15 Temmuz Anısına Yazılan Kitaba Tepki Göstermek

6.265 izlenme - 20 Eylül 2016
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anısına başlıklı kitapçığa tepki gösterildi. Kitapçığın dağıtılmasına engel olan bazı liseliler, bugün kendilerine 15 Temmuz ile ilgili zorla mektup yazdırılmasına karşı çıktı.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: 15 temmuz kitab tepki liseliler
48
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • biracayipadam
  biracayipadam 20 Eylül 2016 - 17:2715 Temmuz kitabının ilk sayfasına Tayyip Erdoğan'ın resmini koymuşlar ve de başkomutan yazmışlar asdhsadhasda Ulan kendi ellerinizle cemaatçi şerefsizleri tüm kurumlara bu başkomutanın emri ile yerleştirildiler ve utanmadan Atatürkçü,milletçi,vatansever bu vatan için ölüme gidecek tüm askerleri balyoz,ergenekon safsatası ile tutukladınız ( o davanın baş savcısı da kendine başkomutan dedirten Erdoğan'dır ) Atatürkçüleri bu ülkeye karşı gösterdiniz,din ile eğitimsiz güzelim halkı Atatürkçülere karşı dinsizler diye kışkırttınız hakikaten Allah'ın sopası yokmuş bir gece senin,benim,bizim vergilerimizle alınan silahları üzerinize çatır çatır sıktılar,tanklarla sokağa çıkanları ezdiler, bu milletin meclisini bombaladılar. 5-10 dakika ile zor kurtarılan kendisini ve ailesinin katledilmesini kurtarmak için gelişi güzel bir şekilde kendi halkını elinde ağır silahların,uçakların,tankların önüne atan kişiye bugün ilkokul,orta okul ve liselerde başkomutan diye sesleniyorlar ve kahraman ilan ediyorlar. Gerçek kahraman ağır silahların,65 ton tankların önüne atlayan kolunu bacağını kopartan insanlar değil ( büyük bir cesaret örneği olmadığını söylemiyorum ) asıl kahraman emir komuta zinciri dışına çıkmayan Atatürkçü askerlerdir. Eğer ki 15 temmuz gecesi Atatürkçü askerler korkak davranıp ''ne olacağını görelim'' deseler 250 şehit değil en az 25 bin insan sokaklarda katledilirdi. Bu millet Atatürk ilke ve devrimlerine ne zaman yüzünü çevirse başına her zaman bir felaket gelir.
  +36
 • rally2003
  rally2003 20 Eylül 2016 - 16:42Aferin gençler, koyun olmayın sesinizi çıkarın.
  +30

Tüm Yorumlar

 • ay67005547
  ay67005547 10 Temmuz 2017 - 01:10abd nin köpeği olan adam lazım bunlara aq. darbe savaş görmeyenler sallıyor sallasınlar bakalım aq. adamın hataları olabilir. ben Atatürkçüyüm.tayyip olmasa bu ülkenin aq.lar. bu kadar açık ve net.
  -1
  • ynsr
   ynsr 03 Ekim 2016 - 22:25@ozmos sevgisiz mal kardeşim bunların fetöcü çıkmasisiz kemalist darbecileri aklamiyor, sen ve senin gibiler unutmuş olabilir ama biz unutmadik o ORDU göreve mitinlerini manşetlerini!! genç subaylar rahatsiz manşetlerini..

   nasıl işid ile pkk ikiside teröristse.
   kemalist ve gülenist darbecilerde şerefsizdir. ABD gibi iyi darbeci kötü darbeci ayrimi yapmiyoruz sizin gibi..

   60/70/80/98 darbelerini gülenistler yapmadi kemalistler yapti ve halada köşede fırsat bekliyorlar..
   he şunuda ekleyeyim bunlari başimiza kim sardicı mallari KASIM GÜLEK bir chplidir ve güleni dünyaya açılmasini sağlayan isimdir. ve şefaatçisi olduğu ecevit var birde. mal mal suçlamalariniza rağmen RTE'ye bile şefaatçiyim demedi bu adam ayık olun..
   -1
   • ynsr
    ynsr 03 Ekim 2016 - 22:17ulan beynini siktiğim liselileri vatandaşlik dersinde yada inkilap tarihi derslerinde snap atacağina hocani dinleseydin Cumhurbaşkaninin başkomutan olduğunu zatenbilirdiniz.
    sizin şeriatci dediğiniz atatürk düşmani dediğiniz insanlar ve cocuklari 1 günden 1 güne atatürk için böyle terbiyesizlik yapmamiştir ama siz ske sürmeye bile siyaset bilgi yoksunluğunuzla sözde devrimcisiniz ya baştakine nasıl saldiracağinizi sapıtıyorsunuz.

    bu arada malin birisi koyun olmayin demişte seçimlerde oyu en cok değişen partinin ak parti olduğunu görmezden geliyor çakal asıl koyun siz ve oy verdiğiniz parti ne olursa olsun hep % koyun dediğiniz insanlar kızdıklarında oy vermiyor bunu biliyoruz onlar koyunsa siz koyun bile değilsiniz. ideolojiniz o kadar zehirlemiş ki o cücük beyinlerinizi hiçbir gerçeği göremiyorsunuz.
    -3
    • ozmos
     ozmos 22 Eylül 2016 - 15:46@kaniefendi siz yıllarca bize kana susamış , darbeci , vatan haini , kafir diye hakaretler atarken ( haksız yere hemde ) iyiydi de şimdi mi terbiyeden bahsediyorsun ?
     • kaniefendi
      kaniefendi 22 Eylül 2016 - 14:34@ozmos bak annene bacına avradına sövmek istemiorum doğru düzgün konuş laflarını sanada aynen iade ediyorum. düşünmeyi bilmeyen ancak küfür eder. bak ben etmişmiyim. klavyenin arkasında ekran önünde erkeklik yapmaya kalkma adam ol.
      -3
      • spotcolor
       spotcolor 21 Eylül 2016 - 23:18cumhurbaşkanı olduğu için doğal olarak başkomutan değil mi zaten? Tayyip diye bahsettiğiniz adamı senin anan baban seçip başa getirdi.Siz böyle saygısızca davranmaya devam ettikçe yıllar geçsede birşey değişmeyecek.Bugün Tayyip gidecek Mahmut gelecek ve siz yine ''Mahmutun resmini basmışlaaaar!'' diye kıçınızı yırtacaksınız.15 temmuz olayı bu ülkede yaşayan herkes için çok önemli bir dönüm noktasıydı ve eğer onlarca insan sokaklarda can vermeseydi bu amına kodum kevaşesi o sınıfta kalkıp böyle itiraz edemeyecekti.
       -4
       • mynameistrafo
        mynameistrafo 21 Eylül 2016 - 13:33ulan siz nasıl inanlarsınız amk dinsizleri imansız piçler tayyip olmasa bi bok yiyemezdiniz amk nolcak kılıçdaroğlu mu kurtarcak sizi amcıklar atatürk atamız tabiki ama bu ne hal amk dinsiz orospu çocukları sizi
        -5
        • PROGMEMO
         PROGMEMO 21 Eylül 2016 - 10:50Bu bişey değil yav yakında kimliklerimizde baba hanesinde de de aynı ismi görcez
         +2
         • kaniefendi
          kaniefendi 21 Eylül 2016 - 10:36belli taş kafa kemalist aile çocukları bunlar. biraz akıllları erdiğinde darbe kötü kahrolsun darbeciler falan derler bişe biliyorum diyebilmek için insanlara. bunlardan bi bok olmaz okuldan da atsınlar. okumuş cahil, eşşek olacaklarına cahilliklerinin de hakkını versinler.
          -4
          • JacksonBoB
           JacksonBoB 21 Eylül 2016 - 02:31evet bu çıkışı yapan genç kızımız da ileride nobel bilim ödülü'ne aday olacağını gösterdi.
           -1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...