Türk Astrofizikçinin Büyük Keşfi - Burçin’in Galaksisi

raunk raunk diyor ki;
ABD’de Minnesota Duluth Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Burçin Mutlu Pakdil daha önce gözlemlenmemiş ve oldukça nadir görülen yeni bir galaksi keşfetti.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: astrofizikçi ABD Minnesota Duluth Üniversitesi Burçin Mutlu Burçin’in Galaksisi uzay
19 06 Ocak 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • theaftermath
  theaftermath 08 Ocak 2017 - 14:10şahsen ben papaz erigini imam erigine çevirme bulusundan daha çok etkilendim
  • MelankolicA
   MelankolicA 07 Ocak 2017 - 21:32adamların sızmadığı yer yok lan illuminatiye bile sızmıştır bunlar
   +1
   • asabizeplin
    asabizeplin 07 Ocak 2017 - 09:43fetöcü reklam çalışmaları, yalnız gerçekte nasa'da vs çalışan bir sürü adamları var malum kesimle ciddi zeka farkı varken bu örgüt bitmiş olamaz.
    • thedirector
     thedirector 06 Ocak 2017 - 23:09galaksinin adını kun fe yekun galaksisi koysalarmış instagramda paylaşırdı.
     +7
     • realperest
      realperest 06 Ocak 2017 - 22:56kadın ister fetullah gülen sempatizanı olsun, ister şeftali tarikatından olsun, maymuna tapsın ata baksın farketmez. Kendisini saygıyla alkışlıyorum.
      -1
      • gangsta59
       gangsta59 06 Ocak 2017 - 21:28amına koyim bizim okulda tipler vardı bunlardan erkek gördümü parande ata ata kaçıyodu amerikadaki versiyonları değişikse demek baya konuşuyo falan
       +4
       • edebi
        edebi 06 Ocak 2017 - 20:36Videoyu görür görmez bunda bir iş var demiştim zaten.
        +2
        • kemalkılıcdaroglu
         kemalkılıcdaroglu 06 Ocak 2017 - 19:55Türbanlı ve cemaat olunca çekiniyorum. Çünkü çok gördüm. Bu aslında başka birinin keşfi de, bu kıza yüklenilmiş ve böylece cemaat parlatılmak istenmiş olabilir. Hemen atlamayın. 15 temmuzun itibarını korumak için bizzzat A.B.D'nin katıldğı üçkağıt olabilir.
         +1
         • bayburtluzihni
          bayburtluzihni 06 Ocak 2017 - 19:20bok atmak için söylemiyorum da okadar sen git yeni bir galaksi keşfet Minnesota mezunu ol ama telaffuzun şanlıurfa aksanı vari olsun. yakışmadı.
          +2
          • glock21
           glock21 06 Ocak 2017 - 17:48Şaşırmayın arkadaşlar. Amerika bunların elinde.
           30 küsür sene önce başlattıkları cemaat son 15 senede 80 Milyonluk ülkeden öyle bir para söğüşledi ki (Malum parti 15 sene bunları dolar trilyonerei yaptı) alayı Amerika'da inşaat şirketi, holding vs. sahibi.

           Çok çok meşhur dernekleri vardır. En meşhuru da New Jersey, Secaucus çevresinde. Tabi dernek deyince öyle 2 masa, 3 sandalye 30 m2 dükkan değil bildiğin 3000 m3 4-*5 katlı holding binası gibi binalar.

           Bunların malum abileri aynen vali, kaymakam vb. bir hiyerarşi içindeler. Bir lider, onun altında o çevredeki bunların gruptan iş adamları (Gene sermayeni basıp zengin ettikleri) ve % 90'ı 20-30 yaş arası, neredeyse tamamı bekar öğrenci tayfa. Bütün masrafları bu iş adamları karşılar, etrafta bir sürü kiralanmış villa ve bu villalarda beleşe kalan sözde öğrenci tayfası.

           Ayrıca bir de genelde Azerbaycan, Türkmenistan, Türkistan Afrika şu bu yerlerde eğitmenlik yapmış üniversite eğitmeni seviyesinde bir kitle.

           Öğrenci kitle yemez, içmez, fazlaca bir sosyal hayat yok. Ev vs. beleş. Alayı oranın en sağlam üniversitelerinde okur. Zaten bu okullara eşeği bağlasan 4 sene sonra Prof. olur. (Evet; Bitirmesi o kadar kolay).

           Bu öğrenci kitle çoğunlukla gene bunların örgütten iş adamlarının iş yerlerinde neredeyse beleş denecek ücretlere çalışır.

           Aralarından sıyrılan kafa biraz daha basan tipleri alıp ileride Türkiye devlet kademelerine, üst düzey işlere (Banka, vb.) getirmek üzere eğitime! Eğitim tamamlanınca, okul vs. bityince hemen hedef kuruma müdür yardımcısı vs. olarak sok, arkasından ne hikmetse o kurumda hemen "yok efenim zarar edii" vb. bir algı, peşinden operasyonlari bir bakmışsın Genel Müdür gitmiş kurumun başına bunların yetiştirdiği 25-30 yaşına dahi gelmemiş çocuklar genel müdür olmuş!!!

           Bir de outsoruce ettikleri insanlar var. Bunlar genetik olarak kapasite düşük olduğu için ne kadar uğraşsan uğraş, o kadar para, en sağlam üniversitelerde beleş eğitim vs. ancak bir noktaya kadar gelebiliyor.

           Eh bunların çevre çok geniş olup, para bok olduğu için ABD'de bulunan bazı Türkler de ister istemez bunların şirketlerde vs. eleman olarak çalışıyor. Çünkü Türk için eğer doktor, diş hekimi vb. bütün dünyada anında geçen bir meslek dalı değilse ABD'de beyaz yaka işe girmek çok çok zor.

           Kurtların en elenmiş artık top predator olanlarının ülkesi ABD. Tek başına oralara gidip hayatta kalan adam genetik olarak zaten kabiliyetlidir!

           İşte tehlike burada başlar. Çünkü bu outsource azınlığın karşısına maddi, manevi, kariyer vs. öyle imkanlarla çıkarlar ki çok azı buna direnip karşı gelebilir. Hamuru çok çok sağlam olanları bir süre devşirmeye çalışıp olmayınca bir şekilde zelemine ederler, böylesi zaten bir süre sonra kendi dayanamaz "Sikerim yapacağınız işi" deyip çeker gider. Çünkü ne bok yediklerini yakından görme şansları olur. Örneğin her cuma günü Federal Büro kimlikli bir ajanın gelip bunların derneklerde "Türk ailelere Amerikan yaşamını öğretiik" adı altında çevirdikleri dolaklar vs.

           Bu outsource kitleden, (Yani sonrmadan devşirme olanlar) bunlara kananlar ise en tehlikelisidir. 3-4 sene içinde bunların en tepesine çıkacağı, bunların 300 tanesinin bir araya gelip akıl edemeyeceği stratejileri üretecek hale gelirler!!!

           Bunların kökten yetiştirdiği adamlara bakınca zaten eşek her zaman eşektir. Tek fark bunların yetiştirdiği bu eşekler sürekli yarış atı kostümü giydirilip hipodromda at yarışı diye gene diğer eşeklerle yarıştığı için dışarıdan başarılı gibi görünür. Eşeğe de arpanın yulafın en iyisini yedir, eşeklerle yarışacağı en baba hipodroma çıkar, adını da yarış atı koyunca diğer eşeklerle yarı atı olur.

           Ama gerçek yarış atını dışarıda görünce anında tespit ederler ki arpanın, yulafın en iyisini basar, her gün kaşağılar, tıpkı yarış atına yapıldığı gibi atın gururunu, egosunu bol bol yağlar sonunda hipodroma sokarlar. Gerçek at zaten eşeklere tur üstüne tur bindirince farkı hemen ortaya çıkar.

           İşte bu atlardan bazıları bir süre bütün bu imkanları sömürür sömürür, bunların stratejiyi bunlara karşı kullanıp sonunda ulaşacağı noktaya ulaşınca bunlara çifteyi basıp siktir olur gider.

           Bazıları ise hamuru çok sağlam olmadığı için o beleş arpa yulaftan, sürekli kaşağılanmaktan, sürekli hipodromda şak şak işitmenin verdiği hazdan, yükseldiği pozisyondan asla vazgeçemez ve bunlar adına yarış koşmaya devam eder.

           Bunlarla mücadelenin en temeli işte bu atların kıymetini bilip bunlara kaptırmamaktan geçer. İstedikleri kadar eşek yetiştirsinler bu eşekler er geç eşeklik eder. Ama bu atlarla kimse yarışamaz! Hele ki sen de karşılarına karışı taraf olarak yetiştirdiğin diğer bir eşek türünü rakip olarak çıkarmaya kalkarsan bunlar her daim bu atlar sayesinde var olmaya devam eder...

           Türkiye'den okyanusu aşıp tek başına oraya giden at, yarış atıdır. İşte bu atları kimseye kaptırmayacaksın...
           +7
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...