Samet liçina Esra Ceyda Kardeşler -Beyin Sağlığını Olumsuz Etkiler

oralofis oralofis diyor ki;
Biz bilmesek de kibarlığı, yerinde yaparız sevgiyi saygıyı, alem ne derse desin,
gönlümuzde saklarız sevdamızı! Tarz giyinip tiki olmasak da, pantolonu düşürüp küpe takmasak da saçlarımızı şekül şukul yapmasak da Allah ın verdiği güzelliğimiz var! Her önümüze gelene iş koymayız, her kızın gururuyla oynamayız, kusura bakmayın kızlar; bizi sevmeniz için gevşek olamayız! Yok yakışıklıymış tikiymiş, şekli şemali yerindeymiş, ne farkeder ki kızım gevşeklik onların kanına işlemiş! Evet alemin gözünde serseriyiz, kolları kesik façalı gençleriz ama biz gevşek değiliz, sevdik mi Allah ına kadar severiz! Gidene dur demeyiz! Ardından sessizce ağlarız! Biz gevşek değiliz, gençliğimizi uğrunda harcarız! Duvarlarda sevdiğimizin ismi, Sevdiğimize bağlarız kalbimizi, biz gevşek değiliz kızım, kanımızla yazarız sevdiğimizi! Küpeyi takmış tam bir züppe, bizim dilimizde derler böylesine ibne, kızlar da tam tersine hasta olurlar böyle gevşeklere! Tarz giyinip tiki mi olalim? Pantolon dusurup küpe mi takalim? Ya kizlar bizi sevmeniz icin illa ibnemi olalim?
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: Esra Ceyda Ciciş samet kerimcan faşo ağa gibim birşey
2 09 Eylül 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • meandros
  meandros 22 Eylül 2016 - 14:30BABASI İZLEDİYSE SİKİNİ KESMİŞTİR ADAMCAĞIZ
  • jebivetar
   jebivetar 10 Eylül 2016 - 10:371.17 kurvalar kakosi meaili orospular nasılsınız.
   • thedirector
    thedirector 10 Eylül 2016 - 00:59bizzat lgbt arkadaşların bunun gibileri reddetmesi eleştirmesi lazım.aksi takdirde lgbt bireylere duyulan önyargı devam eder emin olsunlar.
    +3
    • soslukofte
     soslukofte 10 Eylül 2016 - 00:45sikecem yapacağınızın işin amına korum ya... bu ibneleri niye kabul ediyorsunuz... yoksa adminler sizde mi bundan hoslanıyorsunuz (pis totoşlar)... ŞU SİTENİN HAKKINI VERİN BİRAZ DA OLSA (top veya orospu içeriklerini kabul etmektense bize nostaljiyi yaşatın SİZİN BU SİTEDEKİ SİKTİĞİMİN İŞİ BU ŞU İŞİNİZİ BİR ADAM GİBİ YAPIN ARTIK AMK...)
     +2
     • bayhickimse
      bayhickimse 09 Eylül 2016 - 23:38la kardeş gözünüzü seveyim gay olursun tamam saygımız var ona da ama delikanlı olun aq ya.Hayatımda gördüğüm en büyük iyiliği gay bi abimizden gördüm adam gibi adamdı .Kimseyi cinsel tercihi ile yargılayamayız o ayrı ama bu nedir aq ya..Yavşak yavşak haraketler, cins cins konuşmalar..Gay olmak bu değildir aga. Kadınca davranmak değildir diyecem bu kadın gibi davranmakta değil bu başka bir şey. Şunu karşımda kim yapsa yapıştırırım ağzının ortasına.
      +1
      • 1234burak
       1234burak 09 Eylül 2016 - 16:16lan benim bu gavatı sevememek iğrenmek tiksinmek en büyük hakkım beni bu düşüncelerimden dolayı homofobik görüyorsanız görüşünüzü sikeyim affedersin
       +4
       • Altis
        Altis 09 Eylül 2016 - 15:52dinsizin hakkından imansız gelir diye boşuna dememişler. esra-ceyda kardeşler bunun yanında sönük kalmış :)
        +6
        • jeanrenoo
         jeanrenoo 09 Eylül 2016 - 15:38götten siktiren erkeklerin devri artık
         +4
         • luganomoreno
          luganomoreno 09 Eylül 2016 - 14:10sadece buraya değil ,tüm ortamlarda yükleyen, yüklettiren, izleyen, izlettiren ve bir şekilde bu insanlara prim veren 'aklı başında' kardeşlerim ; bir kere daha düşünün.
          +3
          • tankutum ve asiyem
           tankutum ve asiyem 09 Eylül 2016 - 13:08kardeş senin götünü mü sikelim diye yüklüyorsun bu ibneleri buraya?
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...