Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Fetö Zanlıları Arasında Tecavüze Uğrayıp Bağırsak Ameliyatı Olanlar Var

3.315 izlenme - 17 Ekim 2016
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı, Ankara Barosu'nun Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, cezaevindeki işkence ve tecavüz iddialarına değindi. Kozağaçlı, 'FETÖ' suçlamasıyla tutuklananlar arasında emniyet ve cezaevlerinde tecavüze uğradığı için kalın bağırsak ameliyatı olanların bulunduğunu ileri sürdü.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Selçuk Kozağaçlı Fetö:Zanlılar Tecavüz

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • ilginçbirtakmaad
  ilginçbirtakmaad 17 Ekim 2016 - 13:33Bunları görünce gözümün önüne Kuddusi Okkur'un çökük avurtları ve şişmiş gözleri, ailesine iftira atıldığı için intihar eden Ali Tatar komutanın gülen yüzü, gözaltına ilaçları verilmeyerek öldürülen Prof. Dr. Uçkun Geray'ın vakur duruşu, Kardelenlerinin fotoğraflarını genç subaylara gösterip fuhuşa aracılık ediyor diye çamur atılan Türkan Saylan'ın pencereden acı acı el sallayışı (bunu yapan cemaatin çöpçatan defterleri piyasaya çıktı), "donanmada yasak aşk yaşıyor" diye iftira atılınca beylik tabancasıyla intihar eden Berk Erden albayın tabutuna kapanarak ağlayan eşi, 80 küsur yaşında evi basılan cumhuriyet çınarı İlhan Selçuk'un acı bir gülümsemeyle gözaltı arabasına konulması ve daha niceleri geliyor. Atalarımız bilge kişilermiş, biz onlara benzemiyoruz. Ne demişler, keser döner sap döner, gün gelir hesap döner. Durun siz, daha sıra bu kumpasların "savcılarına" da gelecek. Kimse elindeki kanın hesabını vermeden gidemez.
  +16
 • adaLl
  adaLl 17 Ekim 2016 - 13:31Kenan Evren=Fetö=AKP, hepsi ilke olarak işkenceye karşı değildirler. Tarihsel olarak birbirlerinin halefi ve selefidirler, zaman zaman iç içe geçmiş, siyasal arenadaki yerlerini sağlamlaştırmada tamamlayıcı olmuşlardır.
  +14

Tüm Yorumlar

 • watanabesan
  watanabesan 18 Ekim 2016 - 01:00Bu adamları dövdüler, ağızlarını yırttılar, küfrettiler falan ama yine hukuksuzluk zamanı arkalarında bunlar duruyor. Her solcu omurgalı değildir ama nerde ilkeli, omurgalı biri gördüm adam solcu çıktı. Nerde kıvrım kıvrım bir sürüngen sağcı. Tüm sağcılar ilkesiz omurgasız demiyorum yanlış anlaşılmasın, garip ama gerçek.
  +6
  • misafirr
   misafirr 17 Ekim 2016 - 23:32kendine yapılmasını istemediğin hiç birşeyi başkasına yapmayacaksın.
   • hattusili
    hattusili 17 Ekim 2016 - 21:27Bizim memlekette bi tane Sopa var. Alan karşı görüştekinin kafaya indiriyor, ama ayarsızca. Ülke tarihine şöyle bi bakarsak hakkı yenmemiş, ezilmemiş, kesim yok gibi bir şey. Mesele o sopayı bırakmayı öğrenmek yani medenileşmek.
    +1
    • mucrim
     mucrim 17 Ekim 2016 - 21:07tutuklanan kardeşlerinden haber alamayıp üzüntüden mide kanaması geçirip ölen 34 yaşında kadın var.
     20 haftalık hamile kadını tutuklayıp ikiz bebeklerini karnında tutukluyken kaybeden anneler var gördüğü işkenceden muameleden
     oradaki insanlar dışarı çıkınca yaşadıklarını paylaştıklarında gelecek 500 sene lanet edilecek bu satılmış proje yezit partisine. almanların yahudilere yaptıkları gibi dünyaca lanetlenen bir parti olarak anılacaklar bir daha başları dik gezemeyecek ne akpliler nede bugün sessiz kalanlar.
     ne ergenekon davasını
     ne 17-25 aralık davasını
     ne şike davasını
     ne 15 temmuzu cemaat yaptı.
     minareyi çalanlar, yargılanma korkusu olanlar kılıfını paralel cemaat diye uydurdurarak örttüler.
     bugün türkiyede depremler kol geziyor. o kadar masumun bir zararını görmediğiniz tertemiz insanların ahı yıkacak bu ülkeyi.
     -1
     • arayakaçandon
      arayakaçandon 17 Ekim 2016 - 20:01O kadar alışmışım ki, alkışların ardından tayyip tezahuratı yada tekbir duymayınca garipsedim.
      • nitimurinvetitum
       nitimurinvetitum 17 Ekim 2016 - 19:34@ozamandans yaptığın saptırmayla anca kendini ve senin gibi art niyetli kişileri kandırırsın. Yaptığının farkına varman için teknik terim de istersen buna argumentum from fallacy denir.
       Selçuk Kozağaçlı'ya yönelik tek argümanın habertürk ün manüpülatif başlıklı haberi. Haberdeki selçuk kozağaçlı'nın söylemlerini bile okumadan, onları yanlış aks ettirerek buradan ahlaksızca pirim yapamazsın. Selçuk Kozağaçlı, son dönemin her şeye uygulanan moda kolaycılığıyla soma katliamını da fetö yaptı biz masumuz diyip oldu bittiye getirerek işin içinden sıyrılmak istiyorlar diyor. Sen ve senin gibiler istediği kadar çamur atmaya devam etsin biz yıllardır olduğu gibi bugün de eşitliği, kardeşliği, özgürlüğü, hümanizmi ve doğruları savunmaya devam edeceğiz, bizim alnımız ak. kanıtın argümanın varsa gösterirsin yoksa böyle safsata düzeyinde bile olmayan deli saçmalarıyla kendi düzeyinizde yalnız kendinizi oyalarsınız.
       • yunusxy
        yunusxy 17 Ekim 2016 - 18:56bu akp liler nasil hesap verecek bilemiyorum
        +5
        • kemalkılıcdaroglu
         kemalkılıcdaroglu 17 Ekim 2016 - 16:50Meşhur Alman rahip Neilmöller'in önce komünistler, sonra yahudiler sonra şunu-bunu aldılar ses etmedim, sonra anamı bellediler ses edecek kimse kalmamıştı muhabbeti yapmayalım. Bu dallamalar iktidara gelse hepimizi çoktan kılıçtan geçirmişti. Bir de şunlara halen HİZMET HAREKETİ demesi yok mu?
         İşkence görmelerine karşıysak, ilkelerimiz gereği, yoksa kimsenin acıdığı falan yok. Yüreğimizin yağı eriyor.
         Son olarak en acısı da onlara işknce yapanları gene cemaatten arkadaşları, abileri olması, bir zamanlar maklubeye kaşık sallamış olmaları.
         -3
         • akıkapasitörü
          akıkapasitörü 17 Ekim 2016 - 15:34kıçlarına ayak soksalar acımam iftira attıkları onca insandan sonra
          +2
          • ozamandans
           ozamandans 17 Ekim 2016 - 15:19Bu adam HİZMET MENSUBU diyerek kendini açık ediyor. İsteyen inanır isteyen inanmaz ancak bu FETÖ jargonudur.

           Bu kişi Soma faciasında iktidarın suçunu araştırmak yerine, FETÖ'nün suçu yok demeyi tercih etmiştir.

           http://www.haberturk.com/gundem/haber/1278875-soma-davasi-9-durusmasi-basladi

           Fetö her kılığa girebilir;

           Sünni FETÖ'cülerin Alevilerin arasına sızabilmek için Alevi dernekleri kurması gibi,

           http://www.alevinet.com/gulen-cemaatinin-kurdugu-alevi-dernekleri-kapatildi/

           Fetö'nün yanında ağlayarak şiir okuyan genç olarak Müçteba Kılıç'ın yıllar sonra önce Genç Sivillerin arasında yer alıp sonrasında Devrimci Sosyalist İşçi Partisi mensubu olarak boy göstermesi gibi,

           http://www.birgun.net/haber-detay/dsip-uyesi-mucteba-kilic-feto-den-gozaltinda-126525.html

           Atatürkçü görünen kolej kurup sonrasında FETÖ'cü olduğunun açığa çıkması gibi,

           http://www.hurriyet.com.tr/ataturkcu-okul-sandilar-ama-40200925

           TÜRKSOLU dergisinin editörünün aslında FETÖ'cü çıkması gibi,

           http://i.hizliresim.com/G3O1ly.jpg

           https://pbs.twimg.com/media/Co8RHleXEAIq69F.jpg:large

           Eğer makatına cisim sokularak bağırsakları parçalanıp ameliyet olan varsa ismini verirsin. Eğer tırnağı sökülen biri varsa ismini verirsin. "Bana güvenin kardeşlerim" demekle olmaz.

           Taktiği söyleyeyim, bu söylentilerle işkence iddiasında bulunalacak, AHİM'e gidilecek, Türkiye mahkum ettirilecek...

           Bunlara bukalemun diyeceğim ama diyemiyorum çünkü bukalemun omurgalı bir canlı
           -2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...