Yardım Kömürünü Satarken Yakalanan Suriyeli

mustafacetin894 mustafacetin894 diyor ki;
Yapılan kömür yardımını kömürü satarken yakalandı.
Kömür geri alınarak engelli Türk vatandaşına verildi.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: suriyeli yardım kömür bedavacı asalak
1 10 Mart 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • nerdesincarmen
  nerdesincarmen 10 Mart 2018 - 09:22Kyk borcumdan beni surunduren devlet suriyeliye komur dagitiyor bir gun gucunuzu kaybedeceksiniz o zaman hesaplasacagiz aldatildik kandirilk demeyin
  +23
 • ben.
  ben. 10 Mart 2018 - 08:24Ülkeye hemen adapte olmuş
  +22

Tüm Yorumlar

 • mindband
  mindband 14 Mart 2018 - 12:17birde hesap soruyor kim şikayet etti diye.
  • serdarkara
   serdarkara 11 Mart 2018 - 15:34Bu bişey mi.
   Ben evi kaloriferli olupta alanlar duydum.
   Belediyeden tanıdığın varsa veriyorlar.
   Zaten bunu alanlarda hep aynı tipler. Asalak nerde beleş var koşan tipler.
   +1
   • glock21
    glock21 10 Mart 2018 - 22:14Şehit erlerden birinin ailesi (70-80 yaşında anne ve babası, gelir yok, karısı ve bir bebeği) aylarca elektrik ve su parasını ödeyememişti, artık çökmek üzere olan gecekondudan beter tek oda köy evinde yaşıyordu, otobüs bileti alacak paraları olmadığı için askerliği boyunca ne oğulları ailesini, nede ailesi oğullarını bir kere bile ziyaret edememişti. Babasının ayağındaki ayakkabı 20 senelik filandı, ucu patlamış, topuğu erimiş!

    Böyle 60 Milyon örnek Türk vatandaşı insan sayılır.

    İşte bütün bu insanlar ve yaklaşık 30 Milyon diğer üreten insan da dahil tamamından direkt ve dolaylı vergilerle (Maaşlardan direkt kesintiler, aldığın ve kullandığın her şeye ödediğin kdv, ötv, TRT bandrol vergisi vb. milyonlarca vergi ile ödediğin) sürekli para kesilip bu Suriyeli baş belalarına veriliyor.

    Ata sözü var; "Eve lazım olan kilim camiye haramdır".

    Ülkede sözde 4 Milyon Suriyeli kaçkın var. Ama bunlardan geçen sene doğan çocuk sayısı 80 Milyonluk Türkiye nüfusunun doğurduğundan fazla!

    Yani 4 Milyon Suriyeli 80 Milyon Türkten daha ok çocuk doğurup Türk vatandaşı yapmış!

    Türkiye'de her doğan Türk çocuk direkt Suriyelilere bir Asgari ücret ödemiş olarak doğuyor. Sonra da ömrü boyunca bunlara kendi boğazından kesilen paralarla bakmak zorunda kalıyor!

    Bir de bunu çocukları öne sürerek yapılan duygu sömürüsü ile yapıyorlar!

    Suriye savaşı çıkalı 7-8 Seneden fazla oldu. Suriye'den kaçtığı gün hamile kalsa çocuk bugün 8 Yaşında olur! Ama her birinde 0 yaştan 10 yaşa kadar en az 4-5 çocuk var. Yani adamlar güya yardıma muhtaç ama sikişip üçer beşer çocuk yapmakta hiç sıkıntı yaşamıyor!

    Neredeyse 40 Yaşına yaklaştım! Hala çocuk yapmak için 40 kere düşünüyorum, hesaplıyorum, hesabın içinden çıkamıyorum.

    Bir arkadaşımın eşi hemşire kendi asgari ücretin biraz üstünde alan hastane çalışanı. Tek çocuğu var, adamlar devlet okulları iyice sapıklık, dincilik, yobazlık, cehalet yuvalarına dönüştürüldü diye mecburen çocuğu özel okula yolluyor. Arkadaşım bütün maaşını olduğu gibi çocuğun okuluna, servisine harcıyor. Eşinin 2500 TL maaşı ile 3 kişi geçiniyorlar!

    Dört kardeşiz, dördümüzden doğan toplam çocuk 3! Suriyeli tek bir aileden minimum 4-5 Çocuk çıkıyor! Yani benim 3 yeğenim ömürleri boyunca 20-25 Suriyeliyi bakacak, ömürleri bunlara verilen parayı ödemek için çalışmakla geçecek!

    Başlarım böyle yardıma. Bu yardım filan değil, bildiğin haraç kesme. Kimse kimseye zorla yardım etmek zorunda değil.

    Yardım edilecekse hemen Suriye Sınırında, Suriye tarafında güvenli bir kap kurarsın, etrafına 20 Bin asker ile üstüne bir de Birleşmiş Milletler askerini yığarsın, vergilerden, devletin bütçesinden para kesilmez, bağış hesabı yaparsın, bağış yapmak isteyen o kampa yardım yapar, erzak yollamak isteyen oraya yollar!

    1600 TL asgari ücretle hayvan gibi çalışan, aç açına yaşayan vatandaş neden akşama kadar gezip tozan, sürekli sikişen, sınavsız üniversitelere giren, beleş konut, yakacak, elektrik, su, asgari ücret kadar maaş, bedava sağlık, beleş yiyecek, çocuk parası vs. dağıtılan asalakların beleş yaşamını neden karşılamak zorunda!!!

    BU bilinçli olarak yapılıyor. Maksat başta Antep, Urfa, Hatay, Mersin, Konya, Maraş ve çevresini devşirmek, asimile etmek, Araplaştırmak ve bu kitleden kendine destekçi bir kitle oluşturmak! Peşinden de tahmin edildiği üzere bu bölgeleri Türkiye'den koparmak! Tıpkı Güney Doğu ve Doğu Anadolu'da 30 Yıldır yapmaya çalıştıkları gibi.

    Bu ABD, İsrail, Fransa, İngiliz'lerin 100 Yılı aşkındır açıkça söylediği, zaten uygulamaya da çalıştığı bir politika!

    Peki devleti yöneten AKAPE hükumetinin bu politikada nasıl bir rolü var ki bu gerçeği bile bile sürekli şekilde bu politika dahilinde ülkeye sürekli şekilde Suriyeli ithal edip bütün Güney sınırlarımızı asimile ediyor, devşiriyor, demografisini değiştiriyor!
    +4
    • mahalledavulcusu
     mahalledavulcusu 10 Mart 2018 - 19:28başını kapatırsın ayakta elli tane yalan sikersin amk şerefsizleri!
     +4
     • zikembe
      zikembe 10 Mart 2018 - 19:04yedi ceddini siktiğimin asalakları
      +7
      • resesifkullanici
       resesifkullanici 10 Mart 2018 - 18:38Biricik ümmetim benim ya.
       +1
       • baymuamma
        baymuamma 10 Mart 2018 - 18:13suriyeli bakkal lar kaçak ürünleri ucuza satıyor zaten vergi vermiyorlar
        +4
        • kemalkılıcdaroglu
         kemalkılıcdaroglu 10 Mart 2018 - 17:54Arkasından da sağdan ilk videoyu izleyin.
         +2
         • akıkapasitörü
          akıkapasitörü 10 Mart 2018 - 17:22bir de hesap soruyor kim şikayet etti diye orospu
          +7
          • frankel1988
           frankel1988 10 Mart 2018 - 17:08Türkler de satıyor. Kendi yan komşum satıyor hatta. Kıraathaneye satıyor. Sattığı kıraathanede de sigara içiliyor. Arka bahçesinde de horoz dövüştürüyorlar. Sahibi aynı zamanda silah kacakçısı. Demem o ki, suriyelilere küfür etmeden önce kendi insanımıza bakalım biraz.
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...