Lozan Antlaşması Zafer Mi Değil Mi? - Sokak Röportajı

2.047 izlenme - 01 Ekim 2016
exixiz exixiz diyor ki;
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan muhtarlarla yaptığı toplantıda, muhtarlara seslenirken Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırlarının çizildiği Lozan Barış Antlaşması’yla ilgili konuşmuştu. Peki sokak bu konuda ne diyor?
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: Lozan Antlaşması lozan sokak röportajı tv

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • insociavel
  insociavel 01 Ekim 2016 - 18:21LAN 1000 YILDIR TÜRK TOPRAĞI OLAN 1 KARIŞ SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİNİ Bİ TERÖR ÖRGÜTÜNE KAYBETTİK GERİ ZEKALI OROSPU ÇOCUKLARI
  +26
 • marqui
  marqui 01 Ekim 2016 - 18:42tayyip 2 gün sonra lozan konusunda fikrini değiştirsin aynı soruyu o güneş gözlüklü mala tekrar sorsunlar lozan için tarihi bir zaferdir demezse götüm
  +18

Tüm Yorumlar

 • otopsiraporu
  otopsiraporu 23 Ekim 2016 - 03:15ayrıca 15 temmuz ruhu,birlik beraberlik diye bağıran bir siyasetçi neden böyle ayrışımcı bir beyanda bulunur?Bunun tek açıklaması var; seçmen kitlesi.
  • otopsiraporu
   otopsiraporu 23 Ekim 2016 - 02:58lozan, dünyada çok az devlet adamının başarabileceği,günümüzde devlet adamlarının yanından bile geçemeyeceği bir süreç sonunda kazanılmış bir zaferdir.Türk tarihini değiştirmeye çalışanlar,elbet bir gün bunun hesabını verecektir.
   • rogerwaters
    rogerwaters 02 Ekim 2016 - 14:30valla asıl zafer lozan tartışmasını başlattıktan sonra yine suyu bulandırıp afyonu salmış malum kişininmiş gibime geliyor artık.
    • buvideoyayorumyapmak
     buvideoyayorumyapmak 02 Ekim 2016 - 12:35bence sen de adam madam değilsin. değil, değil. öyle düşünüyorum.
     +1
     • limited
      limited 02 Ekim 2016 - 02:27alkislarla yasiyorum arama bulma arastirma (AYABA) timini goreve cagiriyorum su gozluklu neandertal ile dişi sini bulun bulunda lozanin maddelerini ve sevr de gotumuze girenleri bi gonderip okutalim
      +1
      • like a virgin
       like a virgin 02 Ekim 2016 - 00:07ŞOK OLDUM YA ulan kahvede mal mal takılıyo dedediğim tipler ki bunu dediğim için kendimden utandım zafer diyor yani işin aslını biliyor ulan genç dinamik zeki çalıkan diye övüneceğmiz türk genci gayet de siki bir tavırla kollarını açarak BENCE ZAFER MAFER DEĞİL diyo zaten sencesi yok kabahat sana soranda çüünkü sen cahilsin bir fikrin yok ama durum utanç verici
       +8
       • edebi
        edebi 01 Ekim 2016 - 21:41Lozan Antlaşması kelimenin tam manasıyla, insanların canını dişine takarak ve tırnaklarıyla kazıyarak kurduğu Cumhuriyetin tescilidir.
        +9
        • bitchslap
         bitchslap 01 Ekim 2016 - 21:35Rusya'nın jetini düşürdük..... Bu bir zafer miydi?

         Adamlar turist göndermedi, ambargo koydu, ekonomi yarraklara 124 derece yan geldi. Tattilleri uzattın anca biraz can verdin.. Sonra gittin adamla görüştün, çay ısmarladın... Kimbilir ne sözler verdin...

         Şimdi de moody's notumuzu düşürdü, bu bi zafer miydi anasını sikiyim? Enflasyon tırmanıp duruyor, benzine zam yaptırttın.. Önce israil'e diss attın rusya'ya diss attın ardından da arayı düzeltmeye çalışıyorsun!!!..... Bunlar zafer mi?


         O zamanın şartlarını oku, öğren, kendine sor nereden başlayalım tartışmaya? Sen zaten bskim yaptığın yok bari asistanların felan bi boka yarasın..

         Lozan Maddelere bak neden bu şartları sürdüler, ne yapabilirdik de kabuletmezdik?? Daha iyisini karşılarına sunabilirdik!!!

         Ağzı olan konuşuyo amk, şimdi de world class tarihçi olmuş
         herbokolog reyiz..
         +8
         • glock21
          glock21 01 Ekim 2016 - 20:53Zafer değil diye ilkokul terk 60-70 yaşında cahil insan olsa bir şey demeyeceğim ama şu "Zafer değil" diyen kız ile oğlana ve tiplerine bakınız. Daha 20-25 yaşında ancak var. Yanı bu amına koduklarım daha liseyi dün bitirdi,üniversite sınavı için tarih, çalıştılar. belki de üniversiteyi dün bitirdi yani yaklaşık 15 sene bu ülkenin tarihini okudu.

          Bunun için tarihçi olmaya gerek yok. Orta okul seviyesinde tarih bilen veya merak edip şöyle bir 10 dakika google da mevcut kaynakların kopyalarını okusan zaten kıyaslama yaparsın.

          Son 120 yılda Sevr ve Lozan 2 antlaşma var. İkisinin de madde madde sonuçları ortada. Yan yana aç bir kıyasla. Kıyasladıktan sonra hangi akla hizmet Lozan zafere değil diyebilirsin.

          0 il 10 arasındaki fark malum değil mi? Lozan öncesi elde var 0, Lozan sonrası elde var 10! Kar mı zarar mı maymun kadar zekan olsa anlarsın. Bu kadar basit mantık.

          Şu kızla oğlanı ZOPAYILAN vura vura gebertsem sinirim geçmez. Kızmak cehalete, eğitimsizliğe, eleştiriye filan değil çünkü bu bunların hiç biri değil. Tam tersine üşengeçlikten, umursamamazlıktan hakkında en ufak bir fikrin olmayan konu hakkında sırf boş boğazlık edip yarrak kürrek konuşmalarına.

          Üstelik bunu yapan üniversite çağında, en kötü ihtimal Lise mezunu, cep telefonundan dahi dünyadaki bütün bilgi kaynaklarına 30 saniyede ulaşıldığı bir zamanda yaşayan 2 genç insan.Kafasına DAŞ dursan yeridir.

          Şempanze, Maymun vb. az gelişmiş primat kadar dahi evrimleşmmiş insanı yaşamasın bu dünyada AMK. Hayvandan milyon kat üstün beyinle trilyon kat gelişmiş medeniyet içerisinde hala goril kadar dahi mantıklı davranmıyorsan geber AMK. Boşa dünyanın suyunu,oksijenini tüketme....
          +11
          • onikioniki2012
           onikioniki2012 01 Ekim 2016 - 20:07Lozan hatalarıyla eksiklikleriylede olsa tam anlamıyla zafer olamasada Türkiye için zafer sayılacak bir antlaşmadır..
           +3

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...