Mustafa Yenigün'ün Manisa Valisine Atarlanması

1.938 izlenme - 19 Haziran 2017
exixiz exixiz diyor ki;
Sivri dilli sunucu, Manisa'da üst üste yaşanan asker zehirlenmeleri sonrası haber bülteninde çok sert çıkışlarda bulundu. "Asker evlatlarının vesikalık fotoğrafını yastığının altında eliyle tutarken uyuyakalan analar, bu evlatları zehirlensin diye mi askere gönderdi" diyen Yenigün'ün tepkisinden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de nasibini aldı. Ünlü sunucunun bültende valiye "20 gün önce bu zehirlenmeler psikolojik demeyip bir soruşturma başlatsaydınız; bugün bunlar olmazdı. Şimdi koltuğunuzda rahat mısınız?" dediği bölümler sosyal medyada bir hayli konuşulmuş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Mustafa Yenigün Manisa asker zehirlenmek haber videoları
28

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • neneruhi
  neneruhi 19 Haziran 2017 - 19:40Askerlikten soğumak içinde bahane aramayın amına koyum. Kürt orospu evladı dağa çıkıyorsa sende arslanlar gibi askere gidicen sikik. Heee gitmiyorsan dağdaki orospu evladı kürt kadar bile değerin yok. Bu olay dışında söylüyorum bunları. Yoksa tarihte böyle skandal görülmemiştir.
  -1
  • royall
   royall 19 Haziran 2017 - 16:43ülkenin de devletin de itibarını sikeyim artık devletputçu orospu çocukları.
   -3
   • yamyamix3
    yamyamix3 19 Haziran 2017 - 14:26@genelevdemendil geri zekalısı prim yapmak için yandaş olmak lazım. Bu ve bunun gibi sesini yükselten adamlar biliyor ki yarın hiçbir televizyon bunlarla çalışmak istemeyebilir işsiz kalabilirler, yarın bu ve bunun gibi sesini yükselten adamlar bir iftiraya maruz da kalabilirler, ya da bu insanlar asılsız ve sahte belgelerle içeri de tıkılabilir. Bu mu prim yapmak aptal herif.
    +1
    • baymigren
     baymigren 19 Haziran 2017 - 13:49Bu ulkeye yeni bir mustafa kema lazim.e adam mezarindan gelemeyecegine gore hepimiz birer mustafa kemal olmaliyiz.error veriyor ulke.acliktan geberip hala inadindan oy verenelere yaziklar olsun.
     +2
     • basar159
      basar159 19 Haziran 2017 - 12:24Sonra bana diyorsunuz ne biçim milliyetçisin askere gitmiyorsun diye lan gavat ben gidince ülke kurtulucaksa gidiyim ama her geçen gün dahada kötüye gidicekse askerlerin durumu ve ülkenin askerleri her geçen gün siklerinin keyfine göre göz göre göre ölüme bırakılacaksa ben niye gidiyim oğlum aha burayada yazıyorum bu ülke için bir tane çivi çakmam milliyetçi adamı bu hale getirdiniz bu ülkeye bir fidan bile ekmicem çünkü haketmiyorsunuz orospu çocukları şimdi git ananı makarnaya pazarla noter tescilli orospu çocuğu
      +18

      Popüler İçerikler

      © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...