Celal Şengör - Doğa Bilimleri ve Zırvalıklar Rafı

fowles fowles diyor ki;
Prof. Dr. Celal Şengör'ün evinde bulunan Doğa Bilimleri ve Zırvalıklar rafı hakkında.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: akıl bilim celal şengör adnan oktar zırvalık palavra yaratılışçılık
17 05 Nisan 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kaytmaz
  kaytmaz 06 Nisan 2018 - 05:19küfür etmeye girdim ama adnan hoca diyince duruldum.
  +1
  • murderone
   murderone 05 Nisan 2018 - 22:13ilahi hocam, ne acayip bir insansınız çok yaşayın emi
   • hakkıbulut
    hakkıbulut 05 Nisan 2018 - 20:07@garipgurebayimben ne alaka ayol
    • garipgurebayimben
     garipgurebayimben 05 Nisan 2018 - 19:57ulan hakkı nasıl bağladın konuyu oğlancılığa? yarrak mı arıyon kendine? konuyu oraya getirmeye mi çalışıyon?
     +3
     • ichtyanthropos
      ichtyanthropos 05 Nisan 2018 - 19:17ilginç olan, "batı hayranı" "amerikan köpeğı" vs. tarzi çemkirenlerin, bizzat batıdakı marjinal, bilim düşmanı oluşumlardan beslenmeleri (hem fikir, hem kaynak olarak). Sadece evrim karşıtlığı değil ki. düzdünyacilik, aşı karşıtlığı, türlü türlü komplo teorileri, ufoloji, "alternatif bilim/tıbb/tarih/arkeoloji" zırvaları, koka-kola logosundan bebeğin konuşmayı öğrenirken "kaka" demesine kadar her taşın altında sübliminal gizli saklı yavudi-masong-hülümünati-sürüngenimsi-uzaylı görme paranoyaklığı ...
      +3
      • hakkıbulut
       hakkıbulut 05 Nisan 2018 - 17:22çok acayip di mi. evrim düşmanlığı batıdaki yobazlardan alınma. bir bilgi daha eşcinsel düşmanlığı da batıdan alınma. malum osmanlı hamamda oğlan sikerdi. şimdi kaynaktan okuyalım. Osmanlı devlet tarihçisi, felsefeci ve hukuk bilgini Ahmet Cevdet Paşa (1823-1895) bakınız neler yazmış bu konuda;


       "...Kadın düşkünleri çoğaldı, delikanlı meraklıları azaldı. Oğlancılık sanki yere battı. İstanbul’da eskiden beri delikanlılara karşı olan aşk ve ilgi kızlara yöneldi.

       Devletin önde gelenleri arasında kulamparalığıyla meşhur Kamil ve Ali Paşalar (o devrin sadrazamları, yani başbakanları) ile onlara mensup olanlar kalmadı. Ali Paşa, yabancıların eleştirisinden çekinerek kulamparalığını gizlemeye çalışırdı."
       +5
       © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...