29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

908 izlenme - 28 Ekim 2017
camlwhite camlwhite diyor ki;
Günlerdir saçma sapan marka içeren cumhuriyet bayramı videoları izliyorsunuz,bu video marka içermiyor tamamen bu siteye özel içten, doğal ve samimi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: Music Song Aşık Veysel Kalan Müzik Record Label Ataturk Atatürk'e Ağıt Original Istanbul Aşık Veysel Şatıroğlu Official Music Video Arşiv Kalanmus...
60

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • trakya
  trakya 29 Ekim 2017 - 12:49“Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır” Mustafa Kemal Atatürk.
  +1
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 28 Ekim 2017 - 18:11Alkışlamaya geldim
   +7
   • yazanadam58
    yazanadam58 28 Ekim 2017 - 12:10Biz tüm okul bando takımıyla bulunduğumuz kasabayı vs bucak bucak dolanır yürüyüş yapardık o da kalkmış artık vay aq
    +6
    • cuideliy
     cuideliy 28 Ekim 2017 - 11:23HEPİMİZİN KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR
     +14
     • almrvc
      almrvc 28 Ekim 2017 - 10:57şurada İstanbul'daki kutlamaların programı var. http://www.milliyet.com.tr/istanbul-da-29-ekim-cumhuriyet-pembenar-detay-etkinlik-2544773/ Pazar gününe denk geliyor zate. Gitmek gerekir
      +5
      • halil5
       halil5 28 Ekim 2017 - 10:36ellerine sağlık arkadaşım, anlamı öneminden büyük bir paylaşım
       +9
       • glock21
        glock21 28 Ekim 2017 - 07:47Üşenmeyin. 29 Ekim günü size en yakın nerede bir sosyal etkinlik, kutlama var ise taamına katılın. Sosyal medya sayfalarınızı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı teması ile doldurun.

        Çocuklarınıza, yeğenlerinize, etrafınızdaki çocuklara 29 Ekimi ve Atatürk'ü, bu günün önemini anlatın, çocuklara şeker, çikolata dağıtın, yeni kıyafetler alın, hediyeler verin, tam bir bayram havası yaşatın.

        Ergenekon Destanı Türklere insanlık var oldukça geçerli olacak bir ideolojiyi aşılamak için yazılmıştır. Burada kullanılan her bir metafor bir anlam ifade etmektedir.

        "Çıkış yolu açmak için Körükjlerle, ateşle demir dağı erittiler" der. Demir Dağı elbette ateşle eritmedikleri malumdur. Burada anlatılan küçük büyük demeden ideolojiye yönelik her bir adımın nasıl çığ gibi bir kütleye dönüşerek etkili olduğunu anlatmaktır.

        Bu nedenle yok sosyal medya paylaşımı yetmez, yok sadece eline bayrak almak yetmez demeyin.Ne yapabiliyorsan tamamını yapacaksın.

        Bugün sosyal medya dediğin şey bildiğin psikolojik harbin/savaşın yönetildiği en etkili silahtır! Artık savaşların % 90'ı medya, Sosyal Medya, Sinema ile % 10'u ise elde silah fiziksel savaşla yapılıyor. Psikolojik savaşı kazanan, her savaşın kazanır. Yerde verilen silahlı savaş sadece ayrıntıdan ibarettir.

        Atatürk, Milli bayramlar, Milli tarih, Mitoloji, Hikayeler, ağıtlar sürekli şekilde vurgulanıp sürekli insanların gözüne sokulacak ki size zorla yapıştırılan azınlık algısının yalan olduğunu, aslında okyanus kadar büyük ve çok, yenilmez bir kütle/kitle olduğunuzu göstereceksiniz.

        Başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK eğer "İğne ile kuyu mu kazılır" dese idi, bugün bu milletin yarıdan fazla nüfusu hiç var olmazdı, millet ismi zaten ortada yoktu, büyük ihtimal hayatta kalanlarımız da İngiliz, Fransız, İtalyan, Ermeni, Yunan, Amerikan, Rus madenlerinde köle olarak kazma ile yalın ayak altın, petrol çıkarıyor olacaktık! Yada şeriatçı/dinci şakirtlerden seçilmiş krallar 300 Milyonluk yatla keyif yaparken sen, ben Arap halkı gibi bir avuç makarna, 1 parça tavuğa götte don olmadan üstte bir beyaz pazen elbise yalın ayak kölelik yapıyor olacaktık!

        Hindistan, Afganistan, Irak, Suriye, Sudi Arabistan ve diğer Arap ülkeleri, Afrika ülkeleri bunun en güzel örneğidir. Müslüman ülke denen (Her ne kadar Türkiye'nin % 10'u dahi Müslüman olmasa da) ülkeler arasında Türkiye hala en gelişmiş, hala yıkılmayan ülke. Dünyanın en boktan riskli coğrafyasında, insanlık tarihi boyunca herkesin potansiyel en büyük düşman gördüğü millet olduğumuz halde, bunca binlerce yıllık aralıksız savaş, yokluk, fakirliğe rağmen, devletin başında 16 Senedir AKAPE (Ve Mahşerin diğer 3 atlısı AL-MHP, Y-CHP, HDPKK= AKAPE'NİN koalisyon ortakları= Ekürileri) gibi bir bela olmasına rağmen, dört bir yanımızda bunca savaş vs. kıyamet koparken bu ülke hala Asya Kıt'asında, hatta dünyada denge unsuru büyük bir güç olmayı başarıyor ise bunu tamamen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onunla omuz omuza çarpışarak, mücadele vererek bu Cumhuriyeti kuran Türklere borçluyuz!

        Bütün bu mücadelenin en önemli günü de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramıdır. Yani seni sen, beni ben, onu o yapan, bizleri kimlik sahibi yapan, var olmamızı sağlayan mücadelenin anıldığı gündür.

        Başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ÜN çok çok önemli bir sözü vardır ve bütün sözleri gibi bu da keyfi, yeşillik olsun, laf olsun diye değil, tam aksine büyük öneme sahip olduğu için söylenmiştir;

        ""Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize görecekleri eğitimin sınırı ne olursa olsun ilk önce ve her şeyden önce Türkiye'nin bağımsızlığına, kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek gereği öğretilmelidir."
        +25
        • atanmayanpolis
         atanmayanpolis 28 Ekim 2017 - 03:57Video icin tesekkurler lakin uzerine alinma , genel manada soyluyorum Milli Bayramlari sokakta kutlayamadiktan sonra sosyal medyada milyonlarca video yapilsa ne olur? Ben ogretmenlerin ogrencilere 29 Ekimde sokakta, stadta ya da gidemediginiz fakat tv de gorduklerinizi yazin diyerek ödev verdigi gunleri ozluyorum. Yasim 30 u devirdi, 90 larda cocuk olmak bambaskaydi be.
         +24

         Popüler İçerikler

         © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...