CHP Bu Kafayla Sittin Sene iktidar Olamaz - Binali Yıldırım

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Başbakan Binali Yıldırım, "PKK, IŞİD terör örgütlerine AKP'nin yardım ve yataklık ettiğini söyleyecek kadar basiretsizlik içindeler. Nedir bu ya? Kepazelik. Üniversite öğrencilerinin boykot bildirileri gibi. Siz ana muhalefet partisisiniz, bu kafayla sittin sene iktidar olamazsınız" dedi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: binali yıldırım chp iktidar
9 08 Kasım 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • december81
  december81 08 Kasım 2016 - 17:32amk siz mal mısınız? gözünüz bu kadar mı kör?

  EKONOMİ-
  2008 yılı dolar 1.12
  2016 yılı dolar 3.17
  beyler kim yönetti bizi? kim ekonomimiz süper dedi size? git gide batıyoruz farkında mısınız?

  TERÖR-
  beyler PKK ile iş birliği içinde olan CHP mi? AKP mi? yazın bakayım google amcaya OSLO GÖRÜŞMELERİ diye. alırsınız cevabınızı.
  Olum sizin ağ babalarınız dün tv programlarında Feto hocam diye ağlıyordu. Piçlik yapmayın bizim FETOyla alakamız yok diyerek AKPliler. Yabancı bile güler buna amk. Siz vermediniz mi devlet kadrolarını, ÖSYM sorularını heee. AĞLAKLAR SİZİ. Yetim hakkını yediniz, o lokmaların hesabı size öbür dünyada sorulacak SÖZDE MÜSLÜMANLAR.

  DIŞ POLİTİKA-
  Ulan konuşmayım konuşmayayım diyorum ama laflar öyle bir oturuyor ki ağzıma. Daha dün RUS uçağını düşürdünüz, PUTINe ana avrat sövdünüz, bugün benim kankam putin diyorsunuz. Özür dilediniz paşalar gibi. ULAN cümle alem biliyor AMERİKA'dan umduğunuzu bulamayınca RUSa döndüğünüzü. Sizin yüzünüzden herkes küs lan bize.

  İÇ POLİTİKA-
  Suriyelilerle ülkenin amına koydunuz. Suriyeli alma demiyorum, adamlar savaştan kaçıyor al tamam da, amk sınırdan İŞİD'Li mi giriyor PKK'lı mı giriyor belli değil. BOMBA'larla ülkenin kendi vatandaşını öldürdünüz lan siz.

  NEYSE BEYLER, DAHA FAZLA KONUŞMAYACAM. HAYATIMIN VE GENÇLĞİMİN AMINA KOYDULAR BUNLAR.
  +18
 • salihfadil2
  salihfadil2 08 Kasım 2016 - 15:34ortamdaki ortalama IQ seviyesini tahmin edebilecek biri var mi?
  +16

Tüm Yorumlar

 • oxygenedokuz
  oxygenedokuz 08 Kasım 2016 - 22:58Biri şuna hatırlatsın; sen seçimle gelmedin. Sen bir seçim kazanmadın, darbe ile başbakan oldun. Unuttun herhalde...

  Darbe ile başbakan olan adam demokrasi dersi veriyor siktiğimin ülkesinde...
  +4
  • mucrim
   mucrim 08 Kasım 2016 - 22:07chpnin iktidar olmak gibi niyeti yokta siz nesiniz peki binali bey? dün hizmetlerini kürsülerde övdüğünüz insanlara bugün döneklik yapıp satıp dünyaya terör örgütü diye duyurma derneği gibi bişey olmuşsunuz. ülke ülke gezip israil zulmünü, beşar esed zulmünü, pkk zulmünü, siyonizmi, amerikan emperyalizmini BOP projesini, ışid zulmünü, masonluğu, çin budist zulmünü değilde dünyada 160 ülkede sevilmiş kabul görmüş hizmet hareketini kötülemeye gidiyorsunuz. birde utanmadan paralelle mücadele endonezyaya ulaştı, malezya fetöcü 3 kişiyi teslim etti diye manşet atıyorsunuz. chp bu islam deccalliğini yapmadı hiçbir zaman sizler yaptınız.
   +2
   • aseba
    aseba 08 Kasım 2016 - 22:04sormazlar mı sana? sen nasıl geldin iktidara diye? kuklasın olm kukla. karaköyde çalışan seks işçisinden gram farkın yok. sana parayı veren adam işini bitirince seni bir köşeye atıcak. kullanıcak seni. sonraki gün başka bir orospuyla aynı yatakta sevişecek. önce davutoğlu sonra sen.. sıradaki bahçeli köpeği.
    +1
    • mucrim
     mucrim 08 Kasım 2016 - 21:08hdpnin lavğedilmesinin sebebi başkanlığa giden yola çomak sokmasından dolayıdır. yoksa bu bağırsAK parazitlerinin kanına dokunan bişeyden dolayı değil.
     • ibrahimerkal
      ibrahimerkal 08 Kasım 2016 - 20:32Bütün konu Hdp'nin meclise girdikten sonra Pkk'nın silah bırakmamasıdır. Selahattin Demirtaş adam olsaydı ağababalarına rest çekerdi. Kendini siyasete adardı. ki seçim öncesi en iyi muhalefeti kendisi yapmıştı. Hem terörist ol, hem siyasetçi ol, hem polis tokatla... Her şey de serbest. Bir de sürttür istersen amk. Muharrem İnce gelse de muhalefet görsek ya...
      +4
      • 1919
       1919 08 Kasım 2016 - 19:45Hakli, CHP liyim diyenler yarin birgun CHP li vekilleride iceri aldiklarinda yine haklilar dersiniz. Kilicdaroglunun onune kursun koydular, Artvine giderken olumden dondu, cenazelerde CHPli vekillere saldirdilar, genel baskan yardimcisini vurdular ve butun bunlar tesaduf degilmi?
       +1
       • nrll
        nrll 08 Kasım 2016 - 19:37amk mhp ye kızgınım. chp ye belki seçim olsa oy atarım diyordum ama bu başındaki adam ve komple chp, resmen fos çıktı. ama en büyük sorumlu akp bu günlerin yaşanmasında. tabut tabut gelen çocukların hesabını kim verecek?
        -1
        • barkbathory
         barkbathory 08 Kasım 2016 - 18:20bu halkın bu insanları lider olarak hakettiğinden hiçbi şüphem yok. bu yüzden chpnin iktidara oynamayışını kesinlikle eleştirmiyorum.
         +5
         • glock21
          glock21 08 Kasım 2016 - 18:06AKP'nin ne halt olduğunu Afrikadaki insan görmemiş kabile dahi biliyor. Bıorakın AP'yi.

          Ancak adamın söylediği yanlış mı! Üstelik 90 senedir CHP/SHP/DSP'ye oy veren bir sülaleden gelen çok koyu bir Atatürkçü, Ateist ve Türkçü olarak söylüyorum; Adam sonuna kadar haklı!

          Boş verin kimin söylediğini, söylediğinin doğru olup olmadığına bakın!

          AKPKK PKK'yı bugün olduğu hale getiren zihniyettir bu açıp! Peki sen buna karşı ne yapıyorsun! Yani Muhalefeti en büyüğü olan Y-CHP bu konuda ne yapıyor?!?!

          Gidip Diyarbakır'da PKK'lı vekiller halay çekiyor, PKK'ya karşı yapılan operasyonlara "Demugrasi var" diyerek karşı eylem yapmaya çalışıyor!

          "Ermeni soy kırımını tanıyın" diye gösteri düzenleniyor Y-CHP vekili Apo bayraklarının atında slogan atıyor!
          Seçim oluyor Y-CHP adeta HDPKK adına oy topluyor, Vekilelri çıkıp" HDPKK'ya oy verdik" diyor!

          CIA açık kimlik ile ABD'de "Kürt Realitesi" toplantısı düzenliyor ve açık kimlikli CIA ajanları, PKK yöneticileri, HDPKK yöneticileri PYD/YGP yöneticileri ile Y-CHP'nin CIA belgelerinde TR Ajan Kod 703" diye belirtilen, Habur'da PKK>'lıların avukatlığını yapan Başkan yardımcısı toplantıya katılıp özerklik koşiulalrını konuşuyor!

          Y-CHp genel başkanı çıkıp "Biz 1930'ların CHP'si değiliz" Özetle "Atatürk'ün CHP'si değiliz" diyor.

          PKK TV kanalına katılıp "Anayasanın ilk 4 maddesi de değişir, tatrtışılır" diyor!

          PKK açık ve nety KObani'yi işgal ederken, kürdistan kurarken Y-CHP çıkıp "Türk devleti Kobani'ye ordu göndersin İşid'e karşı (İşid dediği PKK'ya karşı duran geri kalan herkes) PKK'yı korusun" diyor.

          TUnceli'de; Tüürk düşmanı, vatan haini, İngiliz orospusu, şeriatçı, yobaz, dinci kancık Şesy Sait'in ayaklanma çıakrığ en başta Alevileri katlettiği olay için" Türk devleti (Yani Atatürk) Alevi Katliamı yaptı" diyor!

          Diyen kim? Bizzat Y-CHP başkanı ve seçtiği kadro!!!

          Y-CHP'nin Atatürk'ün bu devletin teminatı yani ta kendisi olarak kurduğu 90 senelik CHP ile zerre kadar alakası yoktur.

          AKPKK'yı 15 senedir iktidarda tuta tek sebep de Y-CHP kafasıdır. Bunca malzeme, bunca bokluk olan bir zamanda, AKP'nin her şeyi batırdığı ve ayyuka çıktığı böyle bir dönemde iktidar olamamak için özenle çaba harcamak şlazım ki Y-CHP kafası bunu olabildiğince yapıyor!

          Eğer seçim barajı kalksa veya en azından % 2'lere düşse Y-CHp ve Y-MHP % 2 dahi oyu zor alır.

          Partinin başına Ümiy Kocasakal gibi bir adam getirip, vatan sever, ne şeriatçı hainlere nede PKK'lı hainlere karşı en ufa bir tavizi olmayan ulusa bir politika izlese AKPKK çokat gitmişti.

          Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ŞEriatçı; AKP'li, ABD kuklası Ekmeleddin yerine MÖehmet İlker Başbuğ, Osman Pamukoğlu, İlber Ortaylı, Yılma Büyükerşen vb. hatta sıradan bir Türk, Vatan Sever bakkalı dahi getirseler RTE Cumhurbaşkanlığını rüyasında görürdü!

          Özetle Y-CHp başkanı ve yönetim kadrosu sorosçu yarı HDPKK'lı kadro CHP'nin başında gitmediği sürece AKPKK asla iktidardan inmez!!!

          Desimli Kemal ve Sorosçu kadrosu 10 küsür senedir CHP'nin başında, 10 senede seçmen sayısı 40 milyondan 60 Milyona çıktı ama CHP üstelik halk mecburiyetten oy verdiğ halde hala % 21-23 oy alıyor. Aldığı oy sayısında en ufak bir artış olmadığı gibi üstüne seçmen sayısı neredeyse % 50 artmışken CHP oyu hala aynı yerinde sayıyor!

          15 sene 11'den fazla seçim oldu ama hala Dersimli Kemal başkan! Başarısızlığın kabul edilmesi, Bu halkın (EN BAŞİTA ATATÜRKÇÜLER) Dersimli Kemal ve Y-CHP kafasından nefret ettiği, bunlar gidene kadar CHP'ye oy vermeyeceğini anlamak için 150 sene 110 seçim daha mı geçmesi lazım!!!

          Lan kökten 90 senelik CHP'li en koyu Atatürkçüler dhai mevcut Y-CHP yönetiminden nefret ederken Oy vermeyen yaklaşık 18 Milyon kişi AKP'den bıkçık AKP'li vb. CHP'ye nasıl oy versin!!!

          CHP'nin en kemik sağlam seçmen kitlesi en başta Y-CHP kafasından nefret diyor, diğerleri nasıl destek verecek!!!

          Atatürkçü adamın yok Alevi, Sünni, Şafi, Hristiyan, YAhudi vs. hiç bir şey sikinde olmaz. Vatan Sever Atatürkçü, Ülke ve Millet çıakrları için çalışıp çalışmayan adam olup olmadığına bakar.

          Yani Dersimli Kemal'in Alevi olması Atatrkçünün sikinde dahi değil! Basiretsiz, beceriksiz, Bildiğin HDPKK kafalı, Sorosçu, neredeyse PKK'lı denecek kadar ahmak, Atatürkçülük, Vatan Severlik ile zerre alakası olmayan, en ufak bir lider vasfı taşımayan, İçinde yaşadığı toplum ve çevresindeki dünyanın tarihi ve politik değişimine dair en ufak bir fikri olmayan bildiğin SALAK olması bizler için itici!

          90 senenlik CHP'yi bildiğin HDPKK ve Cemaat ırması AKPKK'nın kopyası ama sadece dinci görünmeyen bildiğin AKPKK haline devşirdiler.

          Y-CHP ve Baraj yüzünden Alternatif partilerin oyu tamamen CHP'ye akıyor, veya bizler gibi artık iyice bıkıp ya hiç oy vermiyor, yada 100 Bin oy alsa dahi alternatif gerçek Atatürkçü partilere oy veriyor! Çünkü 100 bin oy alan HEPAR, Vatan PArtisi vb. dahi Y-CHP'nin 100 yılda yapamayacağı muhalefeti ve işleri 1 ayda yapıyor!!!
          -1
          • kemalkılıcdaroglu
           +3
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...