Ezgi Mola ile 8 Mart Kadınlar Günü Manifestosu - Stolk

exixiz exixiz diyor ki;
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde koltuğu Ezgi Mola’ya bırakıyoruz. Kadın erkek ilişkileri, kadının toplumdaki yeri, tarihteki yeri, eşitlik ve kadın hakları üzerine Stolk. #8MartDünyaKadınlarGünü'nüz kutlu olsun.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ezgi Mola Stolk Videoları stolk komik video Komik Videolar İzle
1 08 Mart 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • smnyllmz
  smnyllmz 08 Mart 2018 - 12:43koca memeler kabına sığmıyor
  +17
 • reytinghamdi
  reytinghamdi 08 Mart 2018 - 14:50Video başından sonuna kadar hata. Muhtemelen metni yazan kişi erkek düşmanı. Eşitlikten bahsedip, erkeklerden üstün olduğunu gösterme çabası rezalet. Kadının en büyük sorunu kadındır. Daha geçenlerde izledik, bir kız "öyle giyinirsen laf atarlar" gibi cümleler söylüyordu. Sizin erkeklere değil kadınlara laf anlatmanız gerekir. Bu şuna benziyor savaştasın karşında bir asker elindeki silahı sana doğrultmuş. Senin yanındaki arkadaşlarının elinde de silah var. Sen arkadaşlarının elindeki gücü anlamasına yardım etmek yerine, karşındaki askere elindeki silahı bırakmasını söylüyorsun bu ne kadar gerçekçi?

  Bugün kaç kadın mezun olduktan sonra yapacağı işi düşünüyor? Kaçı giyeceği gelinliği düşünüyor?

  Benim çevremde bile bir sürü var tek düşünce EV-Lİ-LİK! Ben erkek olarak askerliği nasıl halletsem, iş bulamıyorum diye kafa yorarken. Kadınlar şu zengin erkeği bulup evde nasıl göt devirsem diye düşünüyor.

  Kaçı ekonomik özgürlüğünü kazanıp kendini geliştirmek istiyor?

  Bir kadın ekonomik özgürlüğünü alamadıysa, erkeğin altında kalmaya mecbur. Çalıştığım yerlerde öyle güçlü kadınlar gördüm ki düşüncelerim değişti. Kadın çalıştı çalıştı iki tane peş peşe bebek yaptı 2.5 sene onlara baktı şimdi kendi işini kurdu. Ne evdeyken ne işteyken kocasının altında ezildi.

  Bugün kadınlar günü evet ama asıl adı "Dünya Emekçi Kadınlar Günü" bu adı söylemiyorlar. Ben 2006-2007 yılında kadınlar bilmezken CHP sayesinde öğrenmiştim bu günü ve elimdeki Google ve Vikipedi(o zamanlar açıktı tabi) sitelerini kullanarak araştırmıştım. O günden sonra her sene kutladım. Fakat bu sene kutlamıyorum neden mi? Geri zekalı insanlar yüzünden artık bugünü "makyaj malzemesi, pırlanta, çiçek, çikolata, yemek" alınacak bir güne dönüştürdüler. Eminim ki kadınlar haklarını savunmak için değil kendi mutlulukları için kutluyorlar. Yavaş yavaş her 8 Martta kadınların akşam yemeklerinden fotoğraflar paylaştığını göreceğiz.

  Uzun lafın kısası kadınların emekleri, hakları, eşitlikleri için kutladığı günü artık bir güç savaşı ve para harcama günü haline yine kadınlar getirdi.
  +17

Tüm Yorumlar

 • alelano
  alelano 11 Mart 2018 - 15:56Bence regli olduğunda video çekmemeliymiş biraz agresif olabilir bu dönemde.Bildiğin erkek düşmanlığı yapmış bu zihniyetin eline kalem versin silah diye kullanır erkekleri de kadınlar yetiştiriyor Kadın öğretmenler,Kadın Doktorlar,Kadın profesörler,Kadın Pilotlar, en önemlisi anneler var yani sen hala içiçe varlıklar onlar kadın ve erkeği birbirinden nasıl ayırırsın? napalım meme,am,göt düşünmeyelim mi ? kim düşünücek bunları siz de düşünmüyorsanız ? erkeğe cüzdan, maaş,sigorta, mal,mülk olarak bakan zihniyetin laflarına bakın! gel bir akşam yemeği yiyelim desek sapık dersin muhtemelen erkeği aşağılamayı kestiğinde mutlu olabilirsin belki.
  • wholousee
   wholousee 09 Mart 2018 - 14:57Eline geçen fırsatı erkeğe hakaret etmekle harcadığın için sana da bir alkış.
   • lanbeyefendi
    lanbeyefendi 09 Mart 2018 - 13:32dünyada bilime sanata tarihe her zaman erkekler yön vermiştir. erkek
    çözüm üretendir. bir ıssız ada düşünün 3 erkek koyun oraya orda
    yaşam kurarlar 3 kadın koyun 1 hafta sonra ölürler amk. erkeğin fiziksel ve zeka olarak daha üstün olduğu testlerle istatistiklerle sabittir tabi genelden bahsediyorum istisnalar kaideyi bozmaz. kadının daha uzun yaşama sebebi menapoza girene kadar salgılanan hormonlardır o da çocuk yetiştirecek diye öyle tasarlanmış herhalde. hayır yani doğuruyor büyütüyor diye şeyapmanın alemi yok bizim de şeyimiz var ona bakarsan attırmazsak çocuk falan olmaz.yani malzemenin hammaddesi mi önemli hammaddenin saklandığı yer mi önemli. madem üstünlük
    konuşulacak al buyur konuşalım.güllelerinize de hayran kaldım.
    +1
    • damarlisipahi
     damarlisipahi 09 Mart 2018 - 13:03"Bence 1000 kadın 10.000 erkeği yok eder" diyerek bitirseymiş tam olurmuş.
     +2
     • saksa
      saksa 09 Mart 2018 - 10:06geçen bir tedx videosu izledim, oradaki kadın doğum uzmanı olan biri -doğa kadın üretmeye meyilli- filan diyor. onun sebebi de şeymiş, kadın karnında çocuk oluştuğunda ilk olarak dişi sonradan erkeğe dönüşüyormuş bu süreçte eğer bir genetik hata olursa “doğa?” Onu dişiye çeviriyormuş. Yani, vajinası oluyor ama içeride 2 testis var, rahim yok.

      Bunu söyleyerek ne demeye çalıştı hala anlamadım amk. “Doğa, kadına meyilli.” Ee? Kadın üstündür falan mı anlamamız lazım.
      +1
      • saksa
       saksa 09 Mart 2018 - 10:04koca memeleri göstere göstere laf anlatıyor, ok
       • glock21
        glock21 08 Mart 2018 - 22:45BU da ayrı bir geri zekalılık!
        Birini yüceltmek için diğerini küçültmeye çalışma gerzekliği.

        Maksat eğer bizimki gibi Orta Doğulu toplumlara dönüşmüş veya zaten Orta Doğulu, Arap vs. cehaletinin yaygın olduğu toplumlarda kadına yapılan haksızlıkları düzeltmek, kadınlara da erkeklerle bire bir aynı eşitliği sağlamak ise bunun yöntemi bu değil.

        Bu salaklıkla zaten hali hazırda kadınlara anormal baskı kurulan bizimki gibi toplumlarda hepten kadına düşmanlık yaratır.

        Yani işi kadın haklarını korumaktan çok ağda yapmayan, bıyıkla gezen, inşaatçı tulumu ile dolaşan bildiğin erkek türünden nefret eden şuursuz Amerikan tipi, sözde feminist ama özde bildiğin erkeklerden nefret eden ağır lezbiyen tiplerin ideolojisine çevirmişssiniz.

        Kadınlarla ilgili verdikleri bir çok sözde bilimsel bilgi de tamamen yanlış.

        Kadın ile erkek fiziksel olarak eşit olmak zorunda değil. Kadın erkek gibi, erkek de kadın gibi olmak zorunda değil. Eşitliği sağlamanın yolu da bu değil.

        Erkeklerin matematiksel, bilimsel vb. alanlarda çok daha analitik düşündüğü ve başarılı olduğu, kadınların ise iletişim, okuma, anlama vb. sosyal alanlarda çok daha başarılı olduğu bilimsel gerçektir.

        Bu nedenledir ki kadınlar GPS navigasyon ile dahi genelde yol bulamazken erkekler çok ciddi bir oranla hiç haritasız dahi yol bulabilirler.

        Öte yanda genel olarak erkekler bir çok şeyi ifade etmekte kadınlara oranla daha başarısızdır.

        Örneğin kadınların östrojen nedeniyle daha sakin ve sabırlı kalabilmesi onları daha iyi keskin nişancı yapar. Ama yakın muharebe vb. alanlarda da başarısız kılar.

        Ülkemizde Erkeklerin ortalaması 1.80 cm 80 Kil civarı. Kadınların ise 1.65 60 kilo civarı!

        4 Kasa G-3 mermisini sırf eşitlik olacak diye 1.65 boyunda kadına taşıtmanın manası yok, zaten taşıyamaz. Öte yanda kadın genetik olarak keskin nişancı olmaya daha müsit ise gidip 1.85'lik adamı 1 km öteden yere yatırıp 8 saat sabit bir noktada tek atış için bekletmenin de manası yok!

        Kadın erkek arasındaki eşitlik fiziksel değil, zihinseldir.
        +2
        • hellmarch99
         hellmarch99 08 Mart 2018 - 18:43Kadınlar günü kutlaması altında erkek düşmanlığı. Senin babanda bir erkek Ezgicim.
         +9
         • nefena
          nefena 08 Mart 2018 - 18:27Video kadınlar gününe özel değil bildiğin feminizm kokusu buraya kadar geldi.
          • dogununbulutu
           dogununbulutu 08 Mart 2018 - 18:19kadınlar seks objesi değildir! bunun böyle olmasını isteyen bağzı kadınlar olsa bile! bedeniyle, çatalıyla, kalçasıyla erkeklerin seks objesi/hayali haline gelmiş olsalar bile!
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...