Yeni Yayın Dönemi Programları #1

Malumunuz...ülkemizde hergün yeni bir tv programı ortaya çıkıyor..Yeni ve farklı(!) birşeyler yapabilmek için kanallar birbiriyle yarışıyor..Ben de yeni yayın döneminde yayınlanabilecek naçizane birkaç öneride bulunmak istiyorum..Bakarsınız ciddiye alacak bir manyak çıkar (şu an yayınlanan programlardan pek farkları yok) ...

1-E.T.M.: Bir reality programı..Tam açılımı "Emo tedavi merkezi" olacak..Her hafta farklı 5 emo Türk adetleri ile tedavi edilmeye çalışılacak..Kimi zaman halay çekileceki kimi zaman çiğköfte yoğrulacak..Bol "gözyaşlı" haliyle bol reytingli ibret verici bir program..Emolar makyajları silinirken-saç stilleri bozulurken fenalık geçirecek, izleyiciler tv karşısında hop hop hoplayacak.

2-PamukPrenses ve 7 Cüceler: Bildiğimiz Pamuk prenses masalı..Romanları tv'ye uyarlayan yapımcılar uyarlanacak roman bulamayınca masallara yönelecek..İlk deneme ünlü Pamuk Prenses masalına olacak..Oyuncu olarak önerim Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter-Behlül çifti..Yalnız öpüşmeleri 5 dk.'dan az olacak, RTÜK ceza keser yoksa..Aynayı Zeki Kayahan Coşkun seslendirebilir..Tek sorun 7 cüceleri bulmak.. Oyuncu görüşmelerinde "ben cüce değilim lan, benim boyum uzun prens olcam ben" diye olay çıkaran oyuncu adaylarına karşı fazladan 2-3 güvenlik görevlisi bulundurulmalı..Şimdiden söylüyorum, bu proje çok tutacak...

3-Benimle "Sertleşir misin"?: Türkiye'nin ereksiyon haritasının açıklanmasından sonra bozulan Konyalıların karşı atak için yapacakları program..Büyük ihtimalle yerel Konya kanalının birinde gece 24.00'ten sonra yayınlanacak..Bu programa katılan Konyalıların -neredeyse- hepsi rahalıkla "sertleşecek", "bu anket yanlış kardeşim" mesajı verilecek..Diğer kanallarda programın gerçek olup olmadığını tartışacak, aklımızı peynir ekmekle yiyeceğiz..

4-Merdiven-star: Herbirşeyin starının yapıldığı ülkemizde en son olarak yapılacak yarışma..Her hafta farklı merdivenlere gizli kamera yerleştirilecek..Özel jürimiz merdivenden geçen insanların performansları değerlendirilecek..Ülkemizde merdiven çıkarken dans eden-şarkı söyleyen-kendini star zanneden insanlar (ciddiyim var böyleleri) olduğu sürece bu program devam edecek..

5-Paylaş Paylaşabildiğin Kadar: Facebook'ta sürekli video paylaşan insanların yarışacağı bir yarışma..Her hafta 5kişiden 1 saat içinde paylaşabilecekleri kadar video paylaşmaları istenecek..Haftanın birincisi facebook'un %0,0000000000001 hissesine sahip olacak..Yarışmada favoriler kesinlikle benim arkadaşlarım..Kimse ellerine su dökemez...

6-Dursun Teyze ile Anahaber Bülteni: Bildiğiniz haber bülteni, ama sunucusu bir mahalle "teyze"si olacak..Ayrıca haberleri de o hazırlayacak..Haberlerde fazla bilgi, açıklama ve kanıt olmayacak..CIA, KGB, MİT, herşeyden haberi olan teyzemiz haberlerini kendi tarzıyla sunacak.."Şu siyah bi adam var ya başkan seçildi, o aslında gerçek başkan değilmiş", "Şu filistine saldıran ülke var ya o gizliden şunla anlaşmış", "mendebur hayvan var ya onun gribini amerika çıkarmış" gibi...Ayrıca Türkiye'nin dört bir yanında görev yapan muhabirleri mahalle mahalle önemli olaylardan haber verecek..Kavgayı, dedikoduyu çok seven bizler de ekrana kilitleneceğiz...daha ne olsun?

3 30 Ağustos 2010
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Strasqueen
  Strasqueen 02 Kasım 2010 - 01:11:S Kararsiz Kaldim Bak [ispiyonla] [cevap yaz]
  • riziko
   riziko 03 Eylül 2010 - 02:58Favorim 1. kesinlikle tutar =) [ispiyonla] [cevap yaz]
  • dokumacı örümcek
   dokumacı örümcek 31 Ağustos 2010 - 19:495'i beğendim, ama favorim kesinlikle 1. reklamlarda bile kanalı değiştirmem, helecanla devamını beklerim o derece.
   her şey çok güzeldi, benim puanım 0.
   eline sağlık, güzel bir yazı olmuş =)
   [ispiyonla] [cevap yaz]
  • © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...