Bir Okulda 33 İkiz Bir de Üçüz Olması

1.129 izlenme - 21 Aralık 2017
karabukle karabukle diyor ki;
İzmir'in Buca ilçesinde bir okul guinness rekorlar kitabına girmeye çalışıyor. Okulun öğrencileri etrafta CTRL C / CTRL V olarak dolanıyor.
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: okul öğrenci üçüz ikiz guinness rekorlar kitabı medya

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • gratthrod
  gratthrod 21 Aralık 2017 - 01:16CTRL C / CTRL V mi? Baya güldük yaw.
  +9
 • poseidounfb
  poseidounfb 21 Aralık 2017 - 01:05mahalleyi incelemeye almaları lazım havasını suyunu bu kadar denk gelmez
  +8

Tüm Yorumlar

 • zotingen
  zotingen 22 Aralık 2017 - 03:24Konu ile alakalı inanılmaz hikaye anlatıcam.
  yıl 2013 üniversiteden mezun oldum. Son sene tanıştığım kız ile mezunlar gecesine gidicem. Tabi mühendislik olduğu için herkes dışarıdan kız yetirio kimi sevgilisi kimi arkadaşını filan. Benimde manita yok dedim canan'a gelsene benle vs. Abla kardeş gibiyiz benden 3 yaş büyük biri. Neyse gece vs gittik geldik. 2 gün sonra onun güzel sanatlar fakültesinin gecesi var. Neyse içtik sıçtık bu fotolarını vs gösterdi iyice ailesini kardeşini vs görmüş oldum. Mezun olduktan 1 yıl sonra bunun okula araştırma görev olarak atandığını filan konuştuk ben yükseğe başvuruken. 2. sene öyp yine denedim mezun oluğum yeri 0,7 puanla kaçırdım. Bayburt tutuyor ama yazmadım. 3. sene artık evdekiler bi teradüte düştüler askere gitmedin yükseği bitir vs neyse onu bitirdim. Canan bi daha görüştük. Havada atmadı değil sen müh okudun olsun ya 2bine iş bulursun özelde cumartesi çalışırsın vs. ÖYP kasmış dedim helal olsun vs. İçimden de canan bu dedim güzel sanatlara yeteneği olsa eyw oda yok sayısal sözel bişeyde yok kendimden gocundum. 1-2 ay Sonra okul sitesine baktığımda 87 yds puanı gördüm özgeçmişine yazmış. Hiç ingilizce bilmeyen birine göre süper diyorum.1 yılda iyi kasmış yds filan. Sonra benim kafada şimşekler çaktı. Bunun kardeşi nalan denilen odtü maden okuyor bizim canan güzel sanatlar. dedim ki kesin bunda bi iş var. Çünkü bunlar ikiz gördüm yani. Biraz stalk vs ad soyad buldum kardeşini annem gösterdim aynı kız diyor ki annem öğretmen sınav gözetmenliği yapıo. Ben bunla facebook vs muhabbet ettim buluştuk eskilerden filan sonra dedim ki senin bu işte bi iş var. oda bana durumu anlattı. saçları boyayıp girmiş. Neyse şikayet etsem sıkıntı etmesem sıkıntı bide kanıt yok elimde savcığı şikayet etsem adım çıkcak. Hadi geçtim bide öyle değilse iyice sıvarım. arada kaldım Allaha bıraktım. 1 yıl sonra evlendiği 3yıllık eşi onu aldatırken yakalamış. 2-3 sene sonra ÖYP kaldırılınca bu baya sıkntıya girmiş. öyp 35. maddeden yararlanıp daha iyi olan yan şehirde DR yapmaya başladığından oraya geçmiş. ÖYP kaldırılınca ilk kazandığı bizim okula dönmek zorunda kalmış ordaki DR boşa geçmiş gibi olmuş. ÖYP ben kazanana kadar kaldırıldı ama akademik personel oldum. Hayatım yolunda evlilik yurtdışında görev yaptım vs. Mezun olduğum okula hoca olarak döndüm. Canan en son 2 ay önce gördüm. İnanılmaz şişmanlamış biraz sinirli birazda bıkkın bi haldeydi. ÖYP'den 0.7 ile kaybettiğim kişi Ebubekir can fetö atıldı. İnancı olan biri değilim ama şu bana ders oldu, eninde sonunda eden buluyo dedim. Şuan fetö olaylarını gördükce eden buldu. Gün gelicek 40-45 milyon euro alanlarda bulucak. Rüşvet yiyende bulcak. ha bulana kadar içim içimi yicek ama sonunda oh olsun dicez...
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 21 Aralık 2017 - 22:04Tahminlere göre her 2 hamilelikten biri, çoğul gebeliktir. Ancak daha ilk günlerdeki rekabetten, çoğumuz ikizimizin katiliyizdir daha fetüsken. Suni döllenme bu rekabeti azalttığından, tüp bebeklerde çoğul gebelik oranı daha fazladır. Normalde% 1 iken, tüpte ve üzeridir.
   • Xplace
    Xplace 21 Aralık 2017 - 16:57Çevresel veya genetik faktörlerin etkisi ile çocuk sahibi olamayan aile sayısı her geçen gün çığ gibi büyüyor.Ülkemizde de tüp bebek tedavi şartları diğer ülkelere göre daha esnek olduğu için doktorlarda kısa yoldan sonuç almak hemde balyaları cukkalamak adına tüp bebek tedavisine yönlendiriyor hastaları. Hatta yurt dışından ülkemize bu işin sağlık turizmi adı altında turları bile başlamış durumda. Bu devran böyle devam ederse ilerleyen yıllarda çevrenizde daha çok ikiz-üçüz görebilir hatta ebeveyni de olabilirsiniz.
    +1
    • washington dost
     washington dost 21 Aralık 2017 - 12:43En çok öküz de bizim okulda amk.
     -1
     • upstean
      upstean 21 Aralık 2017 - 12:26haber gibi haber ufkum açıldı helal olsun işte habercilik budur
      +1
      • professional
       professional 21 Aralık 2017 - 12:17o okulda çocuk okutmak zor olur
       • kingfu
        kingfu 21 Aralık 2017 - 11:01üçüz olanlar çok havalıdır bu okulda
        • evrense
         evrense 21 Aralık 2017 - 09:30irtibatı koparmayın , ilerde evlenirsiniz bi de bu haber olur.
         +2
         • doktorziker
          doktorziker 21 Aralık 2017 - 08:44güzel bir olay da da da eğitime ne katkısı var ki
          +4
          • lokialtin
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...