Galatasaray - Fenerbahçe Hikayesi (Ceyhun Yılmaz)

silentguard silentguard diyor ki;
Ezeli rakipler Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bu zamana kadar nasıl ezeli rakip olarak geldiklerini anlatan bir hikaye. Galatasaray olmadan Fenerbahçe, Fenerbahçe olmadan Galatasaray asla olamaz.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: Galatasaray Fenerbahçe Türkiye Derbi Ceyhun Yılmaz
12 25 Ekim 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • iiortagolgetirir
  iiortagolgetirir 25 Ekim 2016 - 17:19Doğma büyüme Kadıköylüyüm. Evimiz stadın hemen yanında. Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. 4 Yıldır da Fenerbahçe Spor Kulübünde çalışıyorum. Galatasaray ezeli rakip ebedi dost diye bir kelime yıllardır söylenir. Anlamazdım. Ulan nerede hani dostluk. Hep küfür hep kavga. Ben dahil gs maçlarında küfür kıyamet...

  Ama insan olgunlaştıkça içindeki holiganlık duygusu yaşıyor bile olsa bir şeylere daha mantıklı bakabiliyor.

  Evet gs olmasa FB, FB olmasa gs olmazdı... FUTBOL ADINA hayatımın en mutlu sevinçlerini hep gs maçları sonrasında yaşadım ve FUTBOL ADINA hayatımın en üzüntülü anlarını da gs maçları sonrasında yaşadım. Hiç bir şey gs'yi yenmek kadar mutlu etmedi beni ve hiç bir şey de gs'ye yenilmek kadar üzemedi.

  Demek ne kadar kızsam da gs'nin benim için özel bir yeri var. aynı şeyler Fenerbahçe için de gsliler adına geçerli...

  Yıllardan bu yana birbirimizin canını çok acıttık. Başarılı olduk, başarısız olduk ama hep gs ile birlikte olduk.

  Umarım yakın bir zamanda dostluk kelimesi daha da anlam kazanarak yayılır stadyulara...

  İYİ Kİ VARSIN BE GALATASARAY... İYİ Kİ EZELİ RAKİBİMİZ EZELİ DOSTUMUZSUN... OLUR DOSTLAR ARASINDA ÖYLE KAVGALAR... ALLAH BİZİ SİZSİZ, SİZİ DE BİZSİZ BIRAKMASIN...
  +24
 • etzelll
  etzelll 25 Ekim 2016 - 18:46@mrinoglu oğlum sen salak mısın?
  +14

Tüm Yorumlar

 • uglyking31
  uglyking31 08 Kasım 2017 - 16:5101:36 burdakı kızların hepsi neden selena gomeze benziyo Qa
  • basganim
   basganim 26 Ekim 2016 - 00:00mrinoglu, genelleme degil, cogunlukla Bjkliler nefretle isi goturuyor. Sizlerdeki nefret oyle boyle degil. Ben Besiktasa sempati duyardim, cani gonuldendi bu. Fakat son 5 senedeki gorduklerim duyduklarim Bjknin gercek yuzunu gosterdi. Normalde hicbir camia Besiktasa nefret duymazdi, ama yakin gelecekte bu tersi olacak.
   +1
   • basganim
    basganim 25 Ekim 2016 - 23:56washington: ben eskiden beri hep sempati duyardim Besiktasa, taki bunlar istikrarli sekilde kendi tribunlerinde GS nefretini asiladiklarini gorunce kadar. Bundan hatta 5 sene oncesinden bahsediyorum.

    Benimkisi sadece tepki, bunlarin ipliklerini ortaya cikariyorum.
    • mrinoglu
     mrinoglu 25 Ekim 2016 - 20:36@basganim genellemenin alalhını sen yapmışın, ben de sinirledim. bak bir olup beni eksilemişiniz. @etzell salak değilim bildiğim kadarıyla. neyse takım üzerinden birbirimizi kırmanın anlamı yok.
     -5
     • dogununbulutu
      dogununbulutu 25 Ekim 2016 - 20:20o değilde bu ceyhun kelimeleri yiye yiye konuşuyor. tamam konuşsunda sunucu olmasın be arkadaş.
      -1
      • billipepek
       billipepek 25 Ekim 2016 - 20:11ulan maç kaç kaç bitmiş acaba? kadıköy'de maç alabilmiş miyiz acaba:(

       şaka şaka:) kim siker galibiyeti. keşke herkes benim gibi düşünse de maçları "oh kuşa soktuk" "oh bir aslan miyav dedi" "nasıl koyduk" sığlığıyla izlemesek, bari bundan keyif alma lüksümüz olsa...
       +1
       • washington dost
        washington dost 25 Ekim 2016 - 19:59basganim; nefret insanın içine atılmış kanser tohumudur. Sen onu besledikçe kendi ellerinle mezarını kazmış olursun.
        • flink
         flink 25 Ekim 2016 - 19:52fener ağlama
         -12
         • etzelll
          etzelll 25 Ekim 2016 - 18:46@mrinoglu oğlum sen salak mısın?
          +14
          • basganim
           basganim 25 Ekim 2016 - 18:43mrinoglu iti, sizin ne bok oldugunuzu anlattik. elestiriye gelemiyormuusunuz it. alayiniz boylesiniz iste anlattigimiz gibi, fitneciler sizi
           +6
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...