Yolcu - 1. Bölüm (Flash Tv)

şairorhan şairorhan diyor ki;
8 bölümlük korku ve gerilim dalında yerini alan Türk dizisi.

Basrolde yer alan isinde basarılı, aile hayati sağlıklı, arkadasları ile arasi iyi bir doktordur. Guzel hayati bir anda kabusa donusur ve Canalıcı adli muhtesem karakter diziye dahil olur. Azrail-seytan olgulari arasinda gider gelir bir türlü yerini bulamaz. Korkutuculuğunu daha da arttirmak icin kutu kutu pense melodisini mırıldanır ve "daha cok sey yapacaksın" der durur. Kötü karakterimiz doktorun da canini almaya gelir ancak doktorumuz canini almaması için yalvarır ancak karsılığında istediği, doktoru kendi kolesi yapmak ve insanları öldürtmektir. Doktor, Canalici' nin istediklerini yavas yavaş yerine getirmesiyle olaylar iyice çığrından çıkacaktır.
İyi seyirler...

Oyuncular;
ALICI - Acan Ağır Aksoy
MEMDUH Akif Oktay
İHSAN – Kamil Atliman
ALEV – Elif Nutku
MECNUN – Günay Güney
YILMAZ – Mehmet Levent
ERDİNÇ – Bora Özkula

Bölüm Oyuncuları;
Müge Tuna
Gözde Gülensoy
Mehmet Güler
Güray Kırlı
Ertuğ Bayraktar
İrfan Yılmaz
Barış Arslan
Murat Yatman
Neviz Özlem
Özer Ertaş
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: Acan Ağır Aksoy Akif Oktay Kamil Atliman Elif Nutku Günay Güney Mehmet Levent Bora Özkula Neslihan Bülbül korku dizisi gerilim dizisi korku gerilim...
1 25 Şubat 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • şairorhan
  şairorhan 28 Şubat 2018 - 16:03bu dizide menduh karakterini oynayan adam bir dönem olay tv'de ondan sonra da as tv'de yayınlanan şiirler arası yolculuk programının aynı zamanda tiyatro sanatçısı olan sunucusu Akif Oktay
  • Qrqanick
   Qrqanick 25 Şubat 2018 - 18:22Ulan bende yapay zeka Sophia'dan neden bu kadar korkuyorum diyordum.Bilinçaltımı ortaya çıkardığınız için teşekkürler.
   +1
   • kvasir
    kvasir 25 Şubat 2018 - 15:29çocukluğumda en büyük korkularımın sebebi bu orospu çocuklarıdır. bir kere denk gelmişti izlemiştim amk evlendim hala gece aklıma gelir bu piç kurusu.
    +1
    • sengin
     sengin 25 Şubat 2018 - 14:48basta netflix yazisi olsa sindire sindire izlersiniz ama picler djkfsksdf
     +1
     • memurbakunin
      memurbakunin 25 Şubat 2018 - 12:32bu dizinin devam bölümleri var mı kardeş? bu dizi bizim mahallede çekildi akşamları gidip takip ederdim oturur bir duvara izlerdim çok aradım ama bulamadım devamı varsa lütfen ekle.
      +2
      • floridakilos
       floridakilos 25 Şubat 2018 - 12:06İzledim, sağlam filmmiş
       • circuscharlie
        circuscharlie 25 Şubat 2018 - 02:28Senaryo stephen king'ten calinti
        +3
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...