Sublime - What I Got

321 izlenme - 30 Aralık 2017
ibrahimerkal ibrahimerkal diyor ki;
Müzik mi? Gerçek Müzik, 90'lar mı? 90'lar, Nostaljik mi? Nostaljik, Kalite mi? Kalite... 1996 yılının adıyla aynı ismi taşıyan Sublime albümünün 2. şarkısı What I Got. İzlerken de ayrı bir keyif alacağınıza eminim. Bu şarkı benden cankilere gelsin. Sağlıklı ve savaşsız bir 2018 diliyorum.

Sublime, Long Beach, Kaliforniya'da kurulan ABD'li ska punk grubudur. Resmen 1988'de kurulmuş olmasına rağmen ilk kayıtları 1986'da almaya başladılar. Sublime'ın kadrosu Bradley Nowell (vokaller ve gitar), Bud Gaugh (bateri ve perküsyon) ve Eric Wilson (bas gitar)'dan oluşmaktadır. Nowell'ın dalmaçyalı köpeği Lou Dog, grubun maskotudur. Sublime, grupla aynı adı taşıyan ilk stüdyo albümüyle piyasa başarısı elde etti. Ancak albümün yayımlanmasından kısa bir süre önce Nowell, aşırı dozda eroin kullanımından hayatını kaybetti. Kaynak: Wiki
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: sublime what got what i got saints row lou dog müzik 1996 1997 alternatif rock ska punk
10
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • borastronaut
    borastronaut 30 Aralık 2017 - 18:48ohş, dev nostalji. dave mirra's freestlye bmx isimli bir ps1 oyununda arkada çalardı, hey gidi. şaka maka bir o bahsettiğim oyun, bir de tony hawk's pro skater serisinin müzikleri aşırı efsanedir. merak eden spotify'dan playlistlerini bulsun. kıps.
    +6
    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...