Samurai Jack 5. Sezon Fragmanı

cuideliy cuideliy diyor ki;
2001-2004 tarihleri arasında yayınlanmış olan efsane çizgi dizi yeni sezon onayını almış ve bomba gibi bir fragman hazırlamış.
En son bıraktığımız yerden 50 sene ilerisini anlatan 5.sezonda kahramanımız Jack umudunu kaybetmiş ve delirmenin eşiğine gelmiş gibi görünüyor,sanırım bu durum onu aku ibnesine iyice bilendirmişki daha önce dizide olmayan dövüş sahnelerini görüyoruz bol kanlı bir Samuray Jack bizi bekliyor.
Yeni sezonu 10 bölüm sürecek ve 11 Mart’ta yayınlanmya başlayacak..
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: samurai jack ibneaku aku fragman jack
18 08 Şubat 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mofo
  mofo 08 Şubat 2017 - 14:06Uzun zaman önce, uzak bir ülkede ben Aku karanlığın şekil değiştiren efendisi, serbest bırakılmış korkunç bir şeytandım. Ama, sihirli bir kılıç kullanan, ahmak bir samuray savaşçısı önüme çıkıp bana karşı koymaya çalıştı. Son darbe vurulmadan önce, zamanda bir kapı açtım. Ve onu kötü ruhumun hakim olduğu geleceğe yolladım. Ve şimdi o ahmak geçmişe dönmenin ve geleceğin kendi olan Aku'yu mahvetmenin yollarını arıyor. legend is back bicthes !!
  +9
 • astronom
  astronom 08 Şubat 2017 - 15:25Gereksiz yere boşa üzmeyin kendinizi gençler. Hepsinin seveni vardır. Mesela bende 2 çocuk var, gumball izlediklerinde onlara sarılıp beraber izliyorum. Bence çok başarılı bir çizgi dizi, özellikle seslendirme çok iyi. Diğer saydıklarınız sürekli dizi, adventure tıme gibi diziler de kaliteli dublajdan dolayı kendini izlettiriyor. İnanın çok alakasız sesler seçilmiş olsaydı bunları çocuklar bile izlemezdi.
  +7

Tüm Yorumlar

 • marizmo
  marizmo 07 Aralık 2018 - 01:40ne tartışma dönmüş :D . neyse ben eski cartoon network çizgi filmlerini de izledim şimdikileri de izliyorum. gumball'ı yermiş arkadaş ama gumball efsanedir. çok ince esprileri vardır. cartoon network kolay kolay kötü çizgi film yapmıyor. bizim türkler de bu arada cartoon network'ü hangi seslendirme şirketi seslendiriyor bilmiyorum seslendirmesinde çok başarılılar.
  • fenderz
   fenderz 09 Şubat 2017 - 01:16en sevdiğim illüstrasyon tarzı..bu stilin adı ne diye geçiyor acaba
   • Rindfleisch
    Rindfleisch 08 Şubat 2017 - 20:13@mtkn sen denk gelmiyorsun sanırım . gece 10'dan sonra 4'er bölüm veriliyor saydıklarım . bu arada aynı isimlere takılıp kalmamın sebebi , gerçekten çok kaliteli yapımlar olmaları . neyse konu uzadı , paylaşımın altını foruma çevirdik . eskileri de severdim şimdikileri de seviyorum . sevmeyene de saygım var , ama yüzbinlerin takip ettiği çizgi filmlerin hepsi de birileri beğenmedi diye değeri düşecek yapımlar değil . samurai jack'in başlıyor olmasına da ziyadesiyle sevindim .
    • ibr.tasar
     ibr.tasar 08 Şubat 2017 - 17:43Bide Ninjai:The Little Ninja vardı, oda efsanedir mutlaka izleyin derim.

     www.ninjai.com
     https://www.youtube.com/watch?v=F0QwIvkPsvg
     • duran_dayı
      duran_dayı 08 Şubat 2017 - 17:35Şu bölümü benim için efsanedir:

      http://samuraijack.wikia.com/wiki/DJ_Stylbator

      birazı burada: https://www.youtube.com/watch?v=CL-893hKSzI

      izlemeyen kalmasın ama accayip transa sokuyor insanı

      ayrıca bölümün sonunda Samurai JAckin trance/rave müzik için söylediği sözlere de dikkat.. yüzde bi milyon gerçek bence. yapımcılar direk mesaj vermiş
      • mtkn
       mtkn 08 Şubat 2017 - 17:32Rindfleisch arkadaşım tutturmuşsun 4-5 tane çizgi film sayıp duruyorsun bana. Ben sana diyorum ki eskiden CN'Yi açtığımda kanalda durur izlerdim. Şimdi açtığım 5-10 dakika duramıyorum. Sebebi o senin bahsettiğin çizgi filmler hafta da 1 gün belki veriliyor veya günde taş çatlasa 20 dakika çıkıyor. Gumball yine eskilerle yarışır kalitede, adventure time bir nebze. Lakin bunları ne kadar izleyebiliyorsun ? Kanalı açtığında ne zaman görebiliyorsun ? http://www.cartoonnetwork.com.tr/promosyon/tv-yayin-akisi
       Gumball neyse, nerede diğer bahsettiklerin ? Tüm gün Kral Şakir denen saçmalıklar, anlamsız şeyler çıkıyor. Her neyse uzatmaya değmez
       • tamerlane
        tamerlane 08 Şubat 2017 - 17:29johnny bravo vardı ne oldu ona yaa çok iyidi o
        • Rindfleisch
         Rindfleisch 08 Şubat 2017 - 16:41@mtkn aslında gumball ile foster'ı karşılaştırdığın anda bu sohbeti kesmeliydim . ama biraz daha detaylı açıklayayım : mizah unsuru , olay örgüsü , karakter gelişimi gibi dallarda örneğini verdiğim çizgi diziler türünün en nadide örnekleridir . bu demek değil ki eskiden verilen çizgi diziler kötüydü . alakası bile yok . çılgın korsan jack , andy'nin nesi var , afacan lui gibi fox kids çizgi dizilerinden tut ben10 , samurai jack , johnny bravo gibi CN eserlerine , looney tunes'tan tut pokemona hepsinin yeri çok ayrı bende . onları da severek izlerdim . ama regular show , A.time , Gumball , Gravity Falls , Sponge Bob filan eskilerden bir iki mil ötede . eğer bunları beğenmiyorsan yüksek ihtimalel ön yargılarından dolayıdır
         • beynimyok
          beynimyok 08 Şubat 2017 - 15:56altyazılı : https://www.youtube.com/watch?v=WS_w7nS0HZc

          Gotta get back
          Back to the past
          Samurai Jack
          Watch out
          Gotta get back
          Back to the past
          Samurai Jack
          Jack, Jack, Jack, Jack, Jack.

          https://www.youtube.com/watch?v=NWEd8yDEURc
          +1
          • astronom
           astronom 08 Şubat 2017 - 15:25Gereksiz yere boşa üzmeyin kendinizi gençler. Hepsinin seveni vardır. Mesela bende 2 çocuk var, gumball izlediklerinde onlara sarılıp beraber izliyorum. Bence çok başarılı bir çizgi dizi, özellikle seslendirme çok iyi. Diğer saydıklarınız sürekli dizi, adventure tıme gibi diziler de kaliteli dublajdan dolayı kendini izlettiriyor. İnanın çok alakasız sesler seçilmiş olsaydı bunları çocuklar bile izlemezdi.
           +7
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...