çıkar.
     Bu kadar popüler olması, hukuk ve psikoloji (çift dal okumuştu) mezunu olması, daima iyi giyinmesi ve kibar konuşmasıdır.
     +7
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...