Dev Domuzdan Kıl Payı Kurtulan Avcı

7.675 izlenme - 04 Ocak 2017
exixiz exixiz diyor ki;
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bir avcı dev domuzun saldırısından kıl payı kurtuldu. Avcı o anları yaşarken kamerada kayıttaydı.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: domuz yaban domuzu avcı av komik videolar

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • tipico17
  tipico17 04 Ocak 2017 - 21:35Olum mal mısınız?
  Doğanın dengesi zaman zaman bozulur. Örn. çekirge, fare, kelebek, yılan, domuz. Çiftçiler ne yapsın. O gördüğün domuz senin 1 senelik emeğini 3 günde talan eder. Burada hayvansever ayakları yapmayın. Hayatında bir tane domates ekmemis insanlarsınız oturun klavyelerinizin başında sıcak sıcak
  +17
 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 04 Ocak 2017 - 19:57Domuz avının temel sebebi, bu hayvanların tarım ürünlerine zararıdır. Mısır, patates gibi nişastalı besinleri de özellikle severler. Bazı bazı 20-30 bireylik sürüler (ben denk geldim) halinde gezerler. Farenin devasa olanlarıdır. Onlar gibi her şeyi yer ve hızla ürerler. Avlanma soylarını çok da etkilemez bu yüzden.
  Anadolu'da dünyanın en büyük yaban domuzları yaşar. Hatta rahmetli gazeteci Ufuk Güldemir, 730 kg ile dünyanın en büyük yaban domuzunu vurmuştur. Bu domuz, o domuz mu bilmiyorum ama size bir ölçü olur herhalde. https://turkersumerhunter.files.wordpress.com/2014/10/10671312_297276460455513_6201369789261696652_n.jpg
  +9

Tüm Yorumlar

 • ninno
  ninno 19 Ocak 2018 - 02:23avrupada atilla derler,atilla demelerinin sebebi atilla gibi karsilastigi engeli basitçe gecmesi,girdigi yeri talan etmesinden dolayi bu grup domuza atilla diyorlar
  • xeniusian
   xeniusian 06 Ocak 2017 - 12:39keşke yanlışlıkla birbirinizi vursaydınız bizde haber sitelerinde okusaydık. Arkadaşlar bu avcı milletinin sonu iyi olmuyo ben hep bunu gördüm başları felaketten kurtulmuyor, Allahın sopası yok. Yok spormuş, yok köylünün ekinine zarar veriyomuş yok aslında ekolojiyi dengeliyorlarmış. Sizin sporunuzu köylünün pavyonda karılarla parasını yiceği ekini ve kendi pisliğinize bulduğunuz kılıfları sikeyim. Domatesini de sikeyim. Klavyenin başında oturup yazıyosunuz ayaklarını da sikeyim. Amına kodumun sanki massey ferguson traktörün römorkundan yazıyor amcık seni. Ben hayatımda bi kere ava gittim çivril gölüne ördek avına orada bi ördek vurdum o ördek o kadar güzeldi ki...sonra köylüye dedim şu kayığı yanaştır ben dedim avlanmıcam. hep pişman oldum o gün oraya gitiğime o zamnalar takoz zorunluluğu falan yoktu elimizde yarı otomatikler sürüsüne bereket avcı sıkıyoruz. Bi yerde kel bi dağ varsa bilin ki orda yaban domuzunun kökünü kurutmuşlardır. Yaban domuzu olmayan yerde ot bitmez ağaç filiz atmaz, Maki çoğalmaz.
   +2
   • zenginlik bile parayla
    zenginlik bile parayla 06 Ocak 2017 - 02:28kardeş bu bildiğin bebop
    • kuzuvezuzu
     kuzuvezuzu 05 Ocak 2017 - 20:58avlanmak zavallılıktır avlanmak çaresizliktir avlanan erkek iktidarsızdır 0r0spu çocuğudur..
     • delapuente
      delapuente 05 Ocak 2017 - 15:38Siktigim dalyarakları, orman arazisi bırakmaz her karışı bağ bahçe yapmaya kalkarsan domuz bahçene de girer yatırıp da siker! Aklınca acındırıyor bir de!
      +5
      • ozzabadancitok
       ozzabadancitok 05 Ocak 2017 - 11:37@sakınekleme1 evet ormana ekiliyor. hatta domuz sabah bakkala gider gibi 100 metre gidip domatesi alıp geri dönüyor. o hayvanın günde kaç km yol gittiğinden haberin var mı senin? kendi köyümdeki domuzlardan örnek vereyim; bahçemin 10 km çevresinde sadece başka bahçeler ya da tarlalar var. bölge dağlık. düz ova değil her bir bahçe kat kat aşağıya doğru sıralanmış dere yatağına kadar iniyor. sürüler istisnasız her gün o karşı yamaçtan tırmanıp bahçelere girip ne var ne yok yiyor. hele ağaçların fidansa geçmiş olsun kafasını kaldıramadığı için direk kafasıyla vurup gövdeden kırıyor. . tel çekersin altından fare gibi eşer girer, saatte bir patlayan tüplü zımbırtıdan koyarsın bu sefer de 4-5. seferde ona alışır sesini sallamaz. kokusundan nefret ettiği, algıladığı zaman uzaklaştığı bir zehir var ondan koyarsın, bu sefer de 1 hafta demez zehir uçar gider pahalıya denk gelir. en son çare yuvalarına gider vurursun ya da bahçene pusup gelmesini beklersin. benim ana geçim kaynağım değil. ama köylerde insanlar bu bağına bahçesine bakarak geçimini sağlıyor. emek emek diktiği sebzeleri satıp 1 yıl o parayla kanını doyuruyor. bir esna dükkanına her türlü önlemi almasına rağmen hırsıza engel olamıyorsa alır eline silahı dükkanında hırsız bekler. çiftçinin de bahçesini beklemesinde hiçbir fark yok. adamın ne demek istediğini idrak edemeden çomar demen asıl çomarlık. bana göre malum çomarlardan daha da fazla çomarlık. haa spor adı altında zevk için, ya da altta bi arkadaşın dediği gibi dişleri için falan avlanıyorsa o orospu çocukluğudur onda hemfikiriz.
       +2
       • x-straal
        x-straal 05 Ocak 2017 - 10:48-Üstüme gelirken bağırdı birde

        -Ne dedi?
        • sakınekleme1
         sakınekleme1 05 Ocak 2017 - 10:39Çünkü ormana dikiyoruz domatesi değil mi çomar
         • ravens
          ravens 05 Ocak 2017 - 10:15Ork gibi sesi var yarmanın.Aklıma boğaz sularından çıkan domuz ve samsun'da linç edilen domuz geldi.Sinir oldum yine.Domuz linç eden bir millet.
          • huankarlos
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...