Öğrencilerini Teker Teker Tokatlayan Öğretmen - Sivas

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir öğretmenin öğrencileri sıra dayağına çekerek dövmesi cep telefonu kamerasına yansıdı.
Bir öğrencinin cep telefonu kamerası ile çektiği görüntülerde öğrencileri tahtanın önüne dizen öğretmen, bir daha şikayet gelmemesi konusunda öğrencileri uyardı. Öğrencileri uyardıktan sonra öğretmen çocukları tek tek tokatlamaya başladı. Öğrencilerin suratına tokatlar atan öğretmen daha sonra ise sıralarını oturttu. Arkadaşların içinde öğrencileri döverek gururlarını inciten öğretmenin öğrencileri acımasızca dövmesi bu kadarına pes dedirtti.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Sivas öğretmen öğrenciler şiddet haber videoları
3 05 Haziran 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • 1234burak
  1234burak 05 Haziran 2017 - 12:35kız arkadaşım öğretmen ve şuan ki liselilerin hareketlerini anlattıkça öğretmenler iyi katil olmuyor diyorum ulan kızın dersinde sınıfta sigara yakmış orospu çocuğu sigara 3 gün ağladı kız gel de dayağa karşı çık
  +32
 • sengelmelan
  sengelmelan 05 Haziran 2017 - 12:43Az bile yapmış,kadın hocanın dersine 31 çekip sınıf defterine süren var bu ülkede.
  +20

Tüm Yorumlar

 • tekcekirdek
  tekcekirdek 07 Haziran 2017 - 10:46Yorumlarda " " ları toplayanlar dayagı savunan ve öven kesim. "-" alanlarda dayaga karşı çıkan ve bir egitimcinin böyle olamaması geretigini savunan kesim.

  Bu amk kodugumun sitesin de çok memur var geçende att pazarlık yapıyordu ambulansla onları savunmuşlardı, bu durumu kınayanlarıda eksilemişlerdi.

  Benim gözumde memurların sıfır. Parazit kesim, götü yemeyen kesim, ezik kesim, hayatında hiç bir başarısı olamyan kesim, hayata hiç bir hedefi olmayan kesim. Kendilerinin böyle sikko bireyler olduklarını bildikleri için kolay ve garanti bir meslek olan memurlugu seçiyorlar fakat bir türlü komplekslerinden kurtalamıyorlar. Bugun 26 yaşındayım ilkokul ve lise öğretmenlerimizin davranışlarını hatılıyorum gerçekten çogu sikko hiç bir işe yaramayan beş para etmez insanlar.
  • asabizeplin
   asabizeplin 07 Haziran 2017 - 04:49bizim hocamızda bizi tokatlardı ama kızların önünde gururumuz kırılmasın diye dışarıya çıkartırdı, sınavdan 45 altı alanı tokatlardı millet göt korkusundan çalışırdı, öğrenci için sigara odası yaptırmayı teklif etti diye müdürle arası bozuldu sonra siktiri çekti gitti, öğrenci gizli içerken sigaradan zevk alıyor oda olsa utanıp içmez diyordu, kral adamdı, bu videoyaya gelince duyar kasmayın şimdiki nesil hocaya ana avrat sövüyor iyi yapmış.
   • maktar
    maktar 06 Haziran 2017 - 11:35Yorumlara ve verilen artı eksilere baktıkça site ahalisinin çoğunluğunu öğretmenlerin oluşturduğunu düşünüyorum.

    Öncelikle kural kanun disiplin mantığını anlamak lazım. 29 artı alan en popüler yorumda ki arkadaşın kız arkadaşı öncelikle saygı sevgi ikilisini sınıfına getirememiş bir öğretmen bence. Bunu başarmak şu anda okuyan çocuklar üzerinde gerçekten zor. Bunu kabul etmemek ve bu ikiliyi hayata geçiremediği için bir öğretmene "başarısız" demek dangalaklık. 3 gün ağlaması da o .bne öğrenci için gereksiz sinir bozma anlamında benim için. Verirsin disipline uzaklaştırma ya da atılma ile cezalandırırsın olur biter. öğretmenin görevi öğretmek kardeşim büyüklerine hele ki öğretmenine nasıl davranacağı eğitimini bir zahmet aile verecek.
    Gelelim video daki öğretmene. Diyelim ki bu çocuklar büyük edepsizlik yaptı ve biri benim oğlum. iki ihtimal var. hoca beni çağıracak oğlunuz bunu bunu yaptı diyecek ben önce iyi bir evlat yetiştiremediğim için utanacam sonra diyecek ki hoca attık okuldan utanmanın üstüne üzülücem ve evladımı daha iyi yetiştirmek için çözüm yolları arıyacağım.
    ikinci ihtimal videodaki çözüm. hoca kendi aklınca hiçbir kural ve psikolojik veri ile örtüşmeyen bu siktiriboktan cezayı verecek. sonrasında ben o hocayı bulucam. nasıl benim çocuğumu karşısına diktiyse karşıma dikicem. diyecem ki ellerini kaldırırsan ananı .ikerim. çünkü belliki çocuklara onu demiş. sonra ordaki çocuklara kaç tokat attıysa aynı ses tonunu çıkaracak şekilde şak şak şak yapıştırıcam .bneye.
    Böyle öğretmen mi olur lan. eğitimcilik emek ister bak kız 3 gün boyunca ağlamış. Belliki hem yedirememiş kendine hemde üzülmüş ben niye eğitemedim bu çocuğu diye ki bence onun sorumluluğu değil edep vermek.
    neyse her işi hakkıyla yapan hakkını alsa keşke. bu .bne de aynı maaşı alıyor ağlayan hoca ablada.
    -2
    • mto95
     mto95 06 Haziran 2017 - 10:33bırak ya bu zamanın orspu çocuğu öğretmenlerine mi acicam haksız yere binkere azarlandığmı hatırlarım yeri geldi dayak ta yedim nie çünkü öğretmenlerin egosu öyle gerektiriyodu bişey yapmasan bile işte ben korkulan hoca olmalıyım çoğu bu iç güdüyle hareket ediyo bi 2. mesele kızmak bağırmak dışında hiçbişeyinle ilgilenmiyolar zaten düşük alıyom anadolunun fakir çmar pçleriyle nie ilgileniğim kafası var ha iyi hocalarda yok mu var ama bir elin 5 parmağını geçmez çoğu OÇ
     -1
     • nasreddinhojda
      nasreddinhojda 06 Haziran 2017 - 08:47Eşşeğe vurulmaz lan böyle yıl 1991 Liseye başladığım yıl bir müdür yardımcısı vardı aynu bu tokadı sağlı sollu ve hızşa atardı birkaç herif acımasızdı lakabını da koymuştuk Taramalı! Öğrencilerin aleni azdıkları doğru eskisinden daha betere gidiyor lakşn herşey orantılı böyle o çocuğu hoca bozuntuları da ayılığın dozunu kaçırdıkça kaçırıyor.
      • bitli kene
       bitli kene 06 Haziran 2017 - 01:35benim çocuğuma tokat atacak bu hocayı siker ibreti alem olsun diye okulun direğine asarım lan bu ne
       -1
       • mihos
        mihos 06 Haziran 2017 - 00:08@rapid37 de sivaslılar fena bir iz bırakmış artık ne yaptılarsa :)
        • darkosman
         darkosman 05 Haziran 2017 - 22:12olm canım çekti lan..uzun yıllar önce edebiyatçıda bana bir çaktı amk 1hafta bulanık zıçtıydım..
         +6
         • dts06
          dts06 05 Haziran 2017 - 21:35ancak dayakla cozulebilen sorunlarimiz varsa sistem siki tutmus demektir.
          +1
          • şıkır şıkır
           şıkır şıkır 05 Haziran 2017 - 21:07Ben dayak yiyen birini görünce gülerdim.
           +4
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...