15 Temmuz Darbe Etimesgut Zırhlı Birlikler Gerçekte Yaşananlar

10.091 izlenme - 02 Ekim 2016
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
15-16 Temmuz 2016 Gecesi Zırhlı Birliklerde Yaşananlar (Gerçekler, mümkün olduğunca ham haliyle) Darbe Karşıtı, ülkesine, devletine, milletine, demokrasisine bağlı, milletin içinden çıkmış vatansever askerlerin hikayesi (Kan dökmeden, sükunetle, yardım almadan, safha safha itidalle kendi içinde bastırılan bir kalkışma)
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: 15 temmuz darbe zırhlı birlikler
13

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • silentguard
  silentguard 02 Ekim 2016 - 04:12Onu bunu bilmem. FETO'NUN BU SEKILDE ULKE ICINDE GUC BULMASINI VE DESTEKLENMESINI SAGLAYAN HERKESIN CANI CEHENNEME. Onlar kendilerini bilir.
  +18
 • hafizdurruti
  hafizdurruti 02 Ekim 2016 - 19:10aziz nesin vakfı da çocuk yetiştiriyor ama böyle kişiler çıkmıyor nedense. din sömürüsü girince işin içine sıkıntılar bitmez.
  +12

Tüm Yorumlar

 • rentonnn
  rentonnn 03 Ekim 2016 - 11:5607:00 da mümkünse bizim rütbemizdeki asker kelepçelerse iyi olur dio

  senn ben amk pişkinliğin bu kadarı
  • pokerfaceas
   pokerfaceas 03 Ekim 2016 - 01:33@silenguardnesikimsen 1967 den beri sızıyorlar. akpartiyi işaret ediyorsan senide öttürürler gobel
   -2
   • mınakoyim
    mınakoyim 02 Ekim 2016 - 23:08bu görüntüleri herkesin izlemesi lazım.
    +2
    • hafizdurruti
     hafizdurruti 02 Ekim 2016 - 19:10aziz nesin vakfı da çocuk yetiştiriyor ama böyle kişiler çıkmıyor nedense. din sömürüsü girince işin içine sıkıntılar bitmez.
     +12
     • anasiningozu
      anasiningozu 02 Ekim 2016 - 18:40aklıma takılan tek soru şu, bu amk askeriyesinde neredeyse erden çok subay astsubay var ne sikime yarıyo bu kadar albay yarbay
      +1
      • ayniboksunuz
       ayniboksunuz 02 Ekim 2016 - 17:19Size darbe günü olan olayı anlatayım bunu hiç bir yerde duyamazsınız ben alkışlarla üyesi olduğum için gün boyu oturduğum yerde kafa yükleniyor.Gelelim olaya darbe günü askerler ama baya rütbeli askerler falan kılıçtaroğlunu arıyorlar başkomutanım emrinizi bekliyoruz darbe oluyor ne yapalım , başkomutan kılıçtaroğlu o iri yarı cüssesi gükreyen sesi ile birinci vazifeniz darbeyi bastırmak .Böylece darbe engellenmiş oluyor. Tabi o kadar alçak gönüllü ki kılıçtaroğlu darbe gününden 1 ay sonra yarım ağızla darbeye karşıyım diyor.
       -23
       • glock21
        glock21 02 Ekim 2016 - 16:48Bir hükumet düşünün ki 15 senede kendi ordusunun içine etsinm, kendi ordusunu 3-4 parçaya bölsün ve bir birleri ile çatışır, hatta savaşır hale getirsin.

        Cemaatin Ordu içine sızmasının tek sorumlusu AKP. Hiç Öyle yok efenim 80'lerde girdiler vs. bırakın bu işleri. 80'lerden sonra orduya girene kadar yedi ceddinin giydiği dona kadar araştırıyorlardı. Arada sızan en fazla olsun 50 Subay vs.

        2002 Den itibaren ne kadar astsubay varsa alayını subay yapıp peşinden üst rütbelere getiren AKP'nin bizzat kendisi ve yaptığı kanun değişiklikleri. 2002 De askeri liseye giren adam şimdi 10 senelik rütbeli kurmay subay. Türbesi eğer yükseltilmezse kendiliğinden zaten albay vs. ki bir çoğunu bilinçli olarak komutanlıklara getirdiler.

        Yani bu görüntüyü göstermekte övünülecek hiç bir şey olmadığı gibi rezaletin, batağın ta kendisi.

        2200 Yıllık ordunun içine 14 senede sıçtınız, şimdi de çıkıp övünüyorsunuz!

        FETÖ temizlenmeye başladı, onlardan doğan yere gene diğer tarikat/cemaatlerden gelen adamları yerleştiriyorsunuz.

        Ordunun dini, mezhebi, Siyaseti olmaz. Ordunun sadece Vatanı, Milleti, Halkı, Devleti olur ve tamamen bu ideolojide var olur. Tek amacı Devletini ve milletini korumak, varlığına tehdit oluşturan şeylerle mücadele etmektir. İster dış güç olsun, ister iç de tehlike yaratan bir kitle olsun.

        Sen orduya siyaset, din, mezhep bulaştırırsan sonuçları da aha tam böyle olur. Osmanlı Döneminde de 40 defa aynı şeyi yaparak zaten önce orduyu sonra da devleti batırdınız. Hemde defalarca.

        Bugün TSK'da savaş uçağı sayısı pilot sayısından fazla. Ülke ciddi bir savaşa girse (Ki dört bir yanımızda 30 senedir sayısız savaş sürüyor) ordu yönetecek kabiliyette subay yok, uçak uçuracak pilot yok, 90 Senedir Akdeniz'de kimsenin bulaşmaya cesaret edemediği donanmayı yönetecek üst düzey komutan, hatta alt seviye subay dahi yok.

        Jandarma'Yı zaten iyice zabırtaya çevirdiniz. Terörle mücadelede yılların tecrübesi olan adamları Ergenekon, Balyoz vb. kumpaslarla işten atıp yerine ya cemaatçi, başka şakirtlerden veya gittiği yeri hayatından ilk kez gören ve hiç tecrübesi olmayan adamları getirdiniz.

        Sonuç ortada! Dünyada 1 asker kaybedip 8 terörist kellesi aldığın zaman % 100 başarılı sayılırsın. Bu 2002'ye kadar TSK'da 1 asker kaybına 80-100 hatta çok daha fazla terörist olarak devam ederdi. Yani % 1000 üzeri başarı vardı.

        Şimdi çatışmalara dikkat edin kaybedilen asker sayısı terörist kadar veya daha fazla. Hiç çatışmadan baskın, bombalı saldırı vs. kaybedilen asker sayısı haftada 10-15 civarlarına çıktı, ölen PKK'lı yok!!!

        AKP 10 sene daha bu devleti yönetsin 25 senede sırf teröre kurban vereceğimiz sadece Asker/Polis sayısı Çanakkale/Kurtuluş savaşında verdiğimiz şehitten kat kat fazla hale gelmiş oluyor.

        Üstelik Çanakkale/Kurtuluş savaşında iç de Ermeniler, Kürtler, Şeriatçılar pkk'nın 10 katı güçte 3-4 ayrı düşman, dışta Bütün İngiliz Kolonileri, Fransızlar, İtalyanlar, Bulgarlar, Yunanlılar, Ruslar, Hatta Amerikalılar, lan Hintlisine kadar bütün dünya karşındaydı!

        Osman Paşa'nın sadece tek bir operasyonda 6 günde aldığı terörist kellesi 400, Şehit asker hiç yok, gazi olan dahi yok. Al sana terörle mücadele işte.

        12 aydır Sur gibi küçücük sikindirik bir yeri dahi kontrol altına alamadık!!!
        +11
        • beybut
         beybut 02 Ekim 2016 - 16:30Ne kadar cemaatçi ve cemaatçilerin kadrolaşmasına yol açan varsa tümü tutuklanmalıdır. Asıl tutuklanması gerekenler medya goygoyuyla hala yerlerinde oturuyor. Burada vatan düşmanı olan bir taraf bertaraf edilirken diğer düşman güçlendirildi. Darbe adı verilen şey yalnızca diğer vatan haini oluşumu güçlendirdi.
         +5
         • amerijuanican
          amerijuanican 02 Ekim 2016 - 15:59Bu fetoyla yillarca isbirligi yapip devletin ve tsk'nin icine sican malum hukumetin vatan haini vekilleri ve bakanlarini kim yargilayacak? oyle "ozur dileriz kandirildik" diyerek isin icinden cikilabiliyor mu? kim ne derse desin bu millet biliyor ki FETO=AKP.
          +5
          • yyasar
           yyasar 02 Ekim 2016 - 15:11yine izledim yine hayret ettim ak.
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...