Aslan Avı - Yusuf Korkmaz

tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Afrika'da yerliler tarafından görülen aslan Yusuf Korkmaz'a bildiriliyor Bu av yusuf korkmaz'a aittir telifide AVCILIKTA BİZ kanalı almıştır.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: AV HEYECAN GERİLİM
0 17 Kasım 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kontratak
  kontratak 17 Kasım 2017 - 18:56Savunmasız bir vahşi hayvanı metrelerce mesafeden dürbünlü tüfekle vurarak öldürdün, aferin, en güçlü sensin!

  O aslanların yanına gidin, çoğu insanı av olarak görmez, saldırmaz bile. Siz o vahşi bile denemeyecek rezil egolarınızı tatmin etmek için şu zavallı hayvanı korkakça öldürüyorsunuz.

  Bir sizin gibi kafataslarının içinde irin dolu bir organ taşıyanlar var, bir de şu insan gibileri var:

  https://www.youtube.com/watch?v=MNCzSfv4hX8

  Bu rezil videonun bu sitede işi olamaz. Biraz vicdanı olan admin bunu buradan kaldırır.
  +17
 • oturtanboga
  oturtanboga 17 Kasım 2017 - 18:33neyi başardınız anasını siktiğim kahpeleri, elinizde bıçakla bile yaklaşmaya götünüz yemiyor
  +12

Tüm Yorumlar

 • anasiningozu
  anasiningozu 19 Kasım 2017 - 22:42silahını temizlerken kendini ya da bi sevdiğini vurup öldürmen dileğiyle
  • farketmz
   farketmz 19 Kasım 2017 - 10:03amkdugum kürdü
   • postmoderno
    postmoderno 19 Kasım 2017 - 08:19bre orospunun evladi..o hayvani niye oldurdun kahpece?insallah aslan surusu toplanir da anani sikerler topluca..
    • fantatotti
     fantatotti 19 Kasım 2017 - 00:54bu işi yapann bununla mutlu olanım 7 ceddini sikeyim orospu evlatları
     • kombocahill
      kombocahill 19 Kasım 2017 - 00:37Benim bildiğim avcılıkta yenilecek bişi avlanmalı amk çocuğu çok atış meraklıysan poligon tarzı şeylerle uğraş.
      • nasreddinhojda
       nasreddinhojda 18 Kasım 2017 - 18:14Ulan Ziya nerde??!
       +1
       • stoner
        stoner 18 Kasım 2017 - 16:55orospu çocukları sizi de böyle vurmak lazım. korkaklar.
        +1
        • glock21
         glock21 18 Kasım 2017 - 15:06Not: Bu şerefsizin youtube kanalı;
         https://www.youtube.com/channel/UC0-_U3No1iguw2mvUlxCKmw/videos?
         • glock21
          glock21 18 Kasım 2017 - 14:53Hepsinin anasını götünden sikeyim.

          Benim anlamadığıum eğer insanların diğer canlıları avlaması serbest ise o zaman vacıları avlamak isteyen insanlar için de insan avı serbest olmalı.

          Yani aslan, domuz vs. her ne ise avlamaya giden avcılar ormanda vs. av yaparken, diğer bir grup insan da aynı şekilde o avcıları uzaktan izleyip yeri gelince avlama hakkına sahip olmalı!

          Öyle ya şartlar eşit olsun.

          Ben de bu avcıları uzun bir süre uzaktan izleyip, bunlara izlendiklerini hissettirip o korkuyu yaşatmak istiyorum!

          Sonra aralarından birini seçip 400 metreden 7.62 G- 3 mermisi ile sağ baldırından vurarak yavaşlatmak, öbürlerinin de mecburen yaralı olanı alıp saatlerce ormanda o korku, can derdi ile saatlerce ciğerleri patlayana kadar kaçtıklarını görmek, sürekli kovalandıklarını ama kendilerini neyin kovaladığını, ne zaman öldürüleceklerini bilemeden o korkuyu yaşamasını istiyorum.

          Her 1 saatte bir bunlar mecburen durdukça, diğer bir tanesini daha bacağından kolundan vuracaksın. Sürekli kan kaybedip, ,güç kaybetmelerini, artık koşacak, kaçacak gücü dahi kalmamasını, yerlerde sürüne sürüne kaçamaya çalışacak, hatta direkt ölmek için yalvaracak hale getireceksin.

          Artık iyice güçten düşüp tanrtılarına dua edip bir birlerine sarılarak ağlaşır, can çekişir hale gelince direkt yavlarına gidip G-3'ün o kızgın namlusunu bunların mermi deliği yarasından içeri sokup ciyak ciyak bağırttıracaksın.

          En son bunları alıp aç kurt sürüsünün önüne bırakıp geri kalan işi Kurtların yapmasını sağlayacaksın. Hepsini kameraya çekip bütün avcılara gösterip, artık insan avını da serbest bırakacaksın. Sonra bırakacaksın hala hava gitmek isteyen kaldı ise bu riski göze alıp gitsin!

          21. Yüz Yılda insanı ne yiyecek ihtiyacı, ne kendini koruma, ne arazisini koruma nede başka bir şekilde avlanması için en ufak bir bahane yok!

          Kurtları vurursun domuz nüfusu artar, sonra "Domuz Tarlaya Girii" diye domuzu vurursun!

          Öte yandan Keçi, Geyik, domuz vb. hayvanları vurur, Kurt'un yiyeceği hayvanı yok edersin. Sonra Kurt can havliyle açlıkta, hayatta almayacağı riski alıp % 99 öleceğini bile bile 5 Tane kangal ve Silahlı İnsan olan sürüye dalar, yada 50 tane köpek ve onca insan olan köye girip oradan bir tane kuzu kapmak için insanların arasına dalar!

          Sora bütün bu hayvanları öldüre öldüre yaşadığın yerin bütün doğal dengesinin içine sıçarsın, öldürdüğün bir Kurt yüzünde ta ormanlardan, toprağın kimyasal dengesine, arılara akdar bütün doğayı yok edersin!

          10 Sene sonra da ağların "Yaz Ortasında Dolu Yağii", öte yanda "Aralık ayında hava birden 23 Dereceye çıkiii" ,"Hortum Çıkıii", "sel olii", "turpag gayması olii"...

          Gavat; Afrika'da dahi öldürüğünü tek bir aslanın, Antalya'da vurduğun vahşi keçinin, Konya'da vurduğun domuzun vs. etkisi ta Çanakkale'de ağacın vereceği Zeytinin miktarını etkiliyor, Giresun'da yetiştireceğin fındığın verimini etkiliyor!!!

          https://www.youtube.com/watch?v=gT8HfHKu1Lw
          +6
          • sealover35
           sealover35 18 Kasım 2017 - 13:04allah bizi mahçup etmedi diyor. elbet allahın senin gibi zalimler için planı vardır acımasız k*rt.
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...