Ömer Halisdemir'in Afişini İndiren Adamları Tokatlamak

ByCilekeS ByCilekeS diyor ki;
Kürt kökenli vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Ömer Halisdemir'in ve Türk Bayrağının olduğu afişlerin indirildiğini fark edince, "Bu vatan için 30 kurşun yedi" diyerek çılgına döndü ve afişleri indireni de emri veren yetkiliyi de böyle tokatladı.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: ömer halisdemir kavga belediye afişi indirdi afiş cumhurbaşkanı türk bayrağı kürt vatandaş
3 27 Şubat 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • ulanbatur
  ulanbatur 27 Şubat 2018 - 22:26gelin size bu şahsı anlatayım. bu şahıs halit şimşektir. mersinde meskop adlı mafyafari bir dolmuş hattının sahibi ve yeni yapılan otogarın işletme hakkını alan şahıstır. facebooku bir ergen gibi kullanan bu şahsı düzenli olarak takip ediyorum. ihaleyi aldığı ilk dönemlerde ülkücü takılıyordu zira belediyeyi mhp'li burhanettin kocamaz almıştı. bu adam aslen urfalı bu arada. her neyse facebook'da paylaşımlarının büyük bölümü belediye başkanı hakkında, ergen gibi paylaşımlar(adam gibi adam, allah başımızdan eksik etmesin, hizmete harcanmış koca bir ömür falan). neyse bu yazıhanelerden büro başına eskiye göre 4-5 kat fazla fiyat belirledi. çoğu firma kabul etmedi, otogara da girmedi. belediye başkanı bu durumdan rahatsız oldu. zira adam kendine yalakalık yapsa da şehirde epey tartışmalar çıktı.(otobüsler yolcuları bu fiyat tarifesinden dolayı otogara girmeden dağın başında vs indiriyordu.) en sonunda da belediye işletme sahibi bu adam için mahkemeye iptal davası açtı(kazanamadılar tabi, bildiğim kadarıyla araya ne alakaysa sedat peker girmiş, tehditler vs). tabi belediyenin dava açmasının hemen ardından bu şahısda anında akp'li oldu. eskiden dakika başı paylaştığı mhpli belediye başkanının yerine rte paylaşımları, belediye hakkında yolsuzluk belgeleri falan. velhasıl kelam uzun süredir takip etmiyorum ama eleştirdiği mhp akp'ye eklemlenince ne yaptığını şaşırmıştır. bir tarafta eski yari bir tarafta yeni yari, garip bir duruma girmiştir. bu arada işlettiği otogarda 2 yıl önce tuvalet 1.75 tl idi. yazıhanelerin çoğunda elektirik yoktu. kestirmişti yani yoktu derken teknik bir sebep değil.
  +51
 • ulanbatur
  ulanbatur 27 Şubat 2018 - 23:22ömer halisdemir posteri dediğine bakın.

  https://i.hizliresim.com/6JD4bk.jpg
  +26

Tüm Yorumlar

 • brk1809
  brk1809 02 Mart 2018 - 21:52Evet 2 tane paralı soytarı tutulmuş. Duygusal bir senaryo çizilmiş. 3-5 kolpa yancı seçilmiş. Görüntüler kayıt altına alınıp sosyal medyaya salınmış. Şimdi ihale beklerler. Dağ ayısı
  +1
  • havro
   havro 28 Şubat 2018 - 23:39şov yapacak şekilde davranışlar.. kameralar..
   +2
   • jaisuss
    jaisuss 28 Şubat 2018 - 21:15bunlar gibi ciğeri beş para etmez dönekleri orospu dayı gibi giydirip oynatacak bir baba yiğit yok mudur ya
    +4
    • ichtyanthropos
     ichtyanthropos 28 Şubat 2018 - 20:58evet, saygı ile andığı için, kendisini bayraktan iki kat, şehitten yirmi kat daha büyük bastırtıyor afişe ....
     +5
     • kemalkılıcdaroglu
      kemalkılıcdaroglu 28 Şubat 2018 - 19:05ulanbatur'a teşekkür ederiz. Dur o linli ben de atayım.https://i.hizliresim.com/6JD4bk.jpg
      +3
      • maxine
       maxine 28 Şubat 2018 - 17:09Her şey iyi güzel aferin vatanını da seviyorsun tamamda tokatlamak dövmek üstüne bunları videoya çektirmek nedir siz söyleyin.
       +4
       • glock21
        glock21 28 Şubat 2018 - 12:15Halis Demir'in kendini feda etmsine sebep olan olay neden gerçekleşti?

        AKAPE BOP Projesi eş başkanlığı hizmetleri döneminde ABD emri ile CIA'in Türkiye için yetiştirdiği İslamcı (Siyasal İslamcı = Milli Görüşçü) örgütlerden sadece biri olan Feytullah Gülen Cemaati = FETÖ cemaatini; başta Türk ordusu olmak üzere devletin bütün yönetim kademelerine, özel sektörün en kaymaklı ve güçlü şirketlerine getirmesş, arkasından istihbarat, bakanlıklar vb. devletin en kritik kadrolarını bunlara teslim etmesi, bütün Liyakatli Atatürkçü Türk subayların tamamını ordudan atması, aynı şeyi gene polis teşkilatında yaparak bütün başarılı vatan sever polisleri işten atıp, meslekten uzaklaştırıp bunları yerlerine getirdiği FETÖ teröristler iç isyan çıkardı, Türk odrusunun silahları ile Türk ordusuna ve milletine savaş ilan etti!

        Sonuç? Halis Demir gibi bir çok asker kendini feda etti, Ergenekon vb. kumpaslarla meslekten attıkları, yıllarca yok yere hapis yatırdıkları Atatürkçü Türk subayla önce darbeye halktan destek gelmemesini sağladılar ve fetöcüler göt gibi ortada kaldı. Sonra da darbeyi bastırarak yok ettiler!

        Şimdi sorulması gereken?
        Hadi Halis Demir canını feda ederek şehit oldu da peki Tayyip Erdoğan ne yaptı? Nasıl bir kahramanlığı var da fotoğrafı Halis Demir ve Türk bayrağının yanına asılıyor?

        Sözde darbe (Özde şeriatçı/İslamcı/Siyasal İslamcı CIA gavatlarının dinci ayaklanması) gecesi RTE birden ortadan kayboldu, saatlerce hiç görünmedi, sonra saklandığı bir noktadan cep telefonu ile o hep yasakladığı sosyal medya aracılığı ile bir haber kanalına bağlandı ve taraftarlarına sokağa çıkın, FETÖCÜ'lerle çatışın dedi!

        Bunun üzerine ayağında takunya, çember sakal vb. 3-5 tip sokaklara çıkıp terlikle vurarak TANK durdurdu, önüne yatarak F-16 Savaş uçaklarını etkisiz hale getirdikleri söylendi!

        Ayrıca "Boğaz Köprüsünde" ne olduğunun farkına varınca silahı bırakıp teslim olmaya çalışan erleri falakaya yatırdılar, yerlerde sürüklediler, kafalarını kestiler, bazılarını köprüden aşağı attılar!

        En son RTE'nin uçağının Rus uçağı koruması ile İstanbul/Ankara'ya ineceği söyleniyordu! Bütün olaylar bittikten sonra da indi ve hava alanında konuşma yaptı!

        Hal böyleyken bunda AKAPENİN ve/veya RTE'nin ne gibi bir hizmeti varda fotoğrafı Şehidin ve Türk bayrağının yanına konuluyor!
        +12
        • rendorseg
         rendorseg 28 Şubat 2018 - 11:49Ulkeyi tarlaya cevirdiler,herkes kafasina gore at kosturuyor,bu sonradan gorme,agzindan balgam atarak konusan barzo keko ve bunun gibileri daha da artacak yakin zamanda,iyi izleyin,ben kactim iyi kotu kurtuldum kesmekesten ama bizim akrabalarimiz var , tanidigmiz esimiz dostumuz tanidiklarimiz var...yazik
         +8
         • mrgkbrk
          mrgkbrk 28 Şubat 2018 - 09:20Atatürk resimleri gençliğe hitabe ve istiklal marşının olduğu 3 lü panoları indiren vatan hainleri kim onu da bulsak tüm hainlerden temizlenecek vatan.
          +8
          • dogununbulutu
           dogununbulutu 28 Şubat 2018 - 06:57ülke şimdi de mafyalaşıyor. şeker fabrikaları eşe dosta ağaya paşaya peşkeş çekiliyor. ülkeyi yiye yiye doyamadılar, parsel parsel satarak bitiremediler halen. herkesin onlar gibi olmasını istiyorlar, onlar gibi düşünmesini. tek parti tek görüş tek düşünce tek fikir. al sana rabia herşey tek. çok zor bir ülke olmaya başladı. adaletin bittiği yerde anarşizm başlar. gezi parklı yürüyüşü 2. kez başlarsa bu sefer iş başka yere gider çünkü daha fazla doldu insanlar...
           +11
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...