Çorum Öğrenci Yurdunda Yapılan İşkence

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Çorum'da yatılı bir öğrenci yurdunda kalan lise 1. sınıf öğrencisi aynı yurtta kalan 3 öğrenci tarafından dövüldü. Olayın ardından oğlunu yurttan alan anne, “Bu olay hangi insanlığa sığar” diyerek tepki gösterdi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: öğrenci yurdu dayak çorum haber
1 21 Şubat 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Josephin
  Josephin 21 Şubat 2018 - 22:57hayvanın oğlu, yarın bir gün karısına yapacak aynısını, sokakda gariban kediye köpeğe yapacak. Direk vericeksin fare zehrini orospu çocuğuna.
  +23
 • mkyb
  mkyb 21 Şubat 2018 - 22:58O sana vuruyorsa sende ona vuracaksın. En iyi savunma saldırıdır.
  +7

Tüm Yorumlar

 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 22 Şubat 2018 - 18:411)İç miariden anladığım kadarı ile Süleymancı yurdu. Ya da başka bir tarikatın.
  2)Döven de muhtemelen babası tarikatın üst düzey kodamanının psikopatlığından dolayı okullarda barınamayıp, oralara sürülmüş oğlu. O yüzden bu kadar rahat. En fazla Süleymancı yurdunun olduğu başka bir ilçeye gidecek. Bu ergen irisi kıvırcık saçlılar nedense hep zengin çocuğu oluyor. İstisnasına denk gelmedim.
  3)ocuğu da AİLEYE MASRAFI AZALSIN diye yurda vermişler. Çocuk yapıyorlar, bakamıyorlar, sonra böyle yerlere veriyorlar. Yoksa çocuğun ailesi de o ilçede bir yerlerde. Gariban çocuğu olduğu için böyle rahat zulm ediyorlar.
  -1
  • can101
   can101 22 Şubat 2018 - 13:47jajsjssjj adam dayak yiyor burda bile rızası varmış diyen çıkıyor müneccim bokumu yedin bilader 2 sn lik videodan rızasıyla dayak yediğini nerden anladın
   • kacak.oralet
    kacak.oralet 22 Şubat 2018 - 09:31İlkokuldayken böyle iri şişko bir orosbu çocuğu vardı sınıfta bu herif can sıkıntısından ve gücü yettiği için çoğu elemanı döver, eşyalarını alır falan filan. Bizi de tehdit ederdi kimseye söylemeyin döverim işte benim babam polis... Bir gün tak etti abime söyledim abimde ortaokulda o zaman yanına iki tane daha kendi gibi elemanı aldı biz 4 kişi bu şişkoyu okul çıkışı yarım saat kovaladık, bu götünü kaldıramayan yavşak bildiğiniz Usain Bolt oldu amk, yetişemiyoruz ibneye, en son yakaladık bir güzel çitiledik pezevengi. O günden sonra bırakın dövmeyi, eşyayı almayı milletin yanına yaklaşamadı bile. Bunu niye anlattım bu gibi orosbu çocuklarının küçükken kafalarını ezeceksin ki büyüdüğünde böyle tecavüzcü ya da gücü yettiğine artistlik yapmasın. Memlekette insanlar aman bana dokunmasın ne bok yerse desin mantığından bugün memleketin yarısı bu piçlerle doldu taştı. Herkes ali kıran baş kesen amk.
    +1
    • muratboran1980
     muratboran1980 22 Şubat 2018 - 05:35Çorum yılda bir haber oluyor.oda böyle arkadaş ayıptır.
     +1
     • mcaksoy
      mcaksoy 22 Şubat 2018 - 04:30Şimdi nasıl durumlar bilmiyorum, eskiden bu ayar ezmeye çalışan, "ocakçı" bebe doluydu ortalık, bunların reisleri olur bir de, ambiti gibi peşinde gezerler. Tek başlarına kuzu gibidir bunlar, bir iki ambiti daha olunca yanlarında sağa sola sararlar böyle.
      +2
      • beynimyok
       beynimyok 22 Şubat 2018 - 01:36sandalyeye o şekil oturması ve ayaklarında terlik olmasına bakılırsa çocuğun rızası dışında ilerleyen birşey yok çocuk hiç itiraz etmiyor ayrıca. bonus kafalı malda sopayı yanlış savurup çocuğun kafaya vuruyor sonra olay aileye kadar gidip büyümüş gibi. ama yinede bu malların vatana millete hayrı olmaz beyler kafası çalışıpta böyle şakalarla uğraşanını hiç görmedim. hep it kopuk tayfasının işleri bunlar
       +6
       • abuscu
        abuscu 22 Şubat 2018 - 00:47Bonus kafalı eleman vurduktan sonra ne oldu diye yüzünü tutuyor. Muhtemelen sıkıntıdan yapılan bir olay çığırından çıkmış.
        +1
        • floridakilos
         floridakilos 22 Şubat 2018 - 00:25Aralarında eğlenirken kaza olmuş.Çocuğun ayağında terlik var, hızlı vurunca sopa kırılıp çocuğun kafasına gelmiş hadi eyv
         +2
         • circuscharlie
          circuscharlie 22 Şubat 2018 - 00:06Suskunlar
          +1
          • pokerfaceas
           pokerfaceas 22 Şubat 2018 - 00:05aranızda böyle biri varsa bu yorumu ciddiyetle okusun. eğer bir kere daha böyle bir olaya denk gelirsem dövmem. bayıltır dağa götürür sikerim etek giydiririm uyandırırm bidaha sikerim sonra öyle bir döverimki bu sefer ayağa kalkamaz. sonrada götüne yetmişlik rakı sokar orada bırakırım. sırtınada ben orospuyum yazarım bıçakla. yaşarda dönerse şikayetçi olmasın diye resimleri saklarım.
           -5
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...