Sansar Bey!

5.404 izlenme - 15 Haziran 2010
nrll nrll diyor ki;
Sansar selim işinin ehli, altın kurallarını esgeçemeyen, prensip sahibi, kiralık katil ayarlayan bir arabulucudur. Mülayim'le yaptığı taahhüt tıpkı ttnet le yapılan kullanım taahhütü gibi geri alınamamaktadır.mülayimin çabaları boşunadır. Sansar Selim ise azrail ile olan buluşmasına karşıdan gelen bir araç vesilesiyle varıp son nefesini verecektir. Bir nevi oda kendi taahhüt şartlarına katlanmaktadır. Buraya kadar hepiniz biliyorsunuzdur. Asıl ilginç olansa sansar'a dolmuş çarptıktan sonra koşan ama evvelinde hali hazırda orda bulunan kalabalıktır. Sanki bir şey olsada topluca koşsak dercesine. Aslında buraya kadar da ilginç bir durum yok desek. Olay yerine son olarak iştirak eden siyah önlüklü öğrenciler. Ya onlar neyin nesi demeden edemiyor insan. Ah sansar bey! :)
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: sansar bey mülayim kemal sunal korkusuz korkak siyah önlük

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • BuLuT
  BuLuT 27 Nisan 2014 - 23:20ne zaman bir arkadaşlar buluşmaya gitse,buluşma yerinde arkadaşımı görsem hemen bu sahne gelir aklıma."sansar bey!"
  • yetkilibirabi
   yetkilibirabi 16 Kasım 2010 - 18:56yalnız en önemli sahnesinde kesiliyor video. son konuşması çok dokunaklı sansar beyin.
   +2
   • yetkilibirabi
    yetkilibirabi 17 Ekim 2010 - 02:36işte benim adamım. sansarın değerini bilmeyen halk utansın.
    +2
    • matthias jabs
     matthias jabs 28 Temmuz 2010 - 04:56büyük üstad... ruhu şad olsun
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...