Düğün Atlası: Neden Nedir Nasıl - Stolk

exixiz exixiz diyor ki;
Bu yaz yine iyi düğün yaptı. Çeyrekler takıldı, halaylar çekildi, tavuklar pişirildi, hacı çarşıya gönderildi. Stolk bu bölümde gelin, damat, ve diğer her şey üçgenindeki düğün anlayışını inceliyor.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: Düğün damat gelin stolk Stolk Videoları komik videolar
0 14 Ekim 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • norofren
  norofren 15 Ekim 2017 - 02:41Üniversite hayatım boyunca düğün salonunda çalıştım. Bütün memleketlerden düğün olmuştur. Ama şu tokatlılar kadar salonu sikip bırakan başka memleket yok amına koyim. Bi de yemekli düğün yaparlar yemekleri de hep aynıdır. Kuru tavuk döner pilav 2 yaprak sarma bi de ayran. Elliğini siktiklerim. Erzurumluların da amına koyim. Haremlik selamlık yaparlar. kadınlar kısmı bildiğin am kokar leş gibi. Bi de kadın olacaklar salonun amına koyarlar bebek bezi mi arasın masa altına atılan pastalar tabaklar uuu ne güzel unutmuştum amına koyim.
  +2
  • belaceker
   belaceker 14 Ekim 2017 - 22:38Ailemin etkisi, etrafın baskısıyla biriyle evlilik amaçlı görüşmeye başladım birkaç hafta önce. Her şey çok güzel gidiyordu. Görücü usulu olmasına rağmen bu kadar anlaşabildiğim bir insan olabilirliğine şaşırıyordum. Sonra ne mi oldu; "ısınamadım ben sana ya" gibi bir sebeple çekti gitti. O değil de gece dörtlere kadar mesajlaşıyorduk, veda ederken de; "by by mutluluk" diyordu. Yıkıldım resmen, çok şaşkınım hâlâ. Kısacası ne evliliği abi ya! Kime güvenecek de evleceğiz şu yaştan sonra. Her neyse, sağlıcakla kalın kardeşlerim.
   • tutskikoyamayim
    tutskikoyamayim 14 Ekim 2017 - 20:02Bi Siktir Git Yüzüne Motor Yağı Sürülmüş İbne Piç Ettiniz Güzelim Siteyi
    +9
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...