Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Otobüste Bebekli Kadına Cinsel Organını Gösteren Sapık

32.507 izlenme - 12 Mayıs 2017
exixiz exixiz diyor ki;
Adana'da belediye otobüsünde bir kadına cinsel organını gösterdiği iddiasıyla gözaltına alınan 36 yaşındaki M.B. tutuklanarak cezaevine gönderilmiş.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: Adana sapık taciz cinsel organ haber videoları

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • adriyatikdenizi
  adriyatikdenizi 12 Mayıs 2017 - 02:50Geçen gün otobüse bindim, arkaya doğru ilerliyorum, önümdeki genç kız bir anda yere bir şey düşürdü galiba eğilince dokunmamak için matrix filmindeki Neo gibi iki büklüm olup lazerlere yakalanmadan yanından seri bir şekilde iki büklüm geçmeyi başardım. Ben sırf yanlış anlaşılmamak için yere düşmeyi falan bile göze alırken şu hıyarın yaptığına bak.
  +20
 • hanzo.adam
  hanzo.adam 12 Mayıs 2017 - 01:04Ulan ben otobüs doluyken birine hafif değince acaba dayadım diye linç yer miyim diye tribe giriyorum adam çıkarmış açmış ulan ne tipler var şu dünyada.
  +18

Tüm Yorumlar

 • akıkapasitörü
  akıkapasitörü 13 Mayıs 2017 - 19:03yatırıp sikmeleri lazım böylelerini
  +1
  • altozan
   altozan 13 Mayıs 2017 - 02:31ulan gece karşıdan tek başına kadın geldiği zaman diğer kaldırıma geçiyorum korkmasın yanlış anlamasın diye davarın yaptığına bak...
   +3
   • kakalidon
    kakalidon 12 Mayıs 2017 - 21:00Ulan biz kaldırımda önümüzde aynı istikamete giden bir kadın varsa hızlı adımlarla, yanlış anlamasın diye koşarak önüne geçip hızlı hızlı devam ediyoruz. İpnenin evladına bak hele. Adana'nın adaletine güvenirim ama. Sokağın adaletine.
    +7
    • tankutum ve asiyem
     tankutum ve asiyem 12 Mayıs 2017 - 20:42Yaşlı teyze kalktı o da vuruyo akşdaldlad
     +1
     • serdarkara
      serdarkara 12 Mayıs 2017 - 17:53Bundan yıllar önce lisedeyken genelde hep en arka sola otururum. Oturdum yerime gidiyoruz. Otobüs durağa yanaştı 6-7 kişilik bir grup bindi onlardan bir kısmı yanıma bir kısmıda ayakta dikiliyorlar. herhalde inşaatta çalışıyorlardı, üstlerinde alçı çimento tozu felan vardı, şivelerinden doğudan geldiklerini tahmin ediyorum. Neyse otobüsde dolmaya başladı. Derken 2-3 kadınbindi bu kadınlardan biri en arkaya bizim olduğumuz yere doğru geldi. Kadının tipi kilolu türbanlı ama sanki açık gibi kafasında kule gibi bir türban vardı bunun üstünede kocaman bi güneş gözlüğü koymuş iyice yükselmişbir kule gibi. diğer kadınlar daha önde, ablamız 40 45 yaşlarında falan. Telefonla konuşuyor ama bağıra bağıra konuşuyor. Bir yandan da öndeki kadınlara laf yetiştiriyor. Baya rahatsız edici, böyle gidiyoruz. Abla telefonla dedikodu yaparken arada da öndekilere buraya gelin kız falan diyor. İnşaatçı abilerden biri vardı kısa boylu hugo gibi bi abi. Abla konuşurken hık diye bi ses geldi sonra hızlıca öndeki kadınları da aldı indi. Hugo abi gülerek a.mına koduğum karısı kafamızı sikti.Bi parmak attım sustu dedi. Sonra arkadaki herkes gülmeye başladı.
      +10
      • nikinik
       nikinik 12 Mayıs 2017 - 17:20Polisi arayın diye bağıran aptal kadın sen arasana?
       • enfazlaonalti
        enfazlaonalti 12 Mayıs 2017 - 16:32küçük bir anım var. istanbulda metro kalabalığını bilen bilir. eskiden bayramlarda metro ve otobüsler beleşti. yine böyle bir bayramda metrodan(taksim-4.levent) indim. yürüyen merdivene bindim, çıkıyorum. yürüyen merdivende sol kısmı yürüyerek daha hızlı çıkmak isteyenler için boşaltılması veyahut durulmaması gerekirken, yine her zamanki gibi sağ sol yürüyecek yerim kalmamıştı ve hıncahınç doluydu. artık merdivenin sonuna geldik derken bir önümdeki kız sapık diye çığlık atmaya başladı. aha sıçtık dedim. elini kaldırdı ve yanındaki teyzeden de manevi kuvvet ve gazını alaraktan sağımda saat 2 yönünde duran 20 li yaşlarda olduğunu düşündüğüm çocuğa sağlı sollu çakmaya başladı. merdiven bitiminde bir kaç arkadaştan da dayak desteği alaraktan güvenlik müdehale edene kadar bunu bir güzel sapık nidalarıyla patakladılar. kalabalığın akışına kendini bırakmış olan arkadaşlarım da beni dövdüklerini sanarak büyük korkuya kapılmışlar. neyseki karambole gitmedik. o gün bu gündür bu tarz haberleri gördüğümde bu anım aklıma gelir. hiçbirimizin garantisi yok. dayağı suçsuz yere yiyebilirdim de. siz siz olun önünüze arkanıza mukayet olun.
        +2
        • kaytmaz
         kaytmaz 12 Mayıs 2017 - 16:14Bir insan evladı hiç tanımadığı bir insana neden sikini göstermek ister amk???
         +3
         • cağaloğlu
          cağaloğlu 12 Mayıs 2017 - 15:57Olm bu kavga konularında kadınlar erkeklerden daha taşşaklı ne dövdüler amk
          +5
          • Danzka
           Danzka 12 Mayıs 2017 - 15:05bu nasıl başlık böyle. internet gazeteleri milletin cümle yapısını zikti.

           -bebekli kadın bir bakar mısınız?
           -buyrun.
           -bakınız cinsel organıma.
           -ağğğağ

           bu tip sığır sapıklara arkadan usulca yaklaşıp koyacan kafaya odunun. sonra en yakın yerleşim merkezine mesafesi 500km olan bi ormanlık alana terk edecen. tabi orayı nereden bulursun bilmem.
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...