Kafa Sıyırmalı Rock Konseri

1.285 izlenme - 17 Nisan 2017
kadirbaykal kadirbaykal diyor ki;
Öpenler mi dersin, kaçanlar mı dersin, uçanlar mı dersin, kafayı yiyen bir sürü malın bir araya geldiği bi acayip rock konserini izliyoruz.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: rock konser tehlike
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • aykutdemirci
  aykutdemirci 18 Nisan 2017 - 13:21yaaa rock konseri
  • yok ulan işte
   yok ulan işte 17 Nisan 2017 - 18:20@viktormancinii götlerine jop sok adminlerin amk alayının göt yalacı yavşaklar.
   +3
   • viktormancinii
    viktormancinii 17 Nisan 2017 - 13:35onu bunu siktiredin ben başka bir konuda konuşacağım. şu zamana kadar bu siteyi böyle karaktersiz kişiler yönetmemişti. eskiden iyi kötü videolar kabul edilirdi. 17-25, gezi, seçimler vb. gibi olaylarda ekşi sözlükten sonra en iyi haberleri buradan takip ettim. hatta burada yazan çoğu üye ile görüşlerim neredeyse aynıdır. ama adminler veya site yöneticileri sözüm size; bu son yaptığınız olay ile ne kadar satılmış ve korkak olduğunuzu gösterdiniz. bu siteye pornoda aşağı kalır yanı olmayan videolar eklediniz, salak salak pelinsu'nun günlük yaşamı gibi mal youtuber'ları eklediniz vb. saçma salak şeyleri kabul ettiniz ama dünkü seçimde neler olduğuna dair hala üç maymun'u oynuyorsunuz. siz farkında değilsiniz ama ben ve birçok alkışlarla yaşıyorum üyesi bu olayın farkında. bazı şeyler için çok geç olabilir bu siteyi takip eden binlerce insan var ve sizin burada dünkü seçime hile karıştırıldığına dair videolar ortalıkta iken birini bile kabul etmezseniz, yarın bir gün bu site kapatıldığında(elbet hepsine erişim yasağı gelecek), kuzey kore'ye 5 kala ağlamaya başlayınca iş işten geçmiş olacak. o zaman göreceğim sizin götünüzü. size ben başka bir şey demiyorum. sadece benim her tıklamam ile kazanadığınız her kuruş haram olsun.

    dünkü seçim ile verdiğimiz onca emeğe yazık oldu. artık seçimler bile meşrutiyetini yitirmiştir. hayırlar önde iken mühürsüz pusulaları kabul etmek en büyük namussuzluktur. ne malum herhangi birinin sabah'tan cebine mühürüsüz pusulaları koymadığı? doğuda ohal nedeniyle bazı illerde sandık görevlilerini dışarı çıkarmışlar. bunu chp milletvekili dün tv'de söyledi. bunu yapan kişi için mühürsüz pusula ile oy atmak çocuk oyuncağıdır.

    son olarak size o kadar sinirliyim ki adminler, yazıklar olsun sizlere.
    +31
    • Thurugan
     Thurugan 17 Nisan 2017 - 13:22Off lan ne eğlenceli! İstediğiniz kadar eksileyin! Ama inanın bu olay aşırı eğlenceli bir olay! Metal konserlerinden sonra yeminle içimizde sinir stres hiç bir şey kalmıyor! Zaten pogo yaptığın adamla şarkıdan sonra sarmaş dolaş geziyorsun! Belki hiç tanımıyorsun bile!
     +8
     • rally2003
      rally2003 17 Nisan 2017 - 13:01Nasıl bi tarikata denk geldim bilemezsiniz.
      +2
      © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...