Konya Meydanda Coşan Suriyeli Gençler

konsol konsol diyor ki;
Yer Türkiye Selçuklarının Başkenti Konya Suriyeli gençler halay çekiyor.Aynı performansı Suriye'de er meydanında yiğitlik yaparken de bekleriz efem. iyi seyirler.

ALLAH sonumuzu #Hayır etsin.
Kategori: Salakça
sitene ekle
Etiketler: Konya Suriyeli Coşan Gençler Suriyeliler Halay El Bab Kaçak Korkan Vatansız Anadolu Konya Başkent Türkiye Selçuklular
2 18 Şubat 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • leon62
  leon62 18 Şubat 2017 - 18:49banada bedava para verseler vergiden muaf edip üniversite hakkı tanısalar bende oynarım.
  +36
 • barra
  barra 18 Şubat 2017 - 18:54görüntü gürültü kirliliği.
  +22

Tüm Yorumlar

 • behzateng
  behzateng 22 Şubat 2017 - 11:53elbab da mehmedim ne yapıyor olaki?
  • muslumce
   muslumce 20 Şubat 2017 - 12:01helal olsun. vatandaş olmayın,oy kullanmayın ama sayılarınız dahada artsın inşallah. doldurun bütün memleketi,bu amk orta asya tüysüz farelerini asimile edin.
   -3
   • drkbb27
    drkbb27 19 Şubat 2017 - 21:39sikiniz taşağınıza denk herhalde. Ülkenizde savaş var, sikinizde mi amk.
    +3
    • koriza
     koriza 19 Şubat 2017 - 18:16Suriyeli kürt, kendi topraği için daeş le savaşıyor,bozkirin6ustu.. Arap elinizdeki kadini götünüzdeki donu alacak.. Kürt kürt diye anırmaktan bıkmadiniz
     • bozkirin6ustu
      bozkirin6ustu 19 Şubat 2017 - 14:43suriyeli kürt. daha vahim olan bu.
      +1
      • muslukcu
       muslukcu 19 Şubat 2017 - 12:35yeni türkiye kardeşşşş işine gelirse
       +2
       • frankyfourfinger
        frankyfourfinger 19 Şubat 2017 - 12:32Müstehak Konya'ya daha beterlerinide görürüz inşallah
        +3
        • glock21
         glock21 19 Şubat 2017 - 12:29Sayın hükümetimiz Suriyeli gençler için İstanbul'da Yarına Umut Projesi başlattı, Hatay'da Ver Elini Kardeşim Projesi başlattı, Kilis'te Spor Kardeşliği Projesi başlattı, Suriyeli gençler bu projeler kapsamında tiyatro, resim, müzik, halk oyunları ve satranç eğitimi alıyor, Öncüpınar sınır kapısındaki bir hangar spor salonu haline getirildi, Suriyeli gençler iki antrenör eşliğinde judo öğreniyor, judo takımı kurdular, Konya'daki turnuvaya katılmaya hazırlanıyorlar.

         *
         Fırat Kalkanı harekatında üç askerimiz şehit oldu, Amasya, Kırşehir ve Afyon'da toprağa verildiler.
         *
         Sayın hükümetimiz Suriyeli gençler için Kayseri'de Suriyeli Gençlerin Yüksek Öğrenime Uyumu Projesi başlattı, Yalova'da Farklılıklar Zenginliğimizdir Projesi başlattı, Suriyeli gençler bu projeler kapsamında psikolojik danışmanlık hizmeti alıyor, Erciyes kayak merkezinde kayak öğreniyor, tiyatro gösterisi, müzik dinletisi, sinema gibi sosyal aktivitelere katılıyor, kültür gezileri yapıyor.

         *
         Fırat Kalkanı harekatında dört askerimiz daha şehit oldu, Gaziantep, Kocaeli, Samsun ve Adana'da toprağa verildiler.
         *
         Sayın hükümetimiz Suriyeli gençler için Gaziantep'te Kardeşlik İçin Ben Varım Projesi başlattı, Adana'da Kültür Kardeşliği Projesi başlattı, Suriyeli gençler bu projeler kapsamında, sosyologlarla görüşüyor, grafik tasarım kursu alıyor, boş zamanlarını sportif faaliyetlerle değerlendiriyor, cami, şadırvan, türbe gibi tarihi mekanları dolaşıyor.
         *

         Fırat Kalkanı harekatında beş askerimiz daha şehit oldu, İstanbul, Eskişehir, Zonguldak, Bingöl ve Bitlis'te toprağa verildiler.
         *
         Sayın hükümetimiz Suriyeli gençler için Ankara'da Farkındayım Yanıbaşındayım Projesi başlattı, Siirt'te Gönül Köprüsü Projesi başlattı, Hatay'da Suriyeli Gençler Ekmeğini Taştan Çıkarıyor Projesi başlattı, Suriyeli gençler bu projeler kapsamında, mozaik kursuna katılıyor, eserleriyle sergi açıyor, sağlıklı yaşam, iletişim, sanat gibi konularda eğitim seminerlerine katılıyor, Türkiye'yi daha iyi tanımaları için İstanbul'a Çanakkale'ye gezmeye götürülüyor.
         *
         Fırat Kalkanı harekatında altı askerimiz daha şehit oldu, Erzurum, Konya, Adıyaman, Karaman, Düzce ve Ankara'da toprağa verildiler.
         *
         (Türkiye'de yaşayan Suriyeli gençler, kurban bayramını memleketleri Suriye'de geçirdi, bol bol hediye alarak arefe günü memleketlerine giden Suriyeli gençler, akrabalarıyla hasret giderip Türkiye'ye geri döndüler. İstanbul'da yaşayan Suriyeli gençler Florya plajında parti verdi, güneşlenen, denize giren, halaylar çeken Suriyeli gençler “Suriye Suriye” diye sloganlar attı. Mersin'de yaşayan Suriyeli gençler Mezitli sahilinde nargile keyfi yaptı. Bursa'da yaşayan Suriyeli gençler İznik gölünde piknik yaptı. Kilis'te yaşayan Suriyeli gençler, Kırşehir'de gençlik kampına katıldı, yapay tırmanış ve doğa yürüyüşü yaptılar, kano kullandılar, badminton öğrendiler, paintball oynadılar.)
         *
         (Cerablus'ta tankımız vuruldu. El Bab'ta tankımız vuruldu. Tell el Hava'da tankımız vuruldu. Şeyh Aqil tepesinde roketle vurulduk. Tall Barshah'ta canlı bomba saldırdı. Bzagah'ta el yapımı patlayıcıyla havaya uçtuk. Azez'de tanksavar yedik. Dabık'ta mayına bastık.)
         *
         (Türkiye Halk Sağlığı Enstitüsü'nün verilerine göre, Türkiye'deki Suriyelilerin doğum oranı, Türk vatandaşlarının doğum oranını geçti. Türkiye'de son dört senede 177 bin Suriyeli bebek dünyaya geldi, bunların sırf 70 bini geçen sene doğdu, katlanarak artıyor, bu sene 130 bin civarında Suriyeli bebek doğumu bekleniyor.)
         *
         (Fırat Kalkanı'ndan veriler… Şehidimiz bir çocuk babasıydı, şehidimizin eşi hamileydi, şehidimiz üç ay önce evlenmişti, şehidimiz 24 gün önce nişanlanmıştı, şehidimizin kızı üç yaşında, şehidimiz bekar, şehidimiz yılbaşında kız istemeye gidecekti, şehidimiz ailesinin tek evladıydı.)
         *
         Sayın hükümetimiz Suriyeli gençler için Yeşil Sahada Barış İçin Kardeşlik Futbol Turnuvası düzenledi, Antalya'da yapıldı, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Osmaniye, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis, Batman ve Mardin'de yaşayan Suriyeli gençlerin takımları katıldı, Suriyeli gençlerin takımları bu turnuvaya dört ay boyunca profesyonel antrenörler eşliğinde hazırlandı, antrenörleri spor bakanlığımız tahsis etti, Suriyeli gençler turnuva boyunca beş yıldızlı otellerde ağırlandı, Suriyeli gençlerin şampiyon takımı, milletvekillerimizden oluşan TBMM futbol takımı ve Süperlig'ten bir takımımızla dostluk maçı yapacak.
         *
         Fırat Kalkanı harekatında 16 askerimiz daha şehit oldu, İzmir, Bursa, Kahramanmaraş, Kırklareli, Kayseri, Samsun, Tokat, Konya, Burdur, Yozgat, Elazığ, Kars ve Tekirdağ'da toprağa veriliyorlar.
         *
         (Kadınlara çocuklara sahip çıkmak insanlık görevidir, amenna…)
         *
         Eli silah tutacak durumda olan 500 bin Suriyeli erkek, kendi memleketine sahip çıkmak yerine, bizim memleketimizde götünü gezdirecek, kanoya binecek, kayak öğrenecek, piknik yapacak, kumsala yayılıp nargile tüttürecek, paintball oynayacak…
         Bizim gençlerimiz, bunların memleketini kurtarmak için oralarda vuruşacak, şehit düşecek, gözünü, bacağını kaybedecek, sonra da hiç utanmadan buna “vatan savunması” denecek öyle mi?

         http://www.sozcu.com.tr/2016/yazarlar/yilmaz-ozdil/suriye-sehitleri-2-1581367/
         +8
         • brasileiro
          brasileiro 19 Şubat 2017 - 11:26kültürel zenginlik çok güzel sen de gelsene!
          -3
          • samilbasayev20
           samilbasayev20 19 Şubat 2017 - 10:23bu insanlara tam üzüleceğim şu tipleri görünce sinirim tepeme çıkıyor.iyilikten maraz doğar atasözünü bunları tanıyan biri söylemiş olmalı.özgüvene bak ibnelerdeki hem savaştan kaç hem sevilmediğin bir ülkeye git hem de utanmadan meydanda kertenkele dansı yap.yüzsüz ve nankör la bu adamlar 50 sene sonra sikecekler belamızı.bunlar bize acımaz da...
           +2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...