Enes Batur'un Altın Kelebeğini Takipçisine Vermesi

4.358 izlenme - 14 Ocak 2018
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
En son Altın Kelebek Ödül töreninde en iyi youtuber ödülülü alan Enes Batur'ın ödülü geri alınmıştı.Enes Batur'da Altın Kelebek Ödülünü ziyaretini gittiği takipçisine verdi
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: altın kelebek ödül takipçi enes batur

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • aiustha
  aiustha 14 Ocak 2018 - 01:30benim için yitik bi kişiliktin. taa ki bu çocuk üzerinden hala abone kasmaya çalıştığını görmenin tek kelime karşılığı olabilir. siktir git.
  +28
 • evo888
  evo888 14 Ocak 2018 - 01:35Prim Savaşları.
  +19

Tüm Yorumlar

 • asabizeplin
  asabizeplin 15 Ocak 2018 - 10:064bin abonem var yeni çıkan bir oyun üzerine video çekiyorum, ulan ne primcilik ne çakal dolu ortalık, şu polise küfür eden çocuk ifşa olunca rakibi hakkariye polislerle video çekmeye gitmişti, neler dönüyor neler, fake bağışlar botlar vs çok piçlikleri var.
  • cihanda
   cihanda 15 Ocak 2018 - 01:33madem ailesin para versene yavşak.
   +3
   • westxx
    westxx 15 Ocak 2018 - 00:04prim
    +1
    • beyin bedava
     beyin bedava 14 Ocak 2018 - 22:25prim için yapmış olabilir veya olmayabilir ama ben çocuğun açısından bakıyorum belli ki enesi izliyor seviyor kendisini enesin videosunda görüp binlerce izlenme ve güzel yorumları okuyacağını düşününce ben mutlu oldum umarım çocukta mutlu olmuştur gerisi boş :)
     +2
     • lansenkimsin
      lansenkimsin 14 Ocak 2018 - 18:14Biraderler yapmayın. Çocuğun morale ihtiyacı var. Mantıklı yada mantıksız. Bu çocuk kendisini Enes Batur'un kanalında görünce mutluluktan uçacak. İyi bir şey yapmış Enes. Tebrik ediyorum.
      +8
      • ichtyanthropos
       ichtyanthropos 14 Ocak 2018 - 18:02Jawed Karim bile pişman ....
       • perrytheplatypus
        perrytheplatypus 14 Ocak 2018 - 17:55Olum sizin mi kalbiniz taş yoksa ben mi çok safım ? Ben burda hasta bir çocuğun sevindiğini görüyorum. Neden video çekmesin gizli kapaklı yapsın amk ? Bu adamın zaten 5 milyon abonesi var , niye daha çok abone için prim kasmaya çalışsın. Çocuğun kanalınada destek çıkıyor onada abone olun diyor. Sizin düşüncenizle eğer enes burda çocukla video çekmese , sizce çocuk daha çok kırılmaz üzülmez mi ? Bi durun önyargılarınızı bırakında öyle düşünün amk. Enesi burdan tebrik ediyorum , eğer okuyorsan bu amsalakları takma onların otuzbir çekmekten beyin hücreleri ölmüş. Belkide bu çocuğa verebileceğin en iyi morali verdin , onunla video çektin , onu ölümsüzleştirdin. Şimdi verin eksileri duygusuz pezevenkler sizi.
        • alper.tunga
         alper.tunga 14 Ocak 2018 - 17:30yutup un boyle boktan bir platforma donusecegini hic tahmin edemezdim aq, ama donen para buyuk olunca bundan kurtulus yok. Cocuk yapmayinnderim yoksa bu embesilleri izleyerek embesile donusebilir, dikkat
         +2
         • glock21
          glock21 14 Ocak 2018 - 17:18Bu tek hücreli amip tipli youtuberlar yüzünden 2010 ve sonrası doğan jenerasyonun da ağzına sıçılıyor.

          Çocuklar 2-3 yaşında eline tablet, akıllı telefon geçer geçmez kullanmayı öğrenmesi 3 dakika sürüyor. Tableti verip geri geldiğinde bir bakmışsın herifin elinde youtube açık.

          BU amına koduklarım sürekli tıklama satın al, çakma izlenme al derken videoların rating artıyor.
          Sağ tarafta da sürekli reklamları çıkıyor. Çocuk birine tıklayınca sağ taraf olduğu gibi benzeri cıvık, beyinsiz, solucan seviyesi espiriler vs. ile doluyor.

          7 yaşındaki yeğenlerimi böyle bir kaç tipin videolarına dadandığını gördüm.

          Çocukları doğduğu günden beri özenle işliyoruz, eğitiyoruz, adam olsunlar, hem kendilerine hem topluma faydalı olsunlar, zekaları gelişsin, okuma alışkanlıkları ilerlesin, vs. diye bütün aile uğraşıyoruz.

          7 yaşında felsefe profesörü gibi mantık yürüterek konuşan çocuk bir bakıyorum 2 dakika sonra kardeşine ezik diyor, bildiğin bu youtuber ağzı ile konuşmaya başlıyor.

          IQ 140'dan 14'e düşmüş gibi bir fark çıkıyor. Sırf çocuklar bu çomarlara, barzolara veya omurgasız, tek hücreli tenyalara vs. benzemesin diye her hafta 2 saatimden ödün verip bunlara zaman ayırıyorum, Atatürk'ü öğretiyorum, anlayacakları dilde evrim teorisi anlatıyorum, bilime ilgi yaratacak oyunlar oynuyorum, okuma alışkanlığı kazandıracak hikayeler anlatıyorum kitaba ilgilerini çekmeye uğraşıyorum, çocuklara ön Türk tarihini, Romalıları, coğrafyayı, ülkeleri vs. öğretmeye çalışıyorum!

          Bir bırakıp geri dönüyorsun bu amına koduğumun amipleri 30 saniyede senin o çocuğu kişiliğine kazandırdığın kazanımları, şekillendirmeye çalıştığın bilinç altını vs. bildiğin solucan seviyesine çekmiş!

          Baktım olmuyor, bunların tableti alıp adblocker, video blocker vs. kurup hiç üşenmeden böyle ne kadar youtuber varsa alayının kanalını bloke ettim! Saatlerim günlerim gitti AMK.

          Bu size çok önemsiz gibi görünebilir ama çocuğun karakteri, kişiliği, benliği özellikle ilk 8-9 Yılda oturuyor/gelişiyor.

          Bu süreçte, helede böyle en boktan zamanında bu ülkede çocuğu suyun akışına bırakırsa ya fetöcü, menzilci , AK-Çomar vb. yobaz beyinsizlerin ağına, ya "Dövlet Bize Bohmii, Gomunizm gölecek, halgların gardaşlıı" tiplerin eline, ya "Türklük İslamdır" diyen kendini milliyetçi sanan asimile olmuş mankurtların ağına düşecek yada bu youtuber kitle gibi böyle vatansız, milletsiz, bayraksız, omurgasız, kişiliksiz, bilgisiz, cahil, koyun gibi nereye çekersen oraya giden, beyni boşalmış, tek hücreli tenya kıvamında, koluna akıllı saat takmayı, internete girmeyi becermeyi yetenek, zeka, ilerleme sanan gerzekler benzeyecek!

          Ülkenin içine 16 Senede bu şekilde sıçıldı. Bir yandan ağır bir din cehaleti körükleme, öte yandan bu youtuberların asalak yaşam biçimini körükleme. TV'lerde vs. 7/24 şempanze zekasına dahi uygun olmayan evlenme programları, diziler, ramazan programları, saçma sapak tartışma programları vs. çocuklar/insanlar nükleer patlamanın içinde radyasyonla yaşar gibi ne Batılı ne Doğulu ama ikisinin de sadece en boktan ve iğrenç yönlerine sahip böyle ne insana ne hayvana benzeyen acayip bir ucubeye dönüştü.

          Sike sike çocuğunu, yeğenlerini kendin bildiğin eğitim uzmanı gibi yetiştirmek, işlemek, kontrol altında tutmak zorundasın ki çocuk insan gibi insan olabilsin.

          Okul/eğitim müfredatına bakıyorum, gittikleri okuldaki (En üst seviye devlet okulu güya AMK) öğretmenlere vs. bakıyorum ve bok gibi, öğretmenlerde ya çomar kafası ya bu youtuber kafası!

          Çocuğa sadece kıyafet, oyuncak almak, kuru kuru sevmekle olmuyor. Çocuk gelecek demek, içinde yaşayacağın/yaşadığın ülkenin gelecekteki standartları demektir.

          Bu çocuklar 18 Senede (AKAPE 17 senedir İktidar!) seçmen oluyor, ülkenin kaderine karart vermek için oy veriyor. Çocukları nasıl yetiştirirsen içinde yaşadığın ülke hatta gezegen de öyle olacak...
          +6
          • ByhigH
           ByhigH 14 Ocak 2018 - 15:37Lan hani bunun ödülünü geri almışlardı?
           http://haber.sol.org.tr/toplum/enes-baturun-odulu-geri-alindi-223101
           +3

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...