Evrime Dair Yalanlar ve Gerçekler

glock21 glock21 diyor ki;
Not: Aşağıdaki kanalın kendi açıklamasıdır. Sadece evrime dair değil, aynı zamanda bilime dair insanlara doru bilgi aktarmayı misyon edinmiş, bunu çıkar için yapmayan bir kanal. Destek verip hayatta kalmasına yardımcı olmanız tavsiye ederim.
.........
Evrim, 21. yüzyılda şahsi emellere en fazla alet edilen doğa gerçeklerinden birisi. Halk arasında sayısız hatalı, eksik, çarpıtılmış bilgi bulunuyor. Evrim Ağacı olarak bizler, yıllardır bu safsatalar ile mücadele ediyoruz. Bu videomuzda, evrime dair yaygın birkaç yaygın yalanı ele alıp, bu konulardaki gerçekleri ortaya koyuyoruz.

İyi seyirler.

***

Yeni videolarımıza ve Evrim Ağacı ile yan oluşumlarının düzenli harcamalarına maddi destekte bulunmak için Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz: http://www.patreon.com/evrimagaci

Patreon'un nasıl çalıştığını merak ediyorsanız veya nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz: http://www.evrimagaci.org/fotograf/48...

Video anlatım için: https://youtu.be/yU0VT4Bt7RM

Paypal üzerinden destek olmak için: http://www.evrimagaci.org/fotograf/48...

IBAN kullanarak bir banka aracılığıyla bağışta bulunmak isterseniz, gerekli bilgileri edinmek için lütfen evrimagaci@gmail.com adresinden bize ulaşınız.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: deney bilimsel deneyler bilim projeleri bilim kanalı kanal teknoloji mühendislik biyoloji proje yolculuk bilim aşığı merak meraklı darwin
13 04 Eylül 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • greeneye
  greeneye 04 Eylül 2017 - 16:17halkın içinden biri olarak evrim teorisini hiç senin anlattığın biçimde görmedik ki. havalara güvenip kıçın açık uyuma. sonra böyle abuk sabuk şeylere inanıyorsun.
  -3
  • beynimyok
   beynimyok 04 Eylül 2017 - 15:1231 çekmekten saçların yanlardan dökülmeye başlamış halen evrim diyosun aq
   -2
   • tankutum ve asiyem
    tankutum ve asiyem 04 Eylül 2017 - 13:52Çağrı işi biliyor da sunumunda biraz çalışması gerek :D
    +1
    • nurettinballises
     nurettinballises 04 Eylül 2017 - 13:47Evrimağacı iyi hoşsunda bilimsel makalelerin , evrimle ters düşen kısımlarını kesip kendi fikir ve görüşlerini insanlara empezo ederek sahte makale yazdığın günleri iyi biliyoruz be kardeşim. Bu yüzden bu siteyi takip etmeyi bırakmıştım.
     • zigomaticus
      zigomaticus 04 Eylül 2017 - 12:31@hector-07 evrimin islamla çelişen herhangi biyerini gösteremezsin . Evrim ilk çıktığı dönemde hıristiyanlık için büyük sorun teşkil ediyordu çünkü isatı tanrı ilan etmeleri ve evrimle isanın oluşması gibi konular havada kalıyordu. Evrimi ilk inkar eden onlardır. Ha bizimkilerde mal gibi bunlara uymuşlar araştırmadan okumadan orası yıllardır süregelen bir fiyasko olmuş bizim için.
      • huba
       huba 04 Eylül 2017 - 09:48bu arkadaşları destekleyin, patreondan aylık 1$ da olsa ateşleyin. müthiş emek veriyorlar müthiş.
       +3
       • hector-07
        hector-07 04 Eylül 2017 - 08:45evrimin ateizim ilişkisi yok demişsin ama var. tüm dini inaçlara göre yaradılış evrimle çelişir. çoğunun evrimi inkar etmesinin sebebi de dinleriyle çelişmesi sonucunda dinini seçmesidir. yoksa evrimi anlamak görmek çok zor bir şey değil. evrimi kabul edip dinini inkar etmek çok zor bişeydir. o yüzden ne kadar ateist arkadaşım varsa hepsi dürüst insanlar. bunlar doğru neyse onu seçtikleri için dürüstler. dindarlar ise çıkar düşündükleri için seçerler bu insanlara güvenemezsiniz.
        +4
        • asosyaladam
         asosyaladam 04 Eylül 2017 - 02:25Videonun tamamını bi kenara bırakın, söylediklerinde hemfikirim zaten, yalnız sona bakın. Sizce bu tarz bir videoyu birebir zıt görüşlü birisi çekiyor olsa -dindar diyelim- "hadi bize bağış yapın" kısmını nasıl yorumlardınız bir düşünmenizi istiyorum.
         -1
         • cigobattisamatra
          cigobattisamatra 04 Eylül 2017 - 00:19Evrimi bilmem de yaratıcı yok deyip deyip duruyonuz, varsa siki tuttunuz.
          -18
          © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...