Yılbaşı Gecesi Cübbe ve Sarıkla Bara Gitmek

Atakahn Atakahn diyor ki;
Değirmendere’de başlarında sarık olan ve gölcük’ten geldiklerini belirten bir grup, yılbaşı kutlaması yapılan mekanlara giderek vatandaşlara yılbaşı kutlamanın günah olduğunu anlatacaklarını dile getirdiler..
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Yılbaşı Gecesi Cübbe Ve Sarıkla Bara Gitmek Değirmendere Gölcük Kocaeli
0 02 Ocak 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • sıs_lan
  sıs_lan 02 Ocak 2017 - 16:13Tüm dinlerin ortak mesajı;güzel ahlak ve hoşgörü.Ama hiçbir dindar geçinen yobazda bu ikisine rastlamazsınız.
  +24
 • seferulukan
  seferulukan 02 Ocak 2017 - 16:33Arkadaşlar doğma büyüme Değirmendere'li biri olarak size kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Bilenler bilir Değirmendere yıllardır civarındaki ilçelerden uzak, sessiz sakin bir ilçedir. Sahilinde biranızı yudumlayabileceğiniz, rakı balık yapabileceğiniz pek çok mekan vardır. Burada yaşayan insanlar da oldukça moderndir. Fakat 10 sene önce malum iktadarın palazlanmasıyla, maalesef çoğu mekan ya kapandı ya da kapatılmaya zorlandı. Geriye kalan 3-5 tane işletmenin halen var olması bu ibnelere batıyor. Karın ağrıları bundan yani. Ama hedef olarak Değirmendere'yi seçmelerinin sebebi bu değil tabi ki, İzmit'teki barlara gidip bunu söyleyebilecek cesaretleri yok. Çünkü biliyorlar İzmit bar sahiplerinin videodaki abi gibi bunlarla konuşmayacağını. Giderlerse o haram dedikleri, günah dedikleri içki şişelerinin üzerine nasıl oturtulacaklarını biliyorlar. Demem o ki, bunlar gibi bağnaz, gerici, aklı-fikri olmayan piçlere cesaret vermeyin. Hakkınızı, düşüncenizi sonuna kadar savunun. Bu OÇ'larına böyle davrandıkça bunlar işin daha da bokunu çıkartacaklar. Unutmayın siz nasıl onların dinine saygı gösteriyorsanız, sakalına, cüppesine bir şey demiyorsanız, onlar da size sike sike saygı duymak zorundalar.
  +23

Tüm Yorumlar

 • darmstadt
  darmstadt 05 Ocak 2017 - 16:21Herkes Probagandan TutuklanIyor.. Bu ibnelere TIK yok..Bumu Adalet..
  • endorfin
   endorfin 03 Ocak 2017 - 22:08@trueblood namazı önceki iktidarlar için mi kılıyodun ?
   • akıkapasitörü
    akıkapasitörü 03 Ocak 2017 - 01:22bu ibnelere saygı göstermeyin artık amk yüz bulup astar istiyor ibneler islam değil sünnilik bunların dini
    • hattusili
     hattusili 03 Ocak 2017 - 00:26Ülke bataklık oldu, paso sivrisinek ürüyor. Tek tek sineklerle uğraşmaktansa bi şekilde bataklığı kurutmamız gerekiyor genşler.
     • Three Dimensions
      Three Dimensions 03 Ocak 2017 - 00:13Ya sizene aq ya sizene. Yemin ediyorum bu adamlar böyle yaparak milleti dinden soğutuyorlar farkında değiller amk sarıklıları.

      Ulan yalnız o değil de bu AKP Türkiyesinden sonrasını görürsek bu tipler ne bok yiyecek merak ediyorum.

      Tabii AKP gider MKP gelir bir bok değişmezse daha vahim olur orası ayrı da. Ama bizi değerlerimze döndüren bi iktidar olursa ortalık cümbüş yeri olacak. Dönenler mi dersiniz AKP'ye sallayanlar mı.

      İnşallah görürüz lan
      • pipikondiri
       pipikondiri 02 Ocak 2017 - 23:50Bu adamlarla oturup mantıklı konuşamazsınız. Mantık ve cübbe sarık yan yana olmaz.
       Bunlar bu ülkenin cibanları. Bu adam ve bunun gibi yobazlar sadece huzur bozar dine de bir faydası olmaz. Belliki huzursuzluk vermeye gelmiş hayır kendi orada dövdürecek bakın bana ne yaptı bu kafirler diye ortalığı ayağa kaldıracak. Bunları tutukluyacak poliste bulamazsın poliste bunların kafasında çünkü. Ülke ileri gideceğine geriye gidiyor son 10 senedir. Millet gider mersine biz gideriz tersine sayılarımla gittikçe özgürlüğü elinden alınan ülke Türkiyem
       +6
       • trueblood
        trueblood 02 Ocak 2017 - 22:11ak parti yüzünden namaz kılmayı bırakmıştım
        +17
        • insanlarasimitatanmarti
         insanlarasimitatanmarti 02 Ocak 2017 - 21:15ulan o konuşan bar sahibi mi koruma mı her ne haltsa ne demeye diyalog kuruyor? kapımın önünde durmayacaksın özel mülk diyerek siktiri çekecek çekmiyorsa takkesini tuttuğu gibi alıp ... cehalete yüz verilmez mevlana bile demiş cahille münakaşaya girme diye. bunun saygıyla hoşgörüyle alakası yok o takke oraya insanların hayatına insan haklarına müdahale etmeye gelmiş.
         +7
         • MelankolicA
          MelankolicA 02 Ocak 2017 - 19:34lan sanki dindar olmayanlarda çok hoşgörü sevgi felan var. ulan amcıklar sizin daha haşemalı kadınlara tahammülünüz yok müptezel pezevenkler.
          -24
          • mrtpmk
           mrtpmk 02 Ocak 2017 - 19:26bu ve benzeri sitelere hergun yok baldudak, yok beduk, yok cuppeli videosu koyarak bu adamlara hizmet ettiginizin hala farkında degil misiniz?? bu adamlar populer oldukca güclenip bugun barlara yarın insanların isyerlerine, evlerine girecek. devlet desen zaten tarikatlrın kucagına oturmus...
           +4
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...