Merkel'e Arka Sırada Oturma Cezası

pembe.kitap pembe.kitap diyor ki;
Almanya Başbakanı Angela Merkel parlamentodaki konuşmasının ardından grubundaki vekillerle yüksek sesle sohbet etmeye başlar ve parlamento bu tavrından dolayı ona arka sırada oturma cezası verir. Bunlar hep demokrasi işte.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: almanya merkel ileri demokrasi parlamento ayar
11 08 Eylül 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mtnmerlin
  mtnmerlin 08 Eylül 2016 - 04:29Bizde de tayyipin konuşmasını ayakta alkışlamayanı çükünden tavana asarlar
  +9
 • tankutum ve asiyem
  tankutum ve asiyem 08 Eylül 2016 - 00:56onların demokrasisi sadece kendilerine
  +8

Tüm Yorumlar

 • Retrospek
  Retrospek 08 Eylül 2016 - 23:52hangi ülkenin demokrasisi var ki? Abd? Almanya? Rusya? Fransa? İngiltere? Tüm ülkeler belli sınıflar tarafından çizilmiş sınırlar içinde yönetiliyor. Tüm ülkelerin savunma refleksleri, diplomatik ve ekonomik duruşları hemen hemen aynı. Hükümetler sadece sosyal kurumlara etki edebiliyor. Komplocu olmak istemem ama Amerika'yı Obama mı yönetiyor yani? :D Obama 2 dönemlik hükümetinde magazin fotoğrafı çektirmekten başka hangi icraatı yapmış? Irak'ta askerleri çekti o kadar.
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 08 Eylül 2016 - 19:37Onların demokrasisi sadece kendilerine demişsiniz ama bizim kendimize de demokrasimiz yok.
   +1
   • titanic
    titanic 08 Eylül 2016 - 11:11Siz ikiniz... yer değişin bakim...
    +2
    • kaz_eti
     kaz_eti 08 Eylül 2016 - 09:19evet adamların demokrasisi anca kendine. ama önemli olan da bu değil mi? zaten demokrasi kendinle alakalıdır... Bizde yargıçlar ön ilikler ön!! amkodumun malı..
     +1
     • mtnmerlin
      mtnmerlin 08 Eylül 2016 - 04:29Bizde de tayyipin konuşmasını ayakta alkışlamayanı çükünden tavana asarlar
      +9
      • insanlarasimitatanmarti
       insanlarasimitatanmarti 08 Eylül 2016 - 02:02adamların ne güzel parlamentosu var lan ışıl ışıl bembeyaz sembolik kocaman bir kartal camlarla kaplı bide bizimkine bakayım dedim içim karardı sonra niye türkiye böyle işte bunlar küçük detaylar oraya uyumaya gidiyorlar.
       +5
       • raunk
        raunk 08 Eylül 2016 - 02:00O nasıl meclis lan öyle göt kadar gelip bizim meclise baksınlar
        -5
        • fffako
         fffako 08 Eylül 2016 - 01:56almanca'da ki artikellerin allah belasını versin. bir türlü anlayamadım amk mantığını. ein,eine,einen şunları hiçbir zaman doğru da yapamamıştım amk böyle dilin
         +4
         • Rindfleisch
          Rindfleisch 08 Eylül 2016 - 01:52@omergrsy dediklerine kısmen katılıyorum . katıldığım kısım , mültecilerin avrupa ülkelerine olan platonik aşkı . savaştan kaçıp hayatta olduğuna "şükretmesi" gereken onlarca suriyeli , benim ülkemdeki üniversite mezunu vatandaştan daha iyi şartlar altında avrupada yaşamak istiyorsa bu düpedüz şımarıklıktır. dediklerinde katılmadığım kısım yok , ama biraz ekleme yapmak lazım . suriyeli mülteciler , şu anda türkiyenin avrupa birliğine karşı elinde tuttuğu en büyük koz . ne zaman masaya mülteci kartını sürdüysek, AB bir şekilde alttan alma durumuna geçti bize karşı . adamlar da ülkelerinde 3 milyon suriyeli mülteci istemiyorlar ; çünkü avrupanın demografik yapısı 3 milyon mülteciyi kaldıramaz , imkanı yok . türkiye , suriyeli mültecileri elinde tuttuğu sürece AB ülkeleriyle vize kolaylığı atına oynayacak , arada sırada da sözde ermeni soykırımı gibi konularda mültecileri önemli bir koz olarak elinde kullanacak , ufukta görünen şey bu . NOT: videodaki ana fikri alttaki arkadaş söylemiş " bu böyle olmaz " diye. öncesinde kayda değer bir konuşma yok , bilginize
          • empedans
           empedans 08 Eylül 2016 - 01:41solcuların demokrasi kıblesi almanya. hadi şikayet edinde ağzımıza sıçsınlar.
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...