Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk

2.549 izlenme - 12 Şubat 2018
izgago izgago diyor ki;
SpaceX şirketi Falcon Heavy roketi ile uzaya bir araç yollamış ve iticilerinden iki tanesini dünyaya geri indirmeyi başarmıştı. Tarihi anlarda ise şirketin sahibi Elon Musk'ın görüntüleri National Geographic ?tarafından yayınlanmış efendim.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: elon musk falcon heavy roket uzay tesla SpaceX

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • iiortagolgetirir
  iiortagolgetirir 12 Şubat 2018 - 10:06Adamların zekasına bak, yaşam tarzlarına, ortamlarına bak, bi de bize bak. Hayatımız imrenmekle geçiyor amk.
  +22
 • prostat kemal
  prostat kemal 12 Şubat 2018 - 13:50Göte su kaçsa oruç bozuluyo muydu beyler?
  +19

Tüm Yorumlar

 • fatihmaniabjk
  fatihmaniabjk 13 Şubat 2018 - 15:45uzaya yollayıp ilgi çekecek o kadar farklı şey varken araba yollayan andaval bu mu
  -1
  • Deeprasyonel
   Deeprasyonel 13 Şubat 2018 - 13:52hep hayıflanıyoruz, hayıflanmakta da haklıyız ama iyi olmak için ne yapıyoruz ki amına kodumun yerinde?
   • luisuarez
    luisuarez 13 Şubat 2018 - 05:19çevredeki insanların tepkilerinde nedense flash tv oyunculuğu sezdim. amerika bu yapar mı yapar amk.
    +2
    • emrebebbe
     emrebebbe 12 Şubat 2018 - 23:34konuşurken tipsizleşiyormuş onu fark ettim.
     +1
     • saatitakipeden
      saatitakipeden 12 Şubat 2018 - 22:20Amk herkes ülkesiin eziyor yok Göktürk uydusunu yollarken ben de böyle oldum yok işte biz de dombra çalalım falan e amk çalış yırtın gel bir yerlere yap daha iyisini o zaman sana engel olan ne ki? Yani sen üst düzey bir proje yapıyordun da dış mihraklar mı engel oldu amk. Herkes bir şeyleri birilerinden bekliyor. En ufak örneği siteden vereyim la adam işte atıyorum tarihi veya bilgilendirici bir video yayınlamış onun altında da memeli falan bir video var memeli video 3k-5k izlenmiş bilgi veren video 200-300 kişi izlemiş 100 ü yanlışlıkla açmıştır amk veya bitmeden kapatmıştır. Yani önce bir dön kendine bak. Ne demişler herkes evinin önünü süpürse ortada çöp kalmaz diye aynı şekil herkes kendini geliştirmeye çalışsa emin olun bu tür olaylar hayal değil. Ha şimdi diceksin ki e be amk yarım saatir kafa sikiyon sen napıyorsun diye ben şuan elimden gelenleri yapıyorum merak etmeyin haydı sağlıcakla.
      +4
      • saatitakipeden
       saatitakipeden 12 Şubat 2018 - 22:15Ha sen elinden geleni yaparsın yani atıyorum bölümün Tarih bölümüdür nedir yapman gereken iyi bir Tarih öğretmeni olmak bunu yapıyorsundur tamam saygı duyuyorum benim lafım sanki bütün toplumun yükünü sırtlamış da toplum onu siklemiyormuş gibi davrananlarda.
       • saatitakipeden
        saatitakipeden 12 Şubat 2018 - 22:12Şimdi eksi manyağı olacam fakat pek umrumda değil. E birader bu adam gökten inmedi araştırın Güney Afrika doğumlu yani Türkiye ile Güney Afrika arasında bir Norveç , İsveç , Amerika gibi bir fark yok amk. Kendini geliştirdi kafayı kullana kullana para kazandı şimdi de bu tür projelerle kendini Dünya'ya duyuruyor. Yani herkes de bir şeyi başkasından bekliyor işte yok bizde şöyle bizde böyle e amk sen napıyorsun ki? Sanarsın sabah odana kapanıp atom altı parçacıkları inceliyorsun akşam yemekten sonra da uzay zaman hareketlerini fonksiyona döküyorsun. Yani halk olarak tembeliz amk hiiiç boşa konuşmayın yok bizde böyle yok bizde şöyle kıskandım falan hiç gerek yok. Herkes bir şeyleri başkasından bekliyor bir siyası videonun altına " keşke Atatürk gibi bir daha gelse " diye yazanlar görüyorum e birader sen ol yeni Atatürk yani Atatürk gibi veya ben olayım ben onun fikirlerini devam ettireyim sen devam ettir yani birileri yapsa da beklesek diye yaşıyorsunuz amk. Ha sen elinden geleni yapıyorsundur olan budur kesinlikle saygı duyarım ama sabahtan akşama kadar götünü kaşıyıp cips , 31 , tuvalet , sigara döngüsünden çıkmayıp " AMuhna kgoyimm yaaa yaşadIgIm çCOgRAfYaYı SKeYM" ağızlarını bırakın emin ol Amerika'da vs. olsan da bu tür bir yaşam tarzı ile olacağın tek şey şu anki konumundan pek farklı olmuyor. Daha kendinize inanmıyorsunuz.
        +1
        • torphedo1912
         torphedo1912 12 Şubat 2018 - 21:04yanlız dışarı çıktığında ben geldim ben benim roket o ben fırlattım diye etrafı kesişi :D
         • colossus
          colossus 12 Şubat 2018 - 16:58Elon Musk bizi kıskanıyor...! orada bi dombıra çalsak, yere bağdaş kurup ağlar...
          +3
          • carry687
           carry687 12 Şubat 2018 - 16:50biz de o sıralarda "genç kaynana şehvet uyandırır" diyen ihsan şenocak adlı din adamı(!) twitter da eleştriyorduk

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...