Kağıt Toplayan Suriyeli Gence Zabıta Engeli

1.940 izlenme - 04 Mart 2017
ShaLaLa ShaLaLa diyor ki;
Mersin'de Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi zabıta ekipleri, kent genelinde yaptıkları denetimlerde kağıt toplayanların el arabalarına el koydu.

Olay, Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi'nde el arabasıyla kağıt ve plastik atık toplayan Suriyeli Haydar Hammad, zabıta ekipleri tarafından engellendi. Suriyeli gencin etrafını çeviren Büyükşehir ve Akdeniz Belediyesi Zabıta görevlileri el arabasını almak istedi. El arabasını vermek istemeyen Suriyeli genç gözyaşları içinde, "Yok abi, yok abi" diyerek direndi. Suriyeli gencin çaresiz halini görenler öfkelendi. Zabıta ekibine tepki gösterdiler.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: zabıta kağıt mersin akdeniz bedediyesi kağıt toplayıcı suriyeli

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • adornoeniste
  adornoeniste 04 Mart 2017 - 16:24Bi şekilde gelmiş adam Türkiye'ye. Hırsızlık gasp yapmıyor. Yaşayabilmek için uğraşıyor. Sünni nüfus planlaması ve oy devşirmek için bu insanları sırf çıkar uğruna buraya getiren insanlara laf demeye götü yemeyen bu dallamalar, hırsını garibanı ezerek çıkarmaya çalışıyor. Nerden baksan adice bi davranış.
  +13
 • erkekkedi
  erkekkedi 04 Mart 2017 - 17:15Yaşşa len dombili! Hepimiz HAYIR diyoruz kardeşim.
  +11

Tüm Yorumlar

 • Mustinet
  Mustinet 05 Mart 2017 - 17:28bu zabitanin bu zamana kadar ne is yaptigini bir turlu anlamadim amk. zabita olan adamim sayginligi da yok
  • eclairs34
   eclairs34 05 Mart 2017 - 13:31gücü gücü yetene : zabıta
   +1
   • ay3004139440
    ay3004139440 05 Mart 2017 - 10:05iyi olmuş amk pis arabı siktir git bu ülkeden
    +1
    • grjonny
     grjonny 04 Mart 2017 - 23:48hiç bir akpli çıkıp suriyeliler iyi hoş din kardeşimiz falan demesin amk. garibanları resmen siyasi politik araç gereç olsunlar diye aldınız ülkeye.

     HAYIR ULAN HAYIR!
     +2
     • yorgunargin
      yorgunargin 04 Mart 2017 - 23:09yavsak zabitalar yavsak belediyeler
      • bar_maid
       bar_maid 04 Mart 2017 - 22:13ordaki şişman nigga abim elal sana bizde Ayır diyoruz senin gibi
       +3
       • Bilinc6
        Bilinc6 04 Mart 2017 - 19:02namusuyla dürüstçe yaşamak isteyen herkese bu ülkenin kapılarının açık olması lazım ve önce içimizdeki ahlaksızları dışarı atmak lazım, bu garibanı suçlayacak hiçbir mazeretim yok, suçlayacağım şeyler belli o yüzden #Hayır
        +3
        • glock21
         glock21 04 Mart 2017 - 19:02türkiye'de son beş senede beş bin suriyeli şirket kuruldu. şu anda türkiye'de faaliyette bulunan yabancı şirketlerin 10'da biri suriyeli… ticaret sicile kaydolma hızında, taa 1923'den beri türkiye'de yatırım yapan alman şirketlerini bile solladılar.
         *
         inşaattan tekstile, gıdadan oto kiralamaya kadar, vergisiz mergisiz, kayıtdışı faaliyet gösteren 10 binden fazla suriyeli şirket var.
         *
         şam'dan sonra en büyük suriyeli şehri istanbul… 700 bin suriyeli istanbul'da yaşıyor. fatih'te suriyeli mahallesi oluştu. tüm tabelalar arapça, mahallede sadece arapça konuşuluyor, istersen git dene, türkçe adres bile soramazsın. türkçe yok ama, batı kültürü var, mesela suriyeli sanatçılar tarafından caz müziği yapılan, caz kafe var. suriyeli yazarların imza günü düzenlediği kitabevi var.
         *
         bağcılar'da ikinci suriyeli mahallesi kuruluyor, resmi rakamlara göre, bağcılar'da yaşayan her 15 kişiden biri suriyeli… son bir senede, bağcılar eğitim araştırma hastanesinde dünyaya gelen her iki bebekten biri suriyeli… sırf bağcılar'da, sırf geçen sene 2 bin 500 suriyeli bebek doğdu.
         *
         (türkiye halk sağlığı enstitüsü'nün verilerine göre, türkiye'deki suriyelilerin doğum oranı, türk vatandaşlarının doğum oranını geçti. türkiye'de sırf geçen sene 70 bin suriyeli bebek doğdu, bu sene 130 bin suriyeli bebek doğumu bekleniyor.)
         *
         türkiye'de yaşayan suriyelilerin radyoları var. gazeteleri var,
         istanbul'da hazırlanıyor, adana'da basılıyor.
         *
         sadece suriyelilerin çalıştığı, sadece suriyelilere hizmet veren hastaneleri var. tahlil laboratuvarları var.
         ecza depoları var.
         *
         “sosyetik” suriyeliler var.
         “gariban” suriyeli istemiyorlar.
         bizzat istanbul valisi anlattı. “istanbul'da yaşayan suriyeliler, sokaklarda dilenen suriyelilerden rahatsız oluyor, temsilcileri bize geliyor, ‘bizim imajımız bozuluyor' diye şikayet ediyorlar” dedi.
         *
         suriyeli işadamları derneği var. hatta, asrın liderimiz “dolar bozdurun” kampanyası başlatınca, yalakalık olsun diye “bir milyon dolar” bozdurup, makbuzunu törenle basına servis ettiler.
         suriyeli işadamları, uluslararası fuarlara türkiye kontenjanından katılıp, türkiye'yi temsil ediyoruz ayağıyla, kendilerine iş bağlıyorlar.
         istanbul boatshow'da fiyatı üç milyon euroluk tekneler satıldı, bu süperlüks yatların üç tanesini suriyeli işadamları satın aldı.
         *
         izmir'de kağıt havlu ticareti yapan suriyeli var.
         aydın'da incir ihracatına başlayan suriyeli var.
         samsun'da ekmek fabrikası kuran suriyeli var.
         istanbul'da restoran zinciri kuran suriyeli var.
         uyanık suriyeli hatay'da fırın açtı, ürettiği ekmeği “tayyib” markasıyla satıyor.
         gaziantep'te bakkal görünümlü diş kliniği var, önden giriyorsun bakkal, aradaki kapıyı geçiyorsun, ruhsatsız diş kliniği…
         suriyeli emlak şirketi, kilyos ve küçükçekmece'de 400 bin metrekare üzerine villa sitesi kuruyor.
         suriyeli işadamı, emlak konut'un istinye'deki 158 bin metrekarelik arazisine talip oldu.
         holdingleşen suriyeli var.
         *
         bu tür mevzuları yazdığımızda “yabancı düşmanlığı” filan deniyor. bakın ben size anlatayım “yabancı düşmanlığı”nı… chp kayseri milletvekili çetin arık esnaf ziyareti yapıyor, suriyeli bir kuyumcu görüyor, dükkana giriyor, hayırlı işler diliyor, sohbet ediyor, “türk işçi çalıştırıyor musunuz?” diye sorunca, suriyeli kuyumcu ne cevap veriyor biliyor musunuz? “yabancı çalıştırmıyorum” cevabını veriyor!
         *
         herif bizim memleketimizde patron olmuş, bize yabancı diyor.
         *
         vaziyet böyleyken…
         *
         suriye'den 8 şehit daha geldi.
         şimdilik 64 şehidimiz oldu.
         *
         türk silahlı kuvvetleri'nde hava, deniz, kara, general, amiral, subay, astsubay, uzman, erbaş ve er dahil, toplam 351 bin asker bulunuyor.
         buna mukabil, türkiye'de askerlik çağında 425 bin suriyeli yaşıyor!
         *
         yani… türkiye'de, türk silahlı kuvvetleri'nin mevcudundan daha fazla sayıda, eli silah tutacak yaşta suriyeli var.
         *
         bunlar kendi memleketlerine sahip çıkmak yerine, bizim memlekette şirket kuracak, patron olacak, villada oturacak, yatlarda dolaşacak, caz dinleyecek… bizim çocuklar bunların memleketini kurtarmak için oralarda vuruşacak, şehit düşecek, gözünü bacağını kaybedecek.
         *
         suriyeliler ana kuzusu da…
         biz kendi kınalı kuzularımızı ağaç kovuğunda mı bulduk kardeşim?
         *
         yüreğiniz yetiyorsa…
         demokrasiye inanıyorsanız…
         milli iradeyi savunuyorsanız…
         buyrun, suriyeliler için referandum yapalım!
         *
         veya…
         hazır referandum sandığı konulmuşken, utanmadan çıkın vatandaşa çağrı yapın.
         “suriyeliler bizim memleketi babalarının çiftliği gibi kullansın, burada mis gibi hayatını yaşasın, köşeyi dönsün, bizim çocuklar sikindirik el bab'ta şehit olsun diyorsanız, gidin evet deyin!

         http://www.sozcu.com.tr/2017/yazarlar/yilmaz-ozdil/el-bab-1670536/
         +3
         • nokta6767
          nokta6767 04 Mart 2017 - 19:02Türk sandılar galba
          +6
          • glock21
           glock21 04 Mart 2017 - 19:01Türkiye'de fakirin, sefilin geçinmek için yaptığı son iç kağıt toplamak kalmıştı onu da 4 Küsür milyon Suriyeliye verelim tam olsun!!!

           Türk'ü sömürmenin en güzel yolu vicdan yaptırıp sömürmektir. Mağdur edebiyatı,acındırma yapacaksın, sonra Türk'Ün işini, aşını, toprağını, kültürünü, dilini, vatanını her şeyini elinden alacaksın!!! İşte bize yapılan bu ve biz de gönüllü, bile bile, göre göre buna razı oluyoruz!!!

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...