RTE - Okan Bayülgen'e Tepki Diriliş Ertuğrul'a Övgü

5.537 izlenme - 16 Kasım 2016
ertemnoluyo ertemnoluyo diyor ki;
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okan Bayülgen'e Tepki Diriliş Ertuğrul'a Övgü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trt World için düzenlenen tanıtım gecesinde konuştu. Altın Kelebek ödüllerini ve Okan Bayülgen'i eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: " Az önce Diriliş'in yönetici ve kadrosuna onu söyledim. Onların o şekilde yorum yapmalarına, değerlendirmelerine hiç kafanızı takmayın, yola devam edin. Bu millet sizi bağrınıza basmış, onlar bassa ne yazar, basmasa ne yazar. Onların orada verilecek şekli bir ödülü önemli değil, asıl önemli olan şu milletin gönlünü siz kazandınız, işte asıl mükafat, asıl ödül bu '' şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diriliş Ertuğrul Dizisine Sahip Çıktı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul dizisine övgü
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan diriliş ertuğrul erdoğan

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kavunlu
  kavunlu 16 Kasım 2016 - 00:48Toplumdaki kutuplaşmayı şu sözden çok rahat anlayabilirsiniz...
  'Başkalarının bizi anlamasını beklemiyoruz'. Siz kimsiniz hocam? Başkaları kim? Böyle yapa yapa bu ülkenin yüzde 50'si diğer yüzde 50'sinden nefret etti. Birde çıkıp 80 milyonun cumhurbaşkanıyım diyorsunuz ya baya gülüyoruz biz.Yılmaz Özdil çok güzel bir laf etmişti: ''halkı din ve ırk farkı gözeterek kin ve düşmanlığa açıkça tahrik etmek suçundan hüküm giymiş birini cumhurbaşkanı seçerseniz bu halk birbirinden din ve ırk gözeterek nefret eder.''
  +20
 • marqui
  marqui 16 Kasım 2016 - 00:44memleketin götünde ayı bağırıyor bunun derdine bak amk
  +16

Tüm Yorumlar

 • furgan
  furgan 18 Kasım 2016 - 04:17harbi birde torunlar vardı
  • weltschmerz
   weltschmerz 16 Kasım 2016 - 22:12video başlar başlamaz durdurup yorumları okudum kulaklarımın tahammül mülkünü çoktan yıktı big brother(!)
   • kavunlu
    kavunlu 16 Kasım 2016 - 21:56@wtfamk Neyin birliği hocam? Sana güzel bir tavsiye vereyim gir Facebook'a her hangi bir AKP grubuna üye ol ve AKP aleyhine küçük bir eleştiri yap ve sonra sana yazılanları gel burada dürüst olarak paylaş.Aynı şeyi AKP karşıtı gruptada ben yapayım bende geleyim paylaşayım. Yakın tepkiler alacağımıza eminim. Sana anlatmak istediğim bu kutuplaşmayı Gezi Parkı döneminde bu ülkenin 'yüzde 50'sini evde zor tutuyorum' deyip, Kabataş'da 50 tane deri kıyafetli bak tırnak içinde yazıyorum ''Başörtülü'' kızımızın üzerine idrarını boşalttılar diyip toplumun bir kısmını diğer kısmına 'din düşmanı' diye lanse etmeye çalışanlar yaptı. Bu kutuplaşmayı 'ya bunlar Alevi ya' diyenler yaptı. Eğer sen bunları yaparsan sana söylenenleri göze alıyorsun demektir. Sonra meydanlara çıkıp 'birlik ve beraberliğimize kastettiler' diyorlar, kim bozuyor o birlik beraberliği? Siyaset demek her ağzına geleni sonunu,sonuçlarını görmeden söylemek demek değildir.-Bu herkes için geçerli-

    Gelelim HDP konusuna, kendi kendini vurdun haberin yok. Oslo'dan başlayalım, sen teröristlerle neden masaya oturdun? Neredeyse bitirilme noktasına gelmiş PKK'nın imdadına yetişir gibi çözüm süreci getirdin.Üstüne 'ne olursa olsun arkasındayım' dedin. Sürecin hatrına süreç boyunca şehit olan 50 askerin haberlerini dahi yapmadılar. Kalktın Habur'da çadır mahkemeleri' kurdun 34 PKK'lıyı pişmanklıktan yararlanıp az ceza almak istiyoruz demelerine karşın affettin af. Şehir içinde kahramanlar gibi gezdirdin. Dolmabahçe mutabakatı yaptın,sonra kalkıp haberim yoktu dedin. Ne oldu sonra tek hedefi başkanlık olan şahıs HDP tarafından yapılan 'Seni başkan yaptırmayacağız' açıklaması üzerine tak çözüm sürecini bitirdi.Yine mi kandırıldı? Sürekli ve herkes tarafından kandırılan bir cumhurbaşkanının nesini savunuyorsun şaşıyorum.

    Son olarak gelelim 'sizin aptallığınız' söylemine. Seviyesizlik yapmak sizlere yakışıyor. Burada da gören görüyor konuşma tarzlarını. Dersini iyi çalış bir daha ki sefer zayıf kalma karşımda.
    +1
    • wtfamk
     wtfamk 16 Kasım 2016 - 21:03@kavunlu
     Savunmuyorum sen savunuyorsun şu anda. Ben gerçekleri söyledim. Saçmalama kısmı ise işine gelmediğindendir. Söylediklerimi anlamıyorsun sanırsam. Ayrımcılıktan en çok şikayet eden kesim olarak, neden onca saydığım hakaret dolu yaftalamaları her fırsatta kullanıyor, bunları kullanmaktan zevk alıyorsunuz? Bana bunu bir açıkla önce. Eğer Ayrımcılık karşıtı iseniz birlik beraberlik ruhunu, hepimizin bir olduğu inancını da taşımanız gerekir. Ben ve benim gibi kimselerin burada yaptığı sadece birlik olalım çağrısını bile onlarca eksilemişliğiniz var sizin. Sen neden bahsediyorsun?

     Sokakta yürürken düşen amcadan tutun da kırsalda börek açan teyzeye kadar, hiç alakası yokken, yeri değilken, hakkın değilken hemen bir yobaz, koyun vs. yaftalamalarını yapıştırıyorsunuz. Yalan mı? Her fırsatta kendinizi üstün görmekten, kibirlenmekten artık mütevaziliği, tevazuyu, hoşgörüyü ve en önemlisi de insanlığınızı unutmuşsunuz artık! Ama iş konuşmaya gelince yine herkes suçlu, bir tek siz doğrusunuz.

     Bence hiç kıvırmayın, seni bilmem ama burada herkes zaten ayrılmak istiyor. Kendi yaşantısına, örtülü annesine, namazlı dedesine bakmadan kendinisi ayırmış çoktan. Aslını reddetmiş. Kendisini burada görmüyor. Ben bunu çok iyi anlıyorum artık. O yüzden hiç bana gelip de tayyip ayrımcıdır falan filan deme. Ayrımcılığa karşı olsanız, hakaret dolu yaftalamaları bu kadar severek, isteyerek ve içtenlikle kullanmazsınız.

     Bana sorarsan; kendin gibi düşünmeyen herkesi "darbeci,terör yandaşı, hain, şer odakları, maşa" diye tanımlamak yaftalamak değil iddia etmektir. Bu son derece siyasi bir harekettir. Delilleri ve sonuçları da ortadadır. "Birlikte iyi salladık" diyenler, "ben de oyumu HDP ye verdim" diyen siyasileriniz, gazetecileriniz, "darbe tiyatrosu iddialarınız ve yalanlamalarınız, şu an tutuklanmış, içeriye alınmış
     terör örgütünün en baştaki liderlerinin adeta içeriden çıkartılmasını isteyen başkanınız, sizlere gazı verip gezi parkı olaylarını başlatan, plan tutmayınca ortadan kaybolup ingiliz vatandaşı olan hainleriniz, şer odaklarıyla el ele kol kola pozlar veren alman vatandaşı olan hain destekçilerinize vs. bakınca; bu iddialar yada senin tabirinle yaftalamalar çok mu seviyesiz geldi?

     Ondan sonra "eleştiri yapınca hakaret davası açılıyormuş" açılır tabiki. Eleştiri yapmaz hakaret edersen açılır. Hep bir ağızdan devletin silahlı bir gücü olan polislere
     "hepiniz o... çocuğusunuz" diye slogan tutarsanız, milletvekilinizin yaptığı gibi "ananızı s...." diye polise küfür ederseniz, milletin karısına kızına küfür ederseniz açılır tabiki. Açılsın da!

     Ben bizim "yaftalamalarımızda" bir hakaret göremedim ayrıca. Nerede hakaret var söyler misin? Mesela sizin yaftalamlarınızla kıyaslarsak hangisi daha münasip olur acaba bence bunu bir düşün sen. Çünkü sizde düşünmeden laf etmek çok görülen bir durum.

     Valla ben ayrışmanın sebebini, kendi egonuz ve kibirinizden dolayı olduğunu, ayrışmaya ve ayrımcılığa zaten meyilli olduğunuzu yeterince izah ettiğime inanıyorum. Öyle bir taraflarımızı yırttığımız falan da yok. Sizin aptallığınızı göstermek ve at gözlüklerinizi çıkarmanız için arada laf anlatmaya çalışıyoruz hepsi bu. Ama ne demişler; "anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az."
     • notsure
      notsure 16 Kasım 2016 - 19:09Okan Bayülgen Fetö soruşturması kapsamında gözaltına alındı
      +1
      • caslan78
       caslan78 16 Kasım 2016 - 17:58Son TÜİK rakamlarına göre 500 bin daha işsizimiz var ama gündemimiz kimin hangi diziyi sevdiği
       • empedans
        empedans 16 Kasım 2016 - 17:33ülkeyi insan olanlar ve solcu pkkcılar diye ikiye böldünüz yaptığınız bu.
        • dogununbulutu
         dogununbulutu 16 Kasım 2016 - 16:28millette eli hazır alkışlamak için bekliyor
         +6
         • windofwild
          windofwild 16 Kasım 2016 - 16:25hepinizin ami kurusun
          • meshuryorumcu
           meshuryorumcu 16 Kasım 2016 - 16:22dolar 3.31, işsizlik .3 oldu buna da yorum alalım tayyip bey
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...