Çiftlik Bank Mağdurlarının İkinci Kez Dolandırılması

4.033 izlenme - 19 Mart 2018
exixiz exixiz diyor ki;
Çiftlik Bank mağduları ikinci kez dolandırılmış.İddilara göre, İstanbul'da tam 1650 kişiden paranızı geri alacağız vaadiyle tekrar para istemiş. Üstelik kişi başı ortalama 500-1000 TL parayı elden teslim almış.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Çiftlik Bank Mağdurları dolandırıcılık Mehmet Aydın haber videoları Çiftlik Bank
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • upstean
  upstean 19 Mart 2018 - 19:08Kazık yiye yiye uyanık olursunuz. Kimse ben hayatımda hiç kazık yemedim diyemez. Bu çiftlik mağdurları da internetin çömezlerinden oluşuyor. İnternetle geç tanışan her okuduğuna inanan kesim ile yeni tanışan yaşı küçük olan kesimden çıkmıştır paraların çoğunluğu.Hatta söylendiğine göre ilk para yatıran da 16 yaşında bir veletmiş. Bizim 90 nesli knight online gibi oyunlarda öğrendi internet ortamında babaya bile güvenilmeyeceğini.
  +25
 • rustcohle
  rustcohle 19 Mart 2018 - 19:54Beyler durun Mehmet çıkarsın, sonra siz sokarsınız bu ne acele
  +17

Tüm Yorumlar

 • agah tasci
  agah tasci 21 Mart 2018 - 00:40İlk dolandırılma: Bir koyup beş al üzerine dayalı kısa yoldan köşe döneyim kurnazlık yapayım derken yaşanan dolandırılma

  İkinci dolandırılma: Dimyata pirince giderken eldeki bulguru kaybetmenin paniğiyle çaresizlikten gelen dolandırılma

  Üçüncü dolandırılma:...

  Döndüncü dolandırılma:..

  böyle uzayıp gider...
  +1
  • blaster99
   blaster99 20 Mart 2018 - 14:22çoğunun AKP'li olduğuna dair iddaaya giren var mı:):):)..puhahahha beter olun amk...biz büyük oyunu göremiyoruz ama tesellileri budur kesin:):):):)....AHAHAHAHAHHAHAHA, GERİZEKALILAR:):):):):)::
   • serdarkara
    serdarkara 20 Mart 2018 - 11:33Şimdi dediklerime kızan çok olacak ama gerçek bu.
    Kim buna para yatıranlar.
    Kısa sürede az parayla çok para kazanırım diyen kendince uyanık insanlar.
    Geneline bakarsak, yani büyük çoğunluğuna, düşük seviyede eğitim seviyesine sahip olduklarına. Siyasi tercihlerinin sağ düşüncede olduklarına kalıbımı basarım.
    Neden öyleymiş, sen nerden biliyorsun, şerefsiz felan diyenlerde olacaktır elbet.
    Ama şöyle bir durum var, sağ görüşlü olanlar genelde sorgulamaz, araştırmaz, kulaktan duydukları ile yetinir ve sürü püskolojisi ile hareket ederler. Genelde de sorulduğunda dindar ve milliyetçi olduklarıı söylerler, ama buna tezat olacak şekilde maddiyatçıdırlar. Yine büyük bir kısmı alt gelir veya orta gelir seviyesindedir. Kısa sürede sınıf atlamak ve zengün olmak gayesindedirler.

    Ey bu işe para yatıran arkadaşlar. Türkiye'de et ve süt ürünlerine talep elbette çok var. Ama bir düğünün, köydeki adam bile son kalan malını satıp, şehre asgari ücretle ya işçi olmaya yada sertifika alıp güvenlik görevlisi olmaya gidiyor. Neden acaba bunu hiç düşündünüz mü? Çünkü insanlar artık bu işlerden para kazanmak için yeterince bilgi ve ham maddeye ulaşamıyor ve uğraşılarının karşılığını alamıyor. Akşam eve gelince televizyonlardaki hayat onlara cazip geliyor. Şehre gidince de ne şehirli olabiliyor ne de köylü kalabiliyor.İki arada bir derede yaşayıp gidiyor. Kahvelerde bir sürü adamlar var böyle. Onun için köy enstitüleri önemliydi. Köylü unutuldu ve böyle abuk sabuk adamlar da milleti dolandırıyor ve dolandırılmaya da devam edilecek.
    +1
    • satyriasis
     satyriasis 20 Mart 2018 - 09:00upstean alakası yok söylediğin şeyle. 90 nesli olup da bu mallara para yatıran çok mal var
     • iura
      iura 20 Mart 2018 - 04:18bu avukat (ki nasil avukat lan bu? eskiden sayginligi vardi bu meslegin anasini satiyim...) en az 100 bin lira da kendisi kaptirmistir.
      • hellmarch99
       hellmarch99 20 Mart 2018 - 02:39Çiftlin bankçılara sesleniyorum. Lan bir 250 şer lirada bize ateşleyin amk. Nasılsa para bok sizde.
       +5
       • jmgh
        jmgh 20 Mart 2018 - 00:47piyasayı analiz edilip girilen isler daima basarili olmustur. iq seviyesi baz alinarak girisilen bir is ve gelen basari. temiz is tebrik ederim.
        +3
        • ninno
         ninno 19 Mart 2018 - 23:56denemedikleri pozisyonlari deniyorlar hehehe dombili sutra
         +4
         • ichtyanthropos
          ichtyanthropos 19 Mart 2018 - 22:51adı üstüne ""çift""-lik bank. çifte çifte kandırılıyorlar
          -1
          • lpgliufo
           lpgliufo 19 Mart 2018 - 22:27yetiş ya jet Fadıl reis. keriz paraları uçuyor.
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...