Kamuda Türban Tartışmasında Baltayı Taşa Vurmak

7.452 izlenme - 14 Eylül 2016
peperuhi peperuhi diyor ki;
Bu 6 saniyelik videoda yandaş yazarımız kamuda türban yasağının kalkmasını överken hızını alamayıp cumhurbaşkanımızın da makamında türban taktığını söyleyip olayı normalleştiriyor. Ben şahsen kendisini makamında hiç öyle görmedim iftira atmayın...
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: yandaş cumhurbaşkanı türban makam yalakalık

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • emre2015
  emre2015 14 Eylül 2016 - 01:58tabı zaten bılalde turban yasagından dolayı yurtdışında okudu....
  +91
 • yamyamix3
  yamyamix3 14 Eylül 2016 - 02:08Belki de kimse yokken öyle oturuyordur
  +91

Tüm Yorumlar

 • torontospor
  torontospor 15 Eylül 2016 - 10:54Adam yalarken dili dolaştı. Yandaşlar olur böyle şeyler. Unuturlar,karıştırırlar,kandırılırlar. Hatta türbanlı bacılarının üzerlerine işeyenleri görürler ama sonra ondada kandırıldık derler.

  Kısacası hepsi namussuzdur.
  +3
  • trashold
   trashold 15 Eylül 2016 - 00:39ne kadar boş konuştuklarını ispat eden bi durumdur bu..
   +4
   • insociavel
    insociavel 14 Eylül 2016 - 21:28türban özgürlük falan değildir türbanı takan takmayana ben dindarım sen değilsin ben ben şu kesimdenim sen değilsin ben namusluyum sen değilsin mesajı verir bu da yanlıştır olmaması gerekir hele de polislik veya herhangi bi meslek grubunda hiç olmaması gerekir çünkü bu tür ortamlarda her konuda eşitlik ve tek tiplik söz konusudur ve böyle de olmalıdır sen türban takar gelirsen ve o türban sana diğerlerine sağlanmayan bi ayrıcalık sağlarsa o zaman sıkıntı büyük
    +2
    • karbaykuşu
     karbaykuşu 14 Eylül 2016 - 21:01rte beyefendinin nöronlarına kayyum atamış. bu arada kendisi yeni akit yazarı kenan alpay.
     • mucrim
      mucrim 14 Eylül 2016 - 20:47binlerce masum ışık dolu kardeşimizi ablaları yaşlarına
      hamileleliğine bebeğine bakmadan kelepçeleyip götürdünüz. işlerinden eşlerinden ettiniz. diplomalarını iptal ettiniz açlığa mahkum ettiniz. ne yüzle kamuda türban serbestisi diyebiliyorsunuz islam deccalinin sindirim sisteminden fırlamış parazitler!
      hani cehennemde en hafif azap ateşten ayakkabı giydirilir ateşinden beyin kazan gibi kaynar diye bir hadis varsa bin katını yaşarsınız inşaallah bu kadar kıyımı göstermeyip güya türban serbestisini gösterenler

      http://i.hizliresim.com/0yEozD.jpg
      -1
      • alper.tunga
       alper.tunga 14 Eylül 2016 - 16:22Bence hepimizin once oturup basortusu ile turban arasindaki farki anlamasi, akabinde yasak olup olmamasini tartismasi lazim. Cunku turban bir dini gerekliligin otesinde, gereksiz bir arap/fars icadi bir zivanadir. Basortusu ise adindan da anlasildigi gibi basit bir bez ile sacin ortulmesidir. Bana kalirsa turbanin onunun acilmasi baska arap icatlarinin da yolunu acarki hemen akillara kara carsafli ninjalar gelsin.
       +4
       • dolmussoforu
        dolmussoforu 14 Eylül 2016 - 15:55itin köpeğin sesini çıkarmadığına bakmayın. bu kemalist tayfa yarın ellerine geçecek ilk fırsatta kamuda, öğrenimde türbanı yasaklar. kudurup dolaylı yoldan komiklikler yapmaya çalışmaları bu sebeple. ehehe çok zevkli lan salyalarınızın akışını izlemek.
        -12
        • solayak
         solayak 14 Eylül 2016 - 15:19biraz daha esneklik kazandırabilir ama Türbanı başörtüyü yasaklayamazsınız. bu zamana kadar 4 kere chpye oy verdim ama kudurun işte yasaklayamazsınız bunu !
         -5
         • glock21
          glock21 14 Eylül 2016 - 14:35Kamuda türbanla gezmek serbest ise dal taşak gezmek de serbest olmalı. Örneğin polis boynuna bir gravat takıp, beline tabanca, cop bağlı kemer ama gerisi anadan üryan işe gelip" benim inancım bu" dese izin verilecek mi?

          Öğretmenin biri saçları maviye boyasa, diğeri sakal bırakıp boncuk dizse, öbürü bütün vücuduna Yakuza gibi dövmeler yapsa, bir diğeri işe şövalye kostümü, rahibe kıyafeti, Haham kıyafeti ile gelip "Benim inancım bu" dese izin verilecek mi?!?

          Bir de askerler var değil mi?
          Askerin biri çıkıp benim inancıma göre pembe dışında giyinmek günah deyip pembe kamuflajla askerlik yapsa, öbürü pantolon giymek günah deyip kamuflajın altına mavi silip don ile ortaya çıksa bunlara da izin verilecek mi?

          Sonuçta bilinen yaklaşık 4000 civarı din, en az 40 Bin mezhep, belki 400 bin cemaat, tarikat vs. ve yaklaşık 8 Milyar inancı yorumlama şekli var! Hal böyleyken neden bunlardan sadece bir dinin bir mezhebinin, bir tarikatının doğru olduğunu iddia ettiği giyim şekline izin veriliyor!

          İnanca uygun yaşamak da bir talep, bireysel görüşe uygun yaşamak da bir talep. İkisi arasında zerre fark yok. Kimi dinine uygun giyinmek ister, diğeri doğru olduğunu düşündüğü şekle uygun!

          O zaman Polis, Asker vb. bütün kamu çalışanların görünüşüne hiç bir şekilde kısıtlama getirmeyeceksin. Adam işe parmak arası terlik, altta şort, üstte atlet gelse de izin vereceksin. Nüfus müdürlüğünde çalışan memur "ben mavi Silip donla bilgisayarın başında oturacağım" dese izin vereceksin!

          Bu gezegende 8 Milyar kadar insan var. Bunların sadece 50 Milyon belki çok daha azı Türbanın bir gereklilik olduğunu düşünüyor!
          +13
          • glock21
           glock21 14 Eylül 2016 - 14:25Öyle de bir fantezisi var demek :)
           +4

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...