Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı

3.968 izlenme - 08 Ocak 2017
exixiz exixiz diyor ki;
Allahım neydi günahım şarkısını Eyfel Kulesinin altında piiz yaparak söyleyen dayı. Evet, yanlış duymadınız Eyfel Kulesi.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: Eyfel Kulesi sarhoş içki dayı efkar komik videolar
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • olur
  olur 08 Ocak 2017 - 18:05olum geçen bi arkadaş yazmıştı adminlere inceyi vermişler siyasi içerik filan yüklemiyorlar diye hakkaten sitede son 3-4 aydır hiç muhalif içerik yayınlanmıyor belki daha uzun bir süredir.ve son yüklenen videolara bir bakın resmen vasatın altında kalite yerlerde.
  şimdi diyeceğim şu bu sitenin yüzde 80 civarı benim gözlemimce muhalif. bizde eğer azıcık karakter varsa adminlere gereken cevabı veririz. bu vakitten sonra hiçbir videoya yorum yazmıyorum. haftada bir defa girip durumda düzelme olup olmadığına bakıcam o kadar.yoksa olacak gibi değil amk.siz de taşın altına elinizi koyun gereken dersi verelim şu sikik adminlere.william wallace olmak gibi bir derdim yok ama azcık karakterimiz varsa site ahalisi olarak her videonun altına sikik adminler yazmaktan vazgeçip fiili ve yapıcı bir eylem yapmamız gerekir.
  +28
 • fahritrl
  fahritrl 08 Ocak 2017 - 18:06Dayıyı Zeytinburnu sahilden ışınlamışlar
  +20

Tüm Yorumlar

 • senyatbengeliyorum
  • mdaemon
   mdaemon 09 Ocak 2017 - 08:21bulgar
   • arakablosu
    arakablosu 09 Ocak 2017 - 00:02geçen hafta bir girişimde bulunmuştum site hakkındaki şikayetlerimiz (içerik, player) konusunda. sohbette dile getirdim, millet memnundu siteyi, yöneticileri savundu @olur kardeşim bu girişimini destekliyorum fakat bizim gibi düşünenlerin az olduğunu düşünüyorum. kendi eklediğim işerik ve açıklamaların çoğunu da gereksiz buluyorum ekleyip kabul edilmeyenler aslolandır.
    • efemsradyo
     efemsradyo 08 Ocak 2017 - 21:10Türkiye Avrupa Birliği'ne girerse daha sık karşılaşacağımız enstanteler bunlar.. bakalım
     -2
     • theaftermath
      theaftermath 08 Ocak 2017 - 21:04Ya bi sktirgit
      • ahuhhadihadi
       ahuhhadihadi 08 Ocak 2017 - 20:42@olur

       alkislarlayasiyorum.com 2004 yılı Ağustos ayında ''Mesut Bahtiyar'' tarafından kurulmuş

       alkislarlayasiyorum.com' un temel amacı kıyıda köşede kalmış, unutulmaya yüz tutmuş, özellikle nostaljik değer taşıyan içerikleri arşivlemek ve ziyaretçilere sunmaktır. Bunun dışında internet başında zaman öldürmeyi sevenler için özenle seçilmiş; enteresan, absürd, güncel, türk işi vb... içeriklere de zaman zaman yer verilmektedir. ''Best of youtube'' değildir, olmayacaktır.

       2007 yılından itibaren yenilenmiş ve daha çok insana ulaşmak için tasarımı ve programlamayı yenileyerek, profesyonel bir yapıya geçiş yapmış ve şirketleşerek faaliyetine ''network indigo'' üzerinden devam etmiştir.

       2008 yılının son günlerinde ise hayatını değiştirecek erkekle (Serdar Kuzuloğlu) tanışmış ve MYK Medya ile kardeş olarak şaha kalkma kararı almıştır. Site ve içerik yönetimi ''network indigo'' sorumluluğunda kalmış, tasarım, programlama, pazarlama, teknik altyapı, hukuksal işler vb... çetrefilli kısımlar ise MYK Medya' nın sorumluluğuna geçmiştir.

       2009 yılının Mart ayında MYK Medya ile birleşmenin ilk meyvesini almış, yeni bir tasarım ve kodlama ile olmayan rakiplerine göz dağı vermiş, nal toplatmıştır.

       2010 yılında MYK Medya ile ortaklığı anlaşarak bitirmiş, site tekrar kurucu ekibe geçmiş ve çalışmalarını Vertigo Plus şirketi bünyesinde devam ettirmektedir.

       2011 yılında Nokta ailesine katılmış ve çizgisine aynen devam etmektedir.

       http://alkislarlayasiyorum.com/hakkimizda
       -7
       • minor
        minor 08 Ocak 2017 - 20:22gelmiş yine tipini siktimin mendeburu.

        avrupalılar bok içinde yüzüyor yeaa.
        • silentguard
         silentguard 08 Ocak 2017 - 19:47Aynen adminlerin götü 3,5 atıyor. Olur un yazısını paylasalım dıger vıdeolarda da
         +4
         • nasreddinhojda
          nasreddinhojda 08 Ocak 2017 - 19:31Eyfel Kulesi Paris vs gozunuzde buyutmeyin. O kadar bos ki etraf kisin yagmurda cevresi camur icinde! Yerlere insan biraz micir doker bi duzenleme yapar, yaninda agacli bir bolge ve yuruyus alanlari var. Bizim Melih olsa varya oraya 350 tane bufe, portakal suyu arabalari doldurur :)) Yani bu kadar olmamali tabi lakin zemin cok bakimsiz rezil yani. Birde Parise cok temiz bi yer degil emin olun. Sehre giriste yol kenarinda essek kadar 2 fare olusu gordum yuh dedim! Duvarlar hep grafitti, metrosu çiş kokuyo ve çok bakimsiz. 5 yikdizli otel wc lerinde el yikama lavabosu yok taharet muslugu hic yok! :)) Banyo ayri yerde oraya geciyorsunuz. Pozitif taraflari da cok tabi lakin bunlar kabul edilevek seyelr degil.
          -1
          • MelankolicA
           MelankolicA 08 Ocak 2017 - 19:24hic mihilif vidiı yiklinmiyir
           -12
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...