Tarsus'taki Gizemli Kazı - Mersin Milletvekili

3.736 izlenme - 24 Kasım 2017
ayhanyilmaz ayhanyilmaz diyor ki;
Tarsus'taki gizemli kazıyı birde Mersin Milletvekilinden dinleyelim.
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: Tarsus tarsus'taki tarsustaki gizemli kazı aytaç arman sakallı milletvekili chp cehape mersin mersin milletvekili
28
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • zenciçükü
  zenciçükü 24 Kasım 2017 - 01:21ne kadar mantıklı sorular.. hiçbir akp linin anlayamayacağı kadar mantıklı..
  +24
 • garipgurebayimben
  garipgurebayimben 24 Kasım 2017 - 05:38arkadaki dayı iki saattir milletin leblebisini yiyor.
  +11

Tüm Yorumlar

 • yalarim
  yalarim 26 Kasım 2017 - 13:00Chpli değilimdir amma adam haklı.
  +1
  • hawker
   hawker 25 Kasım 2017 - 21:55Şu sakalını bi kes. Milletvekilisin ayıptır.
   -2
   • Dirty_Harry
    Dirty_Harry 25 Kasım 2017 - 13:08@kukubocegi dünyadan haberiniz yok amk. araştır bakalım sakalını neden kesmiyor bu adam?
    +1
    • akıkapasitörü
     akıkapasitörü 25 Kasım 2017 - 10:03Devlet sırrı ne amk kazıdan uzay gemisi mi çıkardılar ibine
     • HypnoS
      HypnoS 25 Kasım 2017 - 04:19Sadece Mersin Tarsus mu? Türkiye'nin her yeri köstebek kovuğuna döndü. Bunun için ekip kurulduğu 5 yıldır biliniyor.
      • glock21
       glock21 25 Kasım 2017 - 01:52AMK çomarı yorumlara "Devlet Sırrı" Yazmış!

       Kozmik odamı lan burası? Savaş durumunda hallı örgütleyecek gönüllü milis birlikleri, Ordu ve Devletin savaş stratejileri, Yurt dışı ajanlarının isimleri, Orduya dışarıdan stratejik danışmanlık yapan, istihbarat sağlayan sivilerin kimlikleri vs. bir devlet için kritik olan bilgiler ifşa edilsin" LAN DÜRZÜ"!!!

       Kazı yapılan yerin altında ASELSAN'IN gizli uzun menzilli nükleer füze çalışmaları yapılıyor da bunları mı ifşa ettiler?

       Orada terörist bombası, doğal gaz kaçağı arasalar saklamazlar, hatta övüne övüne anlatırlar!

       Belli ki maddi değeri anormal yüksek bir tarihi değer var veya darı ve çıkarıldı! Böyle bir şey de ne kanunen, ne ahlaken nede başka bir bahane ile saklanamaz! Saklanması suçtur!

       Demek ki değerli bir şey çıktı ve bu birilerinin cebine maddi olarak dönecek ki hükumet dışında herkesten saklanıyor!

       "Devletin" sırrı olur "Hükumetin" değil! Devletlerin sırları da o devletin Ana Yasasına uygun şekilde saklanır!

       Örneğin; PKK'ya Operasyon yapılacağı zaman TSK basına uçaklar saat kaçta kalkacak, kaç asker katılacak, strateji ne olacak, istihbarat nereden/kimden sağlandı vs. bilgileri vermek zorunda değildir. Devlet sırrıdır!

       Ancak operasyon bittikten sonra sonuçlarını ve o sonuçlara nasıl ulaşıldığını resmi olarak rapor etmekle yükümlüdür. Bunlar halkla paylaşılmasa dahi halkın seçtiği vekil tasarı verdiği anda Devleti yöneten "Hükumet" buna resmi olarak cevap vermek zorundadır.

       "Devlet"; "Hükumetin" yani devletin belirli makamlarını belirli bir süre için yönetmekle seçilmiş görevli memurların (CB, BB, Bakanlar, Valiler, Kaymakamlar ve bütün diğerleri) babasının çiftliği, dedesinin bakkalı, amcasının nalbur dükkanı değildir!

       Ayrıca "Ananızı Siksin CHP Amına Koyim". programlanmış robot gibi oy verdiğiniz siyasi partinin yanlışını söyleyen her kes Y-CHP'li olacak diye bir koşul mu var lan?

       Kökten, Atadan Dededen Atatürkçü yani gerçek CHP'li biri olarak AKAPE'YE ne kadar muhalif isem AK-MHP, HDPKK ve Y-CHP'ye de bir o kadar muhalifim!

       Ancak doğruyu söyleyenin kim olduğunun, partisinin önemi yoktur! Söylediğinin doğru olup olmadığı önemlidir!

       Zaten AKAPE, AK-MHP, HDPKK ve Y-CHP seçmeninin en büyük sorunu bu.

       Doğru ve Yanlışı kendi işine geldiği gibi değerlendiriyor. Söylenenin doğru veya yanlış olduğuna değil kendi partisinin söyleyip söylemediğine bakar! Tam futbol takımı holiganı misali!

       Zaten bu holigan, Zombi, Robot gibi körü körüne parti tutup, oy attığınız parti tepenizden aşağı sıçsa dahi hala şuursuzca destek vermenizden dolayı bu ülke ve bu millet böyle yıkılmak üzere boktan bir durum içinde!!!

       Doğrunun veya Yanlışın partisi olmaz...
       +5
       • heheha
        heheha 25 Kasım 2017 - 00:49o aradiklarini eger cukkalamadilarsa insallah defineciler bulup afiyetle yemislerdir.
        +2
        • osmozz
         osmozz 24 Kasım 2017 - 20:29Cehape li değilim, ama adam bal gibi doğru konuşuyo.
         +3
         • duran_dayı
          duran_dayı 24 Kasım 2017 - 13:5531 yıllık Tarsusluyum Tarusun bu şekilde gündeme gelmesi feci yüreğimi burkuyor, başka türlü de gündeme geldiği yok zaten
          +1
          • farafilli
           farafilli 24 Kasım 2017 - 13:31Yorumlarda biri demiş ki "Devlet sırrı diye bir şey var". Ulan kazıdan çıkan şey İllüminati'nin Kadim Büyü Kitabı mı? Ege'de olması gerek bazı Antik Yunan kalıntıları Almanya'da sergileniyor haberiniz var mı alooo? Devlet sırrıymış bak bak. ahanda "bir şey çıkmadı" dediler de çıkanları parayla sattılar diyelim kim bir şey diyebilecek? Kazı yaparken hasar aldı diyelim kim bir şey diyebilecek? Ya da sadece yandaş firma zengin etmek için uyduruldu diyelim kim bir şey diyebilecek? Ama yook "devlet sırrı" idi değil mi?

           Türkiye'nin sonunu getiren şey hep söylerim "Devletçilik"tir. Bugün halkın 'i "Yauv devlete gireyim memur olayım garanti iş sonrası rahat ohh" demiyor mu? "Devlet her şeyin iyisini bilir boşver" demiyor mu aklıyla çelişen bir şey olsa dahi? Artık anlayın Millekvekilleri, Bakanlar, Cumhurbaşkanları "Devlet Büyükleri" değil halk adına çalışan maaşlı işçilerdir. Elbette eğer bir işçi işe geç kalırsa, işini yapamazsa kovulur! Bu kadar basit. Aksini düşünen adam da "kandırıldık!" diyip bütün işi berbat eden işçiye para vermeye devam etsin.
           +6
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...