Tarkan Adına Ödül Alan Cem Yılmaz - 2003 Kral Tv Ödülleri

5.957 izlenme - 11 Aralık 2017
lonely00 lonely00 diyor ki;
Sene 2003, Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde Tarkan ödül alıyor ama her zamanki gibi törene gelmiyor.Onun yerine ödülü sahneye atlayan Kenan Doğulu ve Cem Yılmaz alıyor.Ayrıca sahnede Mehmet Ali'nin ağır dalgaya aldığı Zerrin Özer ve onun yanında ne alakaysa Vj Bülent var.Evlere şenlik kadro.
Kategori: Artistler
sitene ekle
Etiketler: tarkan en iyi erkek pop sanatçısı 2003 kral tv müzik ödülleri müziködülleri mehm dudu rusya çok satan mehmetalierbil nostalji k...
31

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Paşabahçeli
  Paşabahçeli 11 Aralık 2017 - 00:27Hiç badem bıyıklı ince çerçeveli gözlük takan ayna kafalı sik kırığı yok videoda, özlemle...
  +32
 • lonely00
  lonely00 11 Aralık 2017 - 00:55Zerrin özerin sahneye big show gibi gelişi ve mehmet alinin çıkardığı garip sesler ahahashdasgf
  +25

Tüm Yorumlar

 • rorosat
  rorosat 11 Aralık 2017 - 22:58şöyle bi baktım da geriye doğru koca bir asırda dünyaca ünli tek sanatçı Tarkan çıkmış 80 milyonluk ülkemden.. Bi dahada çıkmaz gibi..
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 11 Aralık 2017 - 20:01Tarkan, özür dileyerek argo deyimle popun en t..şaklı sanatçısıdır. Uzanlar daha ilk çıktığında Tarkan'ı ezmek ve kendi köleleri yapmak istedi. Sırf tavır olsun diye yıllarca törenlere katılmadı. Uzanlar seve seve, meburen ödülü Tarkan'a verdi.
   +2
   • kaz_eti
    kaz_eti 11 Aralık 2017 - 16:29ya bu videoların bizi üzmemesi lazım ama uzuyor işte.. kenan doğulunun da aday olmasına ragmen tarkanın odulunu alması ne kadar guel bir enstantane arkadas.. kıskançlık yok, rekabet değil eglence onemli. sonradan bu odul için paralar verilmeye baslanmıştı.. 45-50 milyona odulu veriyorlardı..
    +7
    • ronananzoro
     ronananzoro 11 Aralık 2017 - 16:04sayın ahmet necdet sezer in siyasal islama barikat olduğu yıllar o barikat da yıkılınca hayatımız bok gibi
     • perrytheplatypus
      perrytheplatypus 11 Aralık 2017 - 16:01Tarkan sizin götüboklu ödülünüzü almaz , magazinlere çıkmaz , polemiklere girmez , birilerine yaranmaya çalışmaz , gündemde kalmaya çalışmaz. Sanatını yapar ve geri çekilir. O popçu kılıklıların hepsini toplasan bi Tarkan etmez.
      +2
      • roniusiv
       roniusiv 11 Aralık 2017 - 15:08Ha birde söylemeyi unuttum Davut Güloğlu'nun en iyi erkek pop adayı, Burhan Çaçan'ın da en iyi halk müziği santçısı seçildiği eskinin kaliteli olduğunu savunanın mna koyimmm
       -1
       • roniusiv
        roniusiv 11 Aralık 2017 - 15:01Sevgili alkışlarla yaşıyorum üyeleri sizi çok iyi anlıyorum geçmişe özlem duyuyorsunuz tıpkı benim gibi. Ama kabul edelim ki ülkemiz hep aynı kalitesizliği idi. Bunu kabullenmek çok zor biliyorum. Şöyle düşünün bugün bizi yönetenler başka yerden gelmediler. Onlar hep bu ülkede vardılar. Dün şu partili idiler bugün bu partililer. Badem bıyıklı yok diyen arkadaşa soruyorum ' bugün mecliste bulunan milletvekillerin yaşları ortalama kaç?'. Bu şikayet ettiğiniz insanlar vardı hep. Sadece menfaatleri gereği başka rolde idiler. Yarın emin olun devran döndüğünde aynı insanları yine en önde göreceksiniz. Her değişimde onlar çeşmenin başını tutacaklar bizler ise burda başka yerde nostalji mastürbasyonu yapıyor olacağız. Kendimizi akıllı zannedip onların geçmişini yüzlerine vurucağiz ve onlar her daim en önde keselerini doldurmakla meşgul olacaklar. Bize düşen tanıklık etmek sadece. Son söz olarak kusura bakmayın ama bu ülke hep aynı kalitesizlikte idi. Aksini iddia etmek boş ve aptalca bir çaba. Bunları hoşunuza gitsin diye yazmıyorum. Bunlar gerçekler olduğu için yazıyorum. Bizler üç beş kuruş için çırpınıp dururken onlar bugün de yarında beyler gibi yaşamaya devam edecekler.
        +2
        • reytinghamdi
         reytinghamdi 11 Aralık 2017 - 12:26Düşünsene kariyerinin en iyi albümünü çıkarıyorsun 1 hafta sonra tarkan da albüm çıkarıyor, oturup ağlarım.
         +6
         • neyyirnevcivan
          neyyirnevcivan 11 Aralık 2017 - 11:43'bülent çevirecek' derken ironi mi yaptı?
          • tekcekirdek
           tekcekirdek 11 Aralık 2017 - 11:31Beyler geçen tv de bir klip gördüm. Kadın şarkı söylüyordu uzun ve bol bir elbise ile yanında saksofon çalan bir kadın eşlik ediyordu. Şarkı yabancı değildi. Bilen var mı??????????

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...