Zülfü Livaneli - Yiğidim Aslanım

707 izlenme - 23 Şubat 2018
p01ngsyo p01ngsyo diyor ki;
kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde Deniz Gezmiş’in 70. doğum günü kutlamalarında Zülfü Livaneli nin söylediği parça az önce paylaşıldı sizinle paylaşmak istedim
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: Zülfü Livaneli Yiğidim Aslanım

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • hakkıbulut
  hakkıbulut 23 Şubat 2018 - 19:14ulan zülfü millet dağa çıktı banka soydu öldü sen de şarkılarını yapıp prim kastın zengin oldun. helal olsun akıllı adamsın.
  • tekilozne
   tekilozne 23 Şubat 2018 - 14:14körler sağırlar birbirini ağırlar, hayat bunlara güzel yaa.. Birbirini
   yala, pr ını yap, atam kaşın atam gözün, bir türkü, bir şiir,
   hümanizm altmesajı ama en iyisini almak için rekabetten nasıl
   kaçacağının sürekli hesabı...
   +1
   • hellmarch99
    hellmarch99 23 Şubat 2018 - 13:19Bir yanda terorist yalakaları bir yanda din alıp din satanlar. Vah benim memleketim vah...
    • etzelll
     etzelll 23 Şubat 2018 - 04:25Oooo sahte Atarükçü alırım bir dal... Şimdi gelelim Atatürk'ün bir saç telini dahi anlamamış @stoner @frankel1988 gibi bugünkü beyni yanmış chp'nin üst seviyesini kaplamış ideoloji or*spularına @stoner demiş ki manipülasyon yapma olayları çarpıtma burada çarpıtılan bir olay yok bu zülfü denilen sözde sanatçı afrine teröristlerle çarpışmaya giden askerlerimize destek olacağına onları şarkılarla uğurluyacağına onlara mani olmaya onlar sanki masum insanları öldürmeye gidiyormuşcasına engel olmaya çalışıyor Atatürk böyle bir durumda bunu mu yapardı yoksa bir askeri için menemeni yaktığı gibi bunlarıda mı yakardı? Herkes diyor ki Atatürkçüyüz peki ya Atatürk neciydi bunu hiç düşündünüz mü? sanırım bu sorunun cevabını da atamız yine kendisi cevaplıyor;''Etimin ve kemiğimin babası Ali Rıza Efendi ise, fikrimin babası Ziya Gökalp’tir''. ayrıca Türkçü olmak demek hitler gibi bizden olmayanların hepsini yok edelim kafası değildir zaten o yüzdendir ki her savaştan kaçana bu yüce Türk milleti kucak açmıştır bu Millet savaştan kaçan Çerkes'lere Ahıskalılara Balkanlara Irakta Saddamdan kaçan Kürtlere Afganlara 2.dünya savaşında Yahudilere... kucak açmıştır Türkçülük faşizm değildir bunu artık anlayın biz Türk olmayana düşman değil Türk'e düşman olana düşmanız @gratthrod Atatürk savaş üzerinden siyaset yapmadı demiş evet doğru çünkü Atatürk siyasi bir kişilik değildi çünkü Atatürk bir Türk komutanıydı tıpkı Atilla tıpkı Metehan Tıpkı Alparslan gibi ve savaş sanatını başarılı bir şekilde icra ediyordu o ütopik aklınızda nasıl bir Atatürk portresi var bilmiyorum ama Atatürk her Türk'Ün olması gerektiği gibi Türkçü Turancı bir Türk Komutanıydı o yüzden yoldaşları Enver Paşalar Topal Osmanlar dı zülfüler değil.
     +2
     • frankel1988
      frankel1988 23 Şubat 2018 - 03:07@gratthrod Atatürk türk milletini kendisinden olanlar ve olmayanlar olarak bölmedi hiçbir zaman. Savaş üzerinden siyaset yapmadı hiçbir zaman. Atatürk'ün arkasına saklanıp propaganda yapma amk. Herkes biliyor kimin ne bok olduğunu.
      • stoner
       stoner 23 Şubat 2018 - 02:41Zülfü Livaneli gibi insanlara münevver denir. Burada özellikle gratthrod gibi bir ruh hastasının dil uzatması haddine değil. güya olayları çarpıtarak manipülasyon yapmaya çalışıyor ama manipülasyon zeki insan işidir herkes yapamaz.
       -2
       • gratthrod
        gratthrod 23 Şubat 2018 - 02:13Bu şarkısıyla 10 Kasım'da Anıtkabir'de anılan Zülfü Livaneli de Afrin karşıtı oldu. Atatürk Türkçüydü ve hayatının yarısından fazlasını savaşarak geçirdi arkadaşlar hatırlatayım dedim.
        +5

        Popüler İçerikler

        © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...