Canlı Yayını Basan Cinler

5.090 izlenme - 30 Nisan 2017
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Her hafta Gazeteci Lütfü Bulut'un Yaşam Tv'de Canlı olarak hazırlayıp sunduğu Kent ve yaşam isimli programında Bu hafta Havasci Hocalar ve Ufo bilimciler buluştu... Uzaylılar ve Cinler'in konu edilip Havasçi Metafizik Uzmanı Halit Çöğürcü, Saruhan Şahin, Umut Kısacık, Kuzey Atacan, İkrar Duman gibi isimlerin katıldığı ve konunun tartışıldığı program'da Programın moderatörü Lütfü Bulut'un "uzaylılar; ufo ve uçan dairler şeklinde maddesel bir hal alarak bir şekilde kendilerini somutlaştırıp insanlara mesajlar vermeye çalışıyorlar peki cinler den insanlara somut bir kanıt mesaj gelmiyor mu? insanlar inanıp inanmama konusunda çelişkiler yaşıyor " sorusuna 76 yaşında ki havas alimi Mehmet Alkan canlı yayında ekran karşısında okuduğu bir dua ile A4 kağıdını tüpte yakarak kameralar önünde Arapça ve Türkçe olmak üzere mesajlar aldı! Bu esnada trans anında kendinden geçen Havasçı şir mehmet lakaplı Mehmet Alkan stüdyoda bulunan katılımcı konuklar ve ekran karşısındaki izleyicileri bir anda şaşkına uğrattı!... programın yapımcısı Bulut odukça soğukkanlı davranarak kısa süren şaşkınlığın giderilmesini sağladı...
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: canlı yayın cinler yaşam tv televizyon canlı yayın saçmalıkları fenomenler dayılar

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • murderjesus666
  murderjesus666 30 Nisan 2017 - 16:17ya bi siktirin gidin amk
  +26
 • sikkoadam10
  sikkoadam10 30 Nisan 2017 - 17:272013 yılında alp dağı eteklerinde yapılmış bir dağ evi otelinde 5 gün konaklamıştım. amacım doğayla baş başa kalıp modern zaman stresinden bir nebze olsun kurtulmaktı. 4. günümde açık tavanda yıldızları seyrederken ani bir ışık huzmesi yatağımın ucuna geldi. 1 saniye sonra şekillendi ve saydam bir kadın görünümü aldı. ayaklarının ters olması dikkatimden kaçmadı. selam dedim karşılık vermesini saydam kadını yarınlar yokmuşçasına bafiledim. bu video bu anımı aklıma getirdi.
  +19

Tüm Yorumlar

 • pegasus1234
  pegasus1234 03 Mayıs 2017 - 12:27ben inandım
  • kemalkılıcdaroglu
   • Redline239
    +4
    • mühimmat
     mühimmat 01 Mayıs 2017 - 14:55Cin tanıdık galiba, spiker önemsemedi "devam devam show must go on"
     +8
     • ulkucugenc
      ulkucugenc 01 Mayıs 2017 - 12:43Cini sikiyim, işiniz gücünüz mü yok yarraklarım.
      +2
      • dikmenoglu
       dikmenoglu 01 Mayıs 2017 - 12:00Yaklaşın çok taze bir anımı anlatacağım. Referandum akşamı bir işim vardı ve Samsun'a dayımlara gittim. Dayım ertesi gün Ünye'de ufak bir işi olduğunu oraya beraber gideceğimizi ondan sonra işimi beraber halledeceğimizi söyledi, tamam dedim. Meğer Ünye'de bir hoca varmış bu cincilerden. Dayımın bir arkadaşı -hocayı tanıyan ve bu işi ayarlayan o- dayım ve ben gittik bu adamın yanına normalde daha kalabalık olurmuş referandum ertesi olduğu için pek kimseyi almamış. Neyse geçtik böyle evinin yanına müştemilat gibi bir yere bu elinde sirke şişesi kırmızı bir mürekkep falan anlat dedi dayım başladı işte zamanında üniversitedeyken bu tarz cin çağırma işleri yaptığından bir tanesinin musallat olduğundan bir hocaya gidip kendisini okutturduğundan anlatmaya sonra diğer arkadaşı "yani hocam bu arkadaşımızın derdi iyi bir geliri olmasına rağmen yettiremiyor, sıkıntıları var" demeye. Dedim ki "eyvah şirke doğru yaklaşıyoruz" neyse adam hafif tavana bakarak birden "gidin bakın bakalım bu arkadaşımızı okuyan o hoca kimmiş, şu anda cini var mıymış demeye sonra garip bir dilde konuşmaya. Uydurma gibi yani içinde İngilizce desen değil Arapça desen değil değişik cümleler var. Neyse güya o gönderdiği şeyler salise sonra geri geldi(!) adama bilgi verdi adam başladı; "hocam sana hristiyan (herşeyi İsrail'in yapması gibi, kötüyse hristiyandır amk) cin girmiş, şu anda kucağında oturuyor vb şeyler söylemeye. Uzatmıyorum neyse kağıda birşeyler yazıyor bir yandan o bahsettiğim uyduruk dili konuşuyor -bu arada bu arkadaş seçilmiş kişiymiş, bu konuştuğu dil 11213 yıl önce kullanılan (küsürlü konuşayım ki salladığım anlaşılmasın) bir dilmiş- kağıdı dayıma verdi boynuna as dedi. Yazı da tıpkı kalp grafiği gibi tamamen uyduruk çizgiler. Bu arada müslümanım ve beş vakti namazımı da kılarım. Neden belirttim bunu çünkü cinler vardır fakat bu tarz şarlatanlara oldum olası karşıyımdır. Neyse ayin başladı görmek istersen video çek dedi yalan yok heyecanlandım. Ama çok film izlemişiz böyle bişeyler çıkacak dayımın içinden farklı farklı canavarlar sanıyorum neyse 10 dk çekim yaptım bir yandan felak, nas, ayet-el kürsi okuyorum başımıza iş gelmesin diye. Dedi ki ekrandan hızlı hızlı birşeyler geçecek abi 10 dk geçti bitti cin çıkarma ayni -o da ayrı bir komedi dayım gülmemek için kendini zor tutuyor- bak dedi şimdi ekrandan beyaz ufak noktalar gerçekten hızlı hızlı geçiyor ama ben onları kameranın önünden geçen toz sandığım için önemsemedim. Adama bunlar toz değil mi deyince kızar gibi olur mu ne tozu toz o kadar hızlı hareket eder mi falan dedi. İşin sonunda 100 lirayı cukkaladı. Videodaki cisimleri pc'ye atıp ,inceleyeyim dedim merak ettim ondan sonra aman siktir et dedim. Vel hasılı bu da böyle enteresan bir anımdır. Bahsettiğim adamı duyan tanıyan vardır illa ki. O bahsettiği ufak beyaz noktalar cin midir gerçekten?
       +2
       • lpgliufo
        lpgliufo 01 Mayıs 2017 - 04:11din = akıl hastalığı
        +7
        • sengin
         sengin 01 Mayıs 2017 - 01:24hacı boşaldı euhehuehueuhehu kusura bakmayın böyle videoya böyle yorum
         +8
         • tt7778
          tt7778 01 Mayıs 2017 - 01:10tamam tamam sıķıntı yok, bizim produksiyon ;)
          +8
          • oxygenedokuz
           oxygenedokuz 30 Nisan 2017 - 23:56HD izledim yine de göremedim... Fetö'ye benziyor, içeri atsınlar...
           +5
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...