Zabıtalar ile Kadın Seyyar Satıcı Arasında Yaşanan Arbede

3.700 izlenme - 16 Haziran 2017
izgago izgago diyor ki;
İstanbul Üsküdar'da izinsiz satış yaptığı iddiasıyla zabıtanın müdahale ettiği seyyar satıcı kadın ile Üsküdar Zabıtası arasında yaşanan arbede amatör kameraya böyle yansımış. Satıcı kadının bayılmasıyla sona eren görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Üsküdar Belediyesi, 2 zabıta memurunu açığa almış.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: üsküdar zabıta seyyar satıcı kadın üsküdar belediyesi yaşam haber

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • dvdcombo
  dvdcombo 16 Haziran 2017 - 12:15Vergisiz kazanç elde ettikleri sebebiyle seyyar satıcılara zabıta müdahale eder.

  500 milyon dolar vergi borcu tek kalemde silinmese bazı iş adamlarının da bu adamların toplasan vereceği 15lira vergi borcuna düşülmese?

  Bi karpuzcu şey demişti zabıtaya ''köyden getirdim satıyorum napayım hırsız mı olayım?''

  Bırakın satsınlar en fazla kazanacağı 100-200 lira zaten ondan alman gereken verginin 100 katını elektrik-su-gaz derken alıyorsun.

  Zabıtaların anasını sikeyim
  +14
 • beyin bedava
  beyin bedava 16 Haziran 2017 - 13:09100/150 liranın peşine düşenler tek kalemde 100/150 milyonluk vergi borçlarını siler şunları yaparken hiç mi vicdanınız sızlamadı be amına koduklarım
  +11

Tüm Yorumlar

 • akıkapasitörü
  akıkapasitörü 17 Haziran 2017 - 12:54sikerim ulan bu milletin lenin'i olup şu ibneleri komple, alayını, aileleriyle beraber sikesim var
  -4
  • moneytalks
   moneytalks 17 Haziran 2017 - 10:03eskortlar vergisiz rezidanslarda oturmaya devam etsin. bunlarda karpuzla geçimini sağlamaya çalışan onurlu kadınlarla uğraşsın
   • karbaykuşu
    karbaykuşu 17 Haziran 2017 - 02:45"424 milyonluk vergiyi de ödemem, bu milletin de amına koyarım!" diyenlere de benzer şekilde muamelede bulunmaya götünüz yer miydi diyeceğim de, sizi onların 100 metre yakınına bile yaklaştırmazlar lan. sizin yetkiniz ve haddiniz belli oğlum; siz ancak izinsiz 3-5 hıyar, patlıcan satan adamın/kadının tepesine binebilirsiniz. sizin çapınız bu, "ben zabıtayım!" diye çok da şey yapmayın yani.
    • nebilimben
     nebilimben 17 Haziran 2017 - 02:11Seyyar satıcıları neden engeller devlet bunun için bir yasa çıkmalı sokak lezzetini sevmeyen kaç kişi vardır hepimiz seviyoruz
     -1
     • Geruze
      Geruze 17 Haziran 2017 - 01:201 - Nedeni ne olursa olsun ekmeğinin peşinde olan bir kadına bu şekilde davranılmaz.
      2 - Belediye bu kadını iffetini satmadığı için takdir edeceğine dövüyor. Senin kadın memurların yok mu ki bir kadının üzerine bunları salıyorsun.
      3 - Madem ortada bir yasak var o zaman Belediye olarak yardım edeceksin, alternatif iş imkanı sunacaksın. Yok bunu yapamıyorsan o makamı hakkıyla yapanlara bırakacaksın.
      4 - Belediyecilik sadece çöp toplamak değil, halkın refahı, huzuru ve mutluluğu için çalışmaktır. Hizmet vereceksin, o hizmeti sadece hali vakti yerinde olanlara değil ekmeğe muhtaç insanlara da sunacaksın.
      5 - O baygın ve perişan kadını bırakıp gitmek hangi delikanlılığa yakışır, bunu yapanın ne Allah korkusu ne de kendisine saygısı olabilir.
      6 - Bu olay inşallah devlet büyüklerinin kulağına gider, umarım en alt kademesinden tepesine kadar hepsi cezalandırılır.
      7 - Devlet büyüklerinin haberi olur da buna sessiz kalırlarsa, şu mübarek Ramazan ayında iki yakalarının bir araya gelmemesini Allah'tan niyaz ederim.
      +1
      • neurosurgen
       neurosurgen 17 Haziran 2017 - 00:22zabıtalar haklı ancak zabıtalara verilen bu zorlama tamamiyle görev. adam görevini yapıyor. sorun uygulamada değil yürütmede. polis ona acısın maliye buna acısın zabıta yaşlı teyzeye acısın bu çözüm değil çözüm bu kadını bu şekilde satış yapmak zorunda bırakmamak. kısacası yönetim istifa
       • emurah
        emurah 16 Haziran 2017 - 22:19Zabıtaya deliren arkadaşlara sesleniyorum; ulan siz gerzek misiniz kardeşim zabıtanın işi bu adam işini yapmasın mı ya da kafasına göre insiyatif alıp acıdığına dokunmayıp beğenmediğinin tezgahını mı kaldırsın, yahu vergisi silinen işadamlarına politikacılara vs küfür edin de, burda işini düzgün yapan hatta vicdanlı bi şekilde yumuşak davranan zabıtaya niye yükseliyon kafası çalışmayan kardeşim! Tam olarak ne istiyorsun bi otur düşün heryerde işportacılar dilenciler mi olsun? Olm siz nasıl bir dünya düşlüyorsunuz ya bisiklet yolunda mangal yapanlardan mısınız? kaç zamandır girmiyordum siteye bi bakayım dedim ama pişman oldum profil iyice değilmiş, kafalar yine pırıl pırıl, sağlıcakla kalın a dostlar
        +1
        • meyellow
         meyellow 16 Haziran 2017 - 22:04Bütün siteyi taradım geldim hıncımı alamamışım, ne istediniz lan kadından kahpeler...
         • meyellow
          meyellow 16 Haziran 2017 - 21:52Zabıtalar 1 , motorcular 2 ...
          +3
          • sistem
           sistem 16 Haziran 2017 - 20:00Amk zabıta neden görmezden gelsin? Neden organlar köreltilsin, onun yerine adam gibi vergi düzenlemeleri çıksın.
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...