Yaz Bunu (Kısa Belgesel)

ozisemi ozisemi diyor ki;
Yönetmen ve emeği geçen diğer arkadaşları tebrik etmek lazım ki bu azimli güzel insanı sizlere tanıtma fırsatı tanımışlar.Sizlere diyorum çünkü 4 yıllık lise hayatımın her anında bu adam vardı.Basketbol da oynadık yüzdük de bisiklete de bindik yedik de içtik de.Uzun süredir görüşemiyoruz ama Kubi buralardaysan gözlerinden öpüyorum.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: kısa belgesel kubilay mengüç
24 25 Kasım 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • noafro
  noafro 26 Kasım 2016 - 13:48Bölüm başkanına da helal olsun adam gibi adammış.
  • hck28
   hck28 26 Kasım 2016 - 10:35Allah yardımcın olsun. Yazdım bunu..
   • komikmilabu
    komikmilabu 26 Kasım 2016 - 09:57Sporla uğraşan biri olarak şunu söyleyebilirim: Spor, genel kanının aksine, bedenle değil zihinle yapılan bir faaliyettir. Beden yalnızca beyindeki elektrik bağlantılarının oluşmasını sağlayan bir araçtır. Yani beyin ve sinir sistemi olmadan beden yalnızca et ve kemik yığınından ibarettir. Diyeceğim şu ki, bu arkadaşın çok güçlü bir zihni var. Motivasyonu da çok yüksek. Bu sebeple "engelli" olması onu pek durduramamış. Şöyle bir çevrenize bakın; Kubilay'ın sadece bu videodaki spor dallarındaki performansını kaç "engelsiz" arkadaşınız sergileyebiliyor?
    +7
    • coobelie
     coobelie 26 Kasım 2016 - 09:51Sana helal olsun adaşım. Biz fiziksel olarak hiçbir sorunu olmayan adamlar evde götümüzü yayarken sen hayata sıkı sıkıya tutunmuşsun. Yolun açık olsun..
     Not: Trollük olsun diye bu çocukla dalga geçen bir yorum yazanın anasını sikeyim şimdiden.
     +5
     • taseron
      taseron 26 Kasım 2016 - 09:11Olmayan bir kontenjanı açtırdığı için Çukurova Üni. Besyo bölüm başkanını tebrik ederim. Gördüğüm kadarıyla bedensel engelli arkadaşlarımız ya spor yaparak ya da sanatla ilgilenerek hayattan kopmuyorlar. Kubilay arkadaşımızı ayrıca tebrik etmek istiyorum. Video sonunda göstermiyor ama umarım rio 2016 Paralimpik olimpiyatlarına katılıp derece ile dönmüştür. Aslında derece yapıp yapmamasıda çok önemli değil. Bu azimle, bizlere nazaran hayata çok daha olumlu, pozitif bakıyorsun. Helal olsun.
      +8
      • holidildo
       holidildo 26 Kasım 2016 - 09:06Helal sana kardeşim,allah yolunu açık etsin...
       +2
       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...