Bust a Groove (PS1 Dans Oyunu)

437 izlenme - 19 Aralık 2017
komischabi komischabi diyor ki;
PlayStation 1'deki dans oyunu: Bust a Groove. Kontrolleri ve anlaması zor, tuhaf bir oyun. Büyük ihtimalle bu oyunu bilenler tam sürümünden değil, siyah renkli Demo CD'lere konmuş 5 dakikalık halinden bilecek.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: PSX PS1 Dans Oyunu PlayStation Bust a Groove Bust a Move

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • baymuamma
  baymuamma 19 Aralık 2017 - 20:55@kahces123 bahsettiğin oyun gazogen olabilir
  • gratthrod
   gratthrod 19 Aralık 2017 - 19:16@kahces123 Sanalika mıydı?
   • kahces123
    kahces123 19 Aralık 2017 - 15:40Bi tane oyun vardı, online oyunların yeni yeni palazlanmaya başladığı zamanlar... Aynı böyle dans oyunu ama bir server içindesin kızlı erkekli. Ben de o aralar sarmışım bu oyuna, sabah akşam sokaklarda çılgınlar gibi dans ediyorum fakat bir sorun var bir türlü sevgili bulamıyorum kendime.
    Neyse tam oyundan sıkılmaya başladığım dönemde, okulda önümde oturan Büşra adında bir kızın arkadaşlarına bu oyunu anlattığını duydum. Ben de hemen muhabbete daldım tabii. Dedim Büşra ben de oynuyorum bu oyunu. Kız bir sevindi. Gel dedi akşam buluşalım...
    Lan eve giderken neler yapacağımı düşündüm durdum kızla. Adeta bir yılan gibi dans etmeliydim. Bütün hünerlerimi sergilemeliydim pistte. Pist alev almalıydı... Belki sonra benim eve geçerdik...
    İşte, beyler ben bütün planları hazırlamışken bir tane arkadaşımın "Kanka gel la cs 1.6 atak" lafı üzerine bütün her şeyi unutmuş o akşamı internet kafede yiyip bitirmiştim.
    Okula gittiğimde ise kız bana, "Neredesin koca serverda seni aradım durdum" diyerek bayağı bir kızmıştı. Ben de suçluyum tabii bir şey diyemedim. Belki çok güzel bir biçimde başlayacak aşk hikayesinin içine CS 1.6 ile sıçmış bulunuyordum.
    Ha bir de kızın geçenlerde haberi geldi evleneli 2 sene olmuş aq. Ne bileyim belki de ucuz kurtuldum.
    +3
    • CreMaToRiuM
     CreMaToRiuM 19 Aralık 2017 - 15:19Zamanın guitar herosu
     +1

     Popüler İçerikler

     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...